Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 wrz 2010, 12:44

Buzok, dobrze, że jesteś u Mamy, jest komu się Tobą zająć i masz towarzystwo. To może jednak Ci przejdzie bez antybiotyku, wiadomo, że wolniej, ale może się obejdzie.
Nie bój się tej wizyty, na pewno złego się nic nie dzieje, może dzidzia jest mała i dlatego nie czujesz jak macha nóżkami i rączkami? Jakby było coś złego, to już by Cie bolało, pojawiły by się jakieś plamienia czy temu podobne rzeczy, nie przejmuj się.

A córcia pewno wróci z wrażeniami :)
Moja poszłą do nowego przedszkola, też jestem strasznie ciekawa jak jej dzień minie :-)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 wrz 2010, 12:49

buzok14, spokojnie nie zamartwiaj się,będzie dobrze :ico_sorki:

Alineczq, masz rację,że fotelik przede wszytskim powinien być bezpieczny ale to nie znaczy,że te na wózek takie nie są to po prostu trzeba sprawdzić.
Ja mam wózek i właśnie dokupiłam na niego foteli,tylko ten plus ,że on się rozkłada też do siedząca i tak jak tu u nas do sklepów,do autobusu i wszędzie to lepiej jak taki wózek ma fotelik niż gondolę,mniej miejsca zajmuje a można zawsze wyczepić żeby np wejść do sklepu czy ośrodka gdzie wiechać się nie da,lepiej taki fotelik niż dziecko zostawiać przed sklepem lub wyciągać z wózka.
No tylko,że ja mam lepszej jakości,tzn firmy wózek ale wiadomo w polsce jakie są realia nie każdego stać na wózek za 2tyś złotych.
Pamiętam jak z Gabi kupowałam wózek za 800zł i było mi drogo.
A to czy się dobrze prowadzi to mówię,trzeba sprawdzić w sklepie,bo ten co ja miałam w pl też nie prowadził sie dobrze jak przełożyłam rączkę :ico_noniewiem: był za cięzki.
wózków jest milion i wiadomo,ze te "firmowe" renomowane są lepsze,bezpieczniejsze,wygodniejsze i lżejsze no ale niestety kosztują,nie każdy an to ma.

ten co mam też tu strasznie drogi tyle,że ja kupowałam używany i był tani a wyglądał jak nowy :ico_sorki:

Aniula, dziękuję :588:

[ Dodano: 2010-09-01, 12:49 ]
buzok14, :ico_brawa_01: za 19t czyli razem obchodzimy :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-01, 12:55 ]
miałam napisać,ze mój fotelik się rozkłada do leżącego na płasko a nie do siędząca :ico_puknij: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 wrz 2010, 13:00

Jak widać odnośnie wózków każdy po prostu musi dostosować do swoich potrzeb i stylu życia. Ja z Wanesską wiele jeździłam autobusami i wogóle łaziłam po mieście (mimo, że mamy auto) i taki kolos zostawił złe wspomnienia, dziecku jasne było wygodnie, bo miał duze pompowane koła, toteż nie czuła zadnej dziurki w chodniku, no i miejsca w środku było dużo, ale reszta to same minusy praktycznie.. Pamiętam jak się winda zepsuła.. masakra.. póki dodźwigałam wózek na górę miałam ręce jak orangutan ,koszmar.

Ceny rzeczywiście są straszne na wózki i ja chyba się zdecuduję na firmowy używany... Albo z tych lepszych tańszą firmę wybiorę... Swojego czasu bardzo mi się podobały wózki Baby design, ciekawe co teraz mają w ofercie?

A co do zostawienia dziecka przed sklepem czy ośrodkiem, Boże broń, w życiu.. Już lepiej tez wózek na plecach wnieść :ico_oczko:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

01 wrz 2010, 13:50

Ja uważam że taki fotelik samochodowy dołączany do stelaża to super sprawa, jedziesz z Maluchem na zakupy to nie musisz brać dwóch rzeczy, i mniej miejsca zajmuje, a nosic taki słodki ciężak w foteliku to trochę ciężko. Ja wszędzie poruszam się samochodem więc dla mnie takie rozwiązanie jest idealne, ale wiadomo każdy kupuje pod siebie. OOOOO chyba moja córcia czuje że o niej piszę bo caly czas kopie jak szalona, a Ty Buzok nie przejmuj się to na pewno nic strasznego tak jak piszeAlineczq, jakby było coś nie tak to z pewnością już by dawało oznaki.zubelek, gratuluje kolejnego wspaniałego tygodnia, ja jutro idę na USG, już nie mogę się doczekać mam nadzieje że potwierdzi się płeć :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-01, 13:55 ]
Alineczq ja też jestem z warszawy :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

01 wrz 2010, 14:09

Agata86 ja również wszędzie poruszam się samochodem, ale z funkcji montowania fotelika na stelażu skorzystałam może z dwa trzy razy. Tylko, że ja nie używałam gondoli. Mały od początku jeździł w spacerówce rozłożonej na płasko i śpiworze wielosezonowym. Na tym zdjęciu miał jakieś trzy tygodnie
Obrazek
rozkładałam tylko wózek i go wkładałam do śpiwora, było jeszcze szybciej niż montować fotelik na stelażu, a dziecku na pewno wygodniej.
Natomiast jeżeli ktoś używa gondoli, to montowany fotelik jest dużym ułatwieniem.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 wrz 2010, 14:28

gaga22, fajny wózek no i Qinny to z tych lepszych a droższych.Ja mam JANE
i w moim fotelik tylko się daje na stelaż i już,nic nie musze montować.
wiadomo,że te z kołami pompowanymi są ciężkie,miałam nosiłam wiem :ico_haha_01: teraz mój ma 7 kilo i jest super.

Agata86, daj znać po usg.
Ja mam dopiero w październiku chyba...kurde już zapomniałam :ico_haha_01: ale chyba tak bo we wrześniu mam tylko położną .też bym chciała jeszcze raz potwierdzić płeć zanim zacznę szaleć po sklepach ale do października czekać z zakupami?nie wiem czy wytrzymam :ico_haha_01: szkoda,że nie mam gdzie iść prywatnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 wrz 2010, 14:30

No, to już widać każda wie, czego od wózka oczekuje, będzie łatwiej przy kupnie :ico_oczko: Ja jak wspominam, to chyba najlepszym rozwiązaniem mieć 2 wózki duży pompowany przestronny na spacery i drugi podręczniejszy, skrętniejszy, zgrabniejszy na łążenie po mieście sklepach i temu podobne :) Ale tu juz wiadomo... kasa :(

Agata86, to życzę Ci by się płeć potwierdziła :ico_brawa_01:
a w jakiej dzielnicy mieszkasz?

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 wrz 2010, 14:30

aha a wy piszecie sobie skąd jesteście tak?
Ja pochodzę w pod Opola ale z mężem już poznałam się i zamieszkałam w dolnośląskim takie miasteczko(czytaj zadupie) :ico_haha_01: Lubawka na granicy z czechami ale uwielbiamy je.
No a teraz mieszkam w Belfaście,już niedługo stuknie 3 lata :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 wrz 2010, 14:35

zubelek, ja już zrozumiałam, że w UK mieszkasz, Madziorka dużo opowiadała o tatejszych zwyczajach i po Twoich postach zrozumiałam hehe.

A Ty tam pracujesz czy już nie? W domku odpoczywasz?
Och matko, dwie córy, weź tu się zorganizuj..

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 wrz 2010, 14:36

chyba najlepszym rozwiązaniem mieć 2 wózki duży pompowany przestronny na spacery i drugi podręczniejszy, skrętniejszy, zgrabniejszy na łążenie po mieście sklepach i temu podobne :)
dlatego ja mam jeden ale i wygodny,bo dużo w nim miejsca,leciutki i zwinny a do tego fotelik na płasko rozkładany żeby mniej miejsca zajmował i był poręczniejszy.No niestety droższe rozwiązanie.
ale moze faktycznie zastanowić się warto nad używanym.
Ja za wózek który jest wart 270f dałam 140f
a za fotelik który w sklepie jest za 180f dałam 35f czyli 275 funtów zaoszczędziłam a poza tym,że musiałam wyprać to nie było widać,ze używane :ico_sorki:

za to łóżeczko itp to już chcę nowe choćby i drogie było :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-09-01, 14:37 ]
Alineczq, nie nie pracuję,a w drodze trzecia córa :ico_haha_01:
ale powiem ci,że jakoś nie mam urwania głowy :ico_haha_01: no chyba,że gdzieś wychodzimy i wszystkie trzy muszę nas wyszykować :ico_haha_01: ale to też mam opanowane.Jest wesoło,pewnie ,że czasem męcząco no i mąż ma pewnie dosyć,taki babiniec :ico_haha_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-01, 14:39 ]
aha no tak my z Madziorką z uk tylko ona była w anglii a ja w irlandii północnej i jednak niby uk ale wydaje mi sie,że jest trochę inaczej :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość