Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

01 wrz 2010, 12:24

zubelek, :ico_brawa_01: za kolejny tydzień

Ja do przedszkola mam ok. kilometra w jedną stronę
Dałam dzisiaj radę tylko moje buty nie :ico_smiechbig: w połowie drogi z podeszwy wypadła mi jakaś blaszka i tak mi sie but rozciapał, ze musiałam go palcami przytrzymywać :ico_smiechbig: bo bym go zgubiła

Teraz czekam na siostrę i jadę kupić nowe :-D

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

01 wrz 2010, 12:37

zubelek za kolejny tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jejku jak ten czas leci...
Ja coraz czesciej zaczynam myslec o porodzie... i troche sie boje tego wszystkiego. ale bedzie dobrze;) musi byc;)

Milego dnia wszystkim!!!!

Magda7 i jak po wizycie?

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 wrz 2010, 12:57

Paulina446, :ico_haha_01: :ico_haha_01: kupuj buty bez blaszki teraz :ico_oczko: :ico_haha_01:

kruszynka05, no tak,już bliżej jak dalej :ico_oczko: będzie dobrze,weszło to i wyjść musi :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

01 wrz 2010, 13:00

kupuj buty bez blaszki teraz :ico_oczko: :ico_haha_01:
a skąd ja mogłam wiedzieć, że tam jakaś blaszka jest :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

01 wrz 2010, 15:24

Cześć
zubelek, za kolejny tydzień wszystkiego najlepszego.

wróciłam od mojej Pani doktor ze skierowaniem do szpitala. W piątek ide bo na razie nie ma miejsc. Ale ustaliła to moja Pani doktor z ordynatorem, że w piątek mnie przyjmą. mam skrócona szyjke, i nie podoba sie Pani doktor to że od kilku dni czuje jak mnie dziecko kopie. To odczucie jest takie jakby mialo mi zaraz noge wystawic na zewnątrz. Nie podoba jej sie to ze są te skurcze no i ciśnienie mi dzis szalało.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 wrz 2010, 15:27

magda7, ja nie rozumiem,nie podoba się lekarce,że cię dziecko kopie? Ale to chyba dobrze,że kopie nie?
No chyba,że czujesz te kopniaki tam,w szyjkę?Ja właśnie tak mam ,jakoś tak jakby tam napierało,kopało,czasem aż kuje no ale tu to nikogo nie niepokoi :ico_noniewiem:

Dobrze,że masz dobrą lekarkę,na oddziale "cię prześwietlą" trzymam kciuki &&&

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

01 wrz 2010, 15:55

zubelek, tak nie podoba jej się to że kopie mnie aż czuję jakby miała mi wyjść nóżka tego dziecka.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 wrz 2010, 17:17

no tak,to pewnie dla tego skraca się szyjka,musi być maleństwo nisko,jak u mnie.Zobaczą w szpitalu co i jak i w razie czego pomogą a będziesz spokojna.Ciekawa jestem bardzo...daj znać ze szpitala lub zaraz jak wyjdziesz :ico_sorki: u mnie jest właśnie to samo... :ico_placzek:

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

02 wrz 2010, 12:18

Dzien dobry.
jakos tak nie mam wenny do pisania... podlamana jestem cala ta sytuacja z mieszkaniem...
no ale coz poradzic...

Milego dnia wszystkim!
magda7, dobrze ze Pani doktor jest czujna, napewno wszystko bedzie dobrze a Ty napewno tez bedziesz spokojniejsza jak wszystko dokladnie sprawdza...

zubelek, nie martw sie... nie wiem nie ma tam u Was mozliwosci zeby to sprawdzic? jakas prywatna wizyta czy cos? dziwne to wszystko bo tam to jakby zostawiaja kobiete w ciazy sama sobie...

Awatar użytkownika
Aneczka.
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 25 cze 2010, 13:16

02 wrz 2010, 16:01

magda7 napisała :tak nie podoba jej się to że kopie mnie aż czuję jakby miała mi wyjść nóżka tego dziecka.

Madziu ja miałam też takie uczucie i lekarz zignorował to. Powiedział że mała ostatnio jak sprawdzał na USG była ułożona miednicowo i to mogło być przyczyną. Teraz jest główką w dół i rzeczywiście nic już takiego nie czuję.

Dziewczyny a jak wyglądają wasze wyprawki do dziecka.Co już macie a co jeszcze chciałybyście mieć?

Ja szaleje na allegro i kupiłam

wózek Roan Marita brązowy z groszkami na gondoli. fajny bo duży i ma super pompowane koła, nie będzie trząsł córeczką na wertepach.

fotelik Maxi cosi

łóżeczko i materacyk

wanienkę z leżaczkiem dla noworodka

poduchę do karmienia, bo czytałam że małe dziecko to je prawie cały czas, więc dla swojego kręgosłupa taki prezencik

i chustę kułkową bo mi się super podobała :))

Mam listę potrzebnych rzeczy i ojj długa jest. Ale jak ja lubie te zakupy :))

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość