Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

01 wrz 2010, 14:17

Widzę nowy wątek :ico_brawa_01:
Więc i my sie przyłączamy
Kacperek 23.12.2008

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

01 wrz 2010, 19:11

mmarta81ale sie usmiłam :ico_smiechbig: ale wielkie brawa dla
Iguli za nocniczkowanie :ico_brawa_01:


ositano to podoba mi sie twoje podejscie do tych bykow :ico_oczko: :ico_haha_01:

a z ta mowa tez sie zgadzam Wiwi tez co dzien to cos nowego dzis wolala ze chce cistko doslownie a do picia dobrze wie co chce bo mowi wuda albo cola czyli ciagnie za reke i wola daj pic a ja co chcesz to mowi cola no i sie oszukac nieda musze nalac coli :ico_oczko:



#ania#oj bidula wspolczuje ci masakira najwazniejsze ze juz wszystko lepiej :ico_oczko:

sita :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa za takie super postepy Wiwi to przez ten wstret do kupy chyba dlugo bedzie robic w pieluche chyba ze sie jej cos odmieni

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

01 wrz 2010, 21:54

hej witam sie z Wami, ale weny do pisania brak :/

[ Dodano: 2010-09-01, 22:54 ]
ale gdzie shoo, gdzie gie, gdzie margarita? niedobrze :( mam nadzieje,ze o nas nie zapomnialy

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

02 wrz 2010, 12:05

ale gdzie shoo,
oooooo, shoo to ja juz wieki nie widzialam, przydalaby mi sie pomoc z sasiedztwa :-D :ico_brawa_01:
witam dziewczyny, evik - was szczegolnie :ico_brawa_01: :ico_oczko:
dana, musimy sie przeciez czuc swobodnie, tym bardziej na poczatku - kiedy wiekszosc osob jest nieznana :ico_oczko:
weny do pisania brak
chyba u wiekszosci tak jest, niestety :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 wrz 2010, 13:37

prawie dosprzatałam.. lubie remonty ale sprzątanie po nich momentami mnie przerasta, tym bardziej teraz jak jestem sama z Jasiem.. No ale jeszcze korytarz i łazienka i wsio..

Dzisiaj zaspaliśmy z Młodym.. ja wstałam o 8.40 a Jaś chwile przed 9, a teraz brakuje mi dnia, nie moge się z niczym wyrobić :-) A kilka dni temu rozmawialam z koleżanką i mówilam jej, ze ja to bym chciała tak jak ona chociaż raz pospać do 9 no i prosze mam co chciałam :-)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

03 wrz 2010, 12:00

pusto tu strasznie... no nic, witam sie i zmykam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 wrz 2010, 14:50

osita, pusto.. ale może dziewczyny łapią ostatnie promienie słonka, tzn tego letniego.. U mnie dzisiaj piękna pogoda chociaż tylko 15 stopni, swoją droga wiosną powiedzielibyśmy, ze ciepło i chodzili w krótkich majtkach, a teraz każdy wyciąga ciepły sweter z szafy..

przeemną jeszcze mycie okien i pranie firanek, ale to na spokojnie jutro.. Jasia zostawie rodzicom, a sama sie za to wezme.. Z nim byłoby ciężko, bo na drabine wspne się jak szalony jeszcze szybciej niż po schodach..

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

03 wrz 2010, 23:45

hej, nie pisze bo u nas choróbsko David ma angine
poprzednie dwa dni były okropne
ale dzis juz ciut lepiej ,dzis wypił mleko i kasze i zjał zupke
no i mniej ryczał...

poza tym to chyba jeszcze mu zeby idą... bo ślini się strasznie

wpadne jutro na kawe...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 wrz 2010, 18:22

wpadne jutro na kawe...
no to gdzie ta kaffka??? :-P
zdrowka dla Davidka... bidulek, wymeczy sie z angina :ico_chory: No i trojki z zasady tez niezle daja popalic :ico_sorki:
ania, okna umyte??? :ico_oczko:
U mnie dzisiaj piękna pogoda chociaż tylko 15 stopni, swoją droga wiosną powiedzielibyśmy, ze ciepło i chodzili w krótkich majtkach
hmmmm, jakby to powiedziec... jak u mnie 15 stopni to znaczy, ze czas wyciagnac czapki zimowe, bo wlasnie nastala :ico_oczko: U nas temperatura zima wynosi ok 13-15 st :ico_oczko: shoo potwierdzi, tylko ze nie chce sie pojawic :ico_placzek:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

04 wrz 2010, 18:34

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
popołudniowa kawka
no dziś to odwaliłam sprzatanko na cacy, poprane, kwiatki podlane, obiadek zjedzony
wózek wyszorowany...
zostąło prasowanko i łazienka...

teraz mi akwy trzeba...
Ebay'a już przewertowałam... hhihihi
szukam ładnego kranu do kuchni

a Davidek dziś super, choc mamy probem z syropkami (nie chce ich pic)
to tylko nam chrypka została... poza tym jest o niebo lepiej...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości