Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

31 sie 2010, 12:34

witam :)


Alineczq, narazie mają zapoznanie tzn pierwsze klasy czyli Gabi ,chodzi tylko po godzinie do piątku a w piątej już na 3h a później to już do 14 .A Zuzia ,ze już 3 klasa to do 12 a póxniej też do 14 :ico_sorki:

a szkołę mam przed domem dosłownie 10metrów więc też spokojna jestem,gorzej będzie jak się przeprowadzimy ,no ale coś kosztem czegoś :ico_noniewiem:

Aniula, gratuluję porządnych ruchów :ico_brawa_01:

Alineczq, :ico_brawa_01: za półmetek

i co jeszcze miałam pisać? :ico_haha_01:

dziewczyny zadowolone,ze do szkoły chodzą tylko Gabi marudzi,że krótko,Zuzia idzie na 9 a Gabi na 11 więc 2 godziny siedzi w domu i się nudzi i chce już iść a marudzenia przy tym co nie miara :ico_haha_01:

no a ja ok :-D

buzok14, i jak się czujesz? coś ci przechodzi?
Ja na początku ciązy brałam antybiotyk,miałam ropne zapalenie uszu,gardła i zatok...nigdy tak źle się nei czułam jak wtedy :ico_sorki:
więc jeśli zacznie ci sie zapalenie to weź ten antybiotyk no a puki nie to się wstrzymaj,może pomogą domowe sposoby a na wizycie u gina cię przebadacie i stwerdzicie czy jednak wziąć ten antybiotyk :ico_sorki:

ok uciekam na drugie śniadanie :ico_haha_01:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

31 sie 2010, 13:15

Czesc dziewczęta. Tak was troszke zaniedbuje z powodu tych omdlen przepraszam :ico_sorki:
Na początek witam nową :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: A od razu gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniula za ruchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:
Dziewczyny co myslicie o tym łóżeczku bo cos mi sie zdaje że wczesniej będe miała dzidzie jak on taki wielki wiec już kupuje wszystko. Podaje nr aukcjii na alegro pl 1194247264 Prosze o opinie jesli macie czas.
Ten sam wózio oglądałam wczoraj z M w sklepie za 1400 wiec cena suuuper ale czy wybór dobry zastanawiam sie....

[ Dodano: 2010-08-31, 13:17 ]
AAA kolor popiel błękit????

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

31 sie 2010, 14:07

Agnieszka26 wózek ok, ale co do fotelika to sprawdziłabym ile dostał punktów w testach zderzeniowych, bo to jest najważniejsze. Sam certyfikat bezpieczeństwa nic nie znaczy.
Polecam fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix, jest drogi, ale w tych testach wypada najlepiej.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

31 sie 2010, 22:27

Agnieszka26, piszesz o łóżeczku a pokazujesz wózek i nie wiem o co chodzi :ico_haha_01:
no ale wózek mi się bardzo podoba,może trochę ma wagę ale koła pompowane to robią a skoro na pl drogi takie najlepsze to musi tak być.Wózek mi sie podoba i myślę,że mogłabym taki kupić w pl i jest bardzo tani :ico_brawa_01: ładny ładny :-D

gaga22, no niestety te foteliki są strasznie drogie no i jak się ma inny wózek to nie można na nim montować,trzeba by od razu wózek taki kupować itd a to już dla większości rarytas...

mam dziś nerwa...głowa już mnie dobija i zaczynam mieć tego dość,może się do lekarza wybiorę...tylko co ja tu zdziałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

01 wrz 2010, 08:56

Witam, stawiam :ico_kawa: ja właśnie piję rozpuszczalną z mlekiem.
mam dziś nerwa...głowa już mnie dobija i zaczynam mieć tego dość,może się do lekarza wybiorę...tylko co ja tu zdziałam :ico_noniewiem:
nie winna Cię tak często głowa boleć, to nie jest normalne nawet w ciąży :ico_noniewiem: może to kwestia ciśnienia i powinnaś dostać jakieś leki
gaga22, no niestety te foteliki są strasznie drogie no i jak się ma inny wózek to nie można na nim montować,trzeba by od razu wózek taki kupować itd a to już dla większości rarytas...
lepiej mieć niemontowany fotelik i dziecko bezpieczne w samochodzie, niż wygodę w postaci fotelika montowanego na stelażu wózka. Taki fotelik zęsto dziecku życie ratuje.

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

01 wrz 2010, 09:00

Cześć dziewczyny, ale u mnie pogoda paskudna leje, wiatr wieje i zimno, nic się nie chce i głowa boli jak diabli a tu pracować jeszcze trzeba ale jeszcze tylko trzy dni i urlop dwa tygodnie. Agnieszka26, no fajny ten wózek ze względu chociażby na to że dużo funkcji ma tutaj pokazanych ( nie znam się bo to moja pierwsza ciąża) ale ta cena czy nie jest jakoś za niska? 980 zł za tyle rzeczy??, chyba że w sklepie tylko tak windują marże, no nie wiem ja bym miała wątpliwości co do jakości, że mi się rozwali zaraz albo nie wiem co. Ale sami zdecydujecie prosiłaś o opinie więc ją wyraziłam. Poza tym sprzedawca robi błędy ortograficzne!!! taka drobnostka ale jakoś razi.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 wrz 2010, 10:44

witam :ico_kawa:

gaga22, u mnie to bardzo możliwe,że ciśnienie i to za niskie będzie ale wiesz tu leków nie dadzą,jak mam kontrolną wizytę u położnej raz na 2 miesiące i w szpitalu raz na 2 miesiace i mierzą ciśnienie to jest ok tzn ajkieś 110 na 60 mówią,że ok ja bym wolałam 120/80 no ale w domu moze być jeszcze niższe a jak oni zmierzą to jest ok i dla nich ok.
musiałabym mieć ciśnieniomierz w domu no a nie mam...
ale jak mówię,oni tu nie dają zadnych leków tylko paracetamol :ico_haha_01:

Agata86, co do ceny tego wózka to jest ok,tzn na allegro można na prawdę o kilkaset złotych taniej kupić coś niż w sklepie.No a co do jakości to właśnie fajnie obcykać wózek w sklepie,czy jest fajny,jak jest na żywo,jak się prowadzi a później zamówić go na allegro za mniejszą cenę :-)
a z tego co Agnieszka26, pisała,to oglądała go w sklepie z mężem więc wie jak na żywo wygląda.
Kiedyś też się bałam allegro a później dużo kupowałam teraz na ebayu zamawiam :ico_oczko:

stawiam na 22t :ico_tort:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 wrz 2010, 11:25

Czesc :)
wiecie co, mnie tez głowa boli. Może to ta gwałtowna zmiana pogody? Sama nie wiem.
Co do ciśnienia, to ja mam od pocz. ciąży 90/50... i nie mam na to rady.

Zubelek, jeżeli Cię boli zbyt często, to może rzeczywiście trzeba działąć coś.. chociaż jeżeli to wina niskiego ciśnienia, to nic nie zrobisz.

Gratuluję 22 :ico_brawa_01:

Co do wózka.. To mi się średnio podoba, niby ok, ale coś mi tu nie gra.
Powiem jak z wózkami było u mnie. Kupiliśmy podobny do tego, ale używaliśmy go ok. 8 miesięcy, mimo, że miał funkcję spacerówki. Chodzi o to, że po przerzuceniu rączki wogóle nie szło wózkiem kierować, on wogóle nie był skrętny. Jedynie dał się prowadzić, kiedy małą była przodem do mnie, a wiadomo takie dziecko już jest ciekawe wszystkiego i chce patrzeć do przodu. Więc kupiliśmy spacerókę, gdzie odchylało się oparcie, żeby mała sobie mogłą kimać, wysłąalm kocykiem i było dobrze, a tamty musieliśmy sprzedać czy oddać komuś nie pamiętam. Poza tym, widzę, że ma dość szeroko rozstawione koła (mogę się mylić). Niby dobrze, jest na samo łążenie po osiedlu, ale np. w autobusie czy w sklepie to juz kłopot, albo nawet na węzszym chodniku już trudno przejechać. Ja niejednokrotnie musiałąm zjechać na jezdnię, i szybko śmigać na szerszy kawałek chodnika, bo np. było auto zaparkowane na chodniku, a ja ze swoim wózkiem poprostu się nie mieściłą w przejściu... Zastanawia też mnie to oparcie na nóżki, czy aby dziecku wygodnie będzie tam nóżki trzymać? Sprawia wrażenie, że poprostu będą dyndać, no chyba, że się źle przyjrzałam..
A fotelik. Ja uwazam, że fotelik przyczepiany do stelaza, to jest niepotrzebny wymysł i dla dziecka mało wygodne. Fotelik ma być przede wszystkim bezpieczny. Jak dla mnie jest bez sensu taki wynalazek. Bo przecież jeżeli dziecko gdzieś dociera w foteliku, to znaczy, że jedziesz tam autem, gdzie możesz włożyć wózek i malucha przełożyc, napewno będzie mu lepiej w gondoli leżeć, gdzie ma więcej miejsca i nie jest pozapinany i moze swobodnie się ruszać.
Najlepiej jest ten wózek "pomacać" pojezdzic nim, zobaczyć jakiej jakości jest materiał i wogóle. Choć na mój gust jest za tani na tak duży zestaw, a fotelik i tak kupowała bym z listy testowanych, wątpię czy ten tam jest ...

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

01 wrz 2010, 11:43

zubelek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nastepny tydzien :ico_haha_02:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 wrz 2010, 12:39

3 strony zaległe szybciutko przeczytałam. Sorki, że się nie odzywałam, ale jestem właśnie u mamy i nie mam tak częstego dostępu do netu. Dziś moja córcia pierwszy dzień w zerówce, poszłam z nią posłuchałam co tam muszę jeszcze dopłacić, a jest tego, że hoho. Tak mi dziwnie był, że nie rozpoczęłam dzis pierwszego dnia pracy, no ale po 3 latach pracy w szkolnictwie sobie troszke odpocznę :ico_haha_01: .
Co do mojego przeziębienia, to jakoś kaszel się powoli uspakaja, a katar mnie dusi, antybiotyku jak narazie nie biorę więc wolniej mi przechodzi. Dziś jeszcze zostane u mamy, a jutro rano jade do domu bo na 16 mam wizyte u ginekologa, i muszę się wyszykować, a córcię mama moja odbierze z przedszkola (kurcze co ja bym bez mojej mamci zrobiła).
Boję się tej wizyty, bo ja naprawde tych ruchów nie czuję!!! Nie wiem ale ostatnio nawet nie czuję, że jestem w ciąży, tylko to przeziębienie męczy i męczy.

[ Dodano: 2010-09-01, 12:43 ]
Alineczq ja jestem z okolic Kielc.
Dziewczynki gratuluję kolejnych tygodni i stawiam :ico_tort: za mój kolejny :ico_brawa_01: .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość