Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 wrz 2010, 13:27

Witam
Magda - napewno pomalutku sie przyzwyczicie już pierwsze koty za płoty, u nas dziś Niki w przedszkolu nie chciała zostać ale z łezką w oczku została :/
matikasia, - fajnie że praca sie podoba :ico_brawa_01: i jak miło cos sobie na nowo organizowac :-)
Kasia90, - fajnie do szkoły ja myslałam ale jakoś teraz chyba jeszcze potrzebuje odsapnąc
Mam nadzieję, że poznam kogoś fajnego. :)
na pewno ktoś fajny będzie
Dobrze że Kinia juz lepiej :-) a łapanie siusiów to nie lada wyzwanie a moze spróbuj po nocy w wannie puśc cieplutka wode wstaw małą i prosto do pojemniczka spróbuj

Ja dziś puściłam troche pieniązków kupiłam sobie buty i dziewczynką kilka ubranek :-) do tego wpadłam do lumpka i kupiłam trzy komplety firanek :ico_haha_01: M sie napeno ucieszy że upłynniłam troche srodków z konta :ico_haha_01:
Jade zaraz po Nikolcie do przedszkola mam nadzieje ze już bedzie zadowolona i że to chwilowy kryzys :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 wrz 2010, 20:50

Edulita mojej koleżanki mała też ma kryzys w przedszkolu. Dokładnie dziś, ale to jej pierwszy rok.
Super, że zakupki się udały. Może się nam pochwalisz?:)

Kasia90 no no kolegów poznasz :ico_haha_01:

A mnie dziś tak kręgosłup nawala, że szok. Te zabiegi to chyba kasa w błoto wyrzucona. Może dlatego, że taka zalatana teraz jestem wkręcić się w te 1sze dni w pracy i w domu z organizacją. Na dodatek robienie tych badań.
Łazienkę dziś sprzątaliśmy z T na pół.
Na osiedlu zrobili nam plac zabaw, więc mamy swój osobisty już. Dzieci wniebowzięte, ale wkurza mnie, że jest tylko piach. Żadnej kory, żadnych miękkich płyt. Nie dopieram ubrań. Trzepię, płukam, wstawiam pranie dodatkowe. Nie ja jedna. Każda matka tak. Nawet jak mu nakupuję ubrań w lumpku na ile to posłuży. Bluza się nie sprała, kurtka wiatrówka też :ico_szoking:
Nie ograniczam Matiego. Bawi się dowoli. Chyba problem jest w podłożu. Polecieli tańszym kosztem, a my mamy problem.

Dziewczynki jak mam @ to robienie badania z moczu jest bez sensu prawda??

Ok ja uciekam robić lekcję na jutro. Niby tylko 2 ale trzeba dzieci zaciekawić, więc troszku mam robotki.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

02 wrz 2010, 21:45

hej to ja
u nas wszystko oki :)
matikasia, a czego uczysz?
edulita, napewno sie ucieszy, mezowie lubią jak kasa sie rozpływa :) choc moj akurat robił przez 1,5 roku zakupy to wie gdzie ona znika
Magda jak Zosia dzisiaj?
ciekawe co u magdusi i chłopaków
i wogóle co u Asiki, Bigottki, Kali, Siuni, Królika, Iryska, PaulinyS, Kikolka, Ewki....
dawno wam zdjęć nie wklejałam wiec tadam (niektóre moze widziałyscie):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2010-09-02, 21:51 ]
i wioli chyba kilka dni nie widziałam... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 wrz 2010, 22:53

matikasia, z badaniem moczu to chyba poczekaj aż @ pojedzie :-) fajnie że macie plac zabaw ale widze że to tak jak u nas piasek brudasek :ico_zly: tez mamy jakiś dziwny piach ja na działce w piaskownicy jak dziewczynki siedzą otrzepie spodnie i czyste a ten obok bloku na placu to ubrania zapieprzone na maksa
Może się nam pochwalisz?:)
no moze jutro jak cykne foty i więcej czasu znajdę :ico_spanko:
robić lekcję na jutro
no pewnie uczniowie jak uczniowie ale pani musi byc pilna :-)
isiawarszawa, Oli śliczna jaki z niej podjadacz malusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
przez 1,5 roku zakupy to wie gdzie ona znika
mój robi je prawie codziennie ale wiesz co innego spożywka i produkty pierwszej potrzeby a co innego buciki i moje pierdołki :-D choc on lubi jak ja na siebie i dzieci wydaje ale dzis to poleciałam na maksa :ico_haha_01:

Niki dzis już jak ja odbierałam to w lepszym humorku musze być twarda a ona w końcu sie przyzwyczai na nowo :-)
Madzia - jak tam dzis Zosia w żłobku ??? i po szczepieniu ???

Dobranoc

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

02 wrz 2010, 23:56

wioli chyba kilka dni nie widziałam...
wiec jestem :ico_haha_02:

u mnie teższkoła się zaczeła izamieszanie ,a do tego jeszcze mama zachorowalai wszystko na mojej głowie i zakupyi gotowanie i zeropomocy przy małym :ico_noniewiem:
więc nawet nie odpalamkompa,adziśprzelewy trzeba było porobićtoi do was wpadłam :ico_oczko:

stawiam torcik :ico_tort: na 10 miechów Lolka :ico_haha_02:

i całuski zaskończone kolejne miesiączki pociech :ico_haha_02:

Lolka wszędzie jest pełno ,drzwi trzeba zamykać, bo schody go bardzo interesują :ico_noniewiem:
do tego staje i puszcza się, alejeszcze nie daje kroka w przód ,narazie trenuje rownowagę :ico_oczko:
próbuje coraz więcej mówić, mama mu ładnie wychodzi , choćtonie jest chyba jeszcze tak świadomie ,ale zawsze to coś ,
na Alę woła niania
a całyczas jak się bawi to woła nio nio nio
a jak chce jeść (a chce ciągle) to woła mniam mniam

aostatniomój brat nauczył go pokazywać język na zawołanie i ma przy tym dużo radości :ico_haha_02:

Magda oby Zosieńka szybko zaklimatyzowała się w żłobku to i ty się uspokoisz
isia fotki olisi śliczne i widzę żelubi podjadać :ico_oczko:
edulita :ico_brawa_01: dla Idusi za postępy , zielna dziewczynka i dla Nikoli za przedszkole
matikasia super że z pracą wypaliło , zawsze to inaczej jak się do ludzi wyjdzie i jak robi sięto co lubi ,az tego co piszesz to chyba lubisz swój zawód :ico_haha_02:
Kasia ty też jużniedługo doludzi wyjdziesz to będzie całkiem inaczej i zdrowka dla kini

dobra uciekam, bo Ala ma na 8 do szkoly i muszę wstaćo 7 i ją wyszykować i zaiwść,a potemna targ po świeze warzywka i na 11 jużna pazurki jeszcze nie wiem co z Lolkiem , bo babcia jeszcze nie da rady znim zostać :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

03 wrz 2010, 09:03

na pewno ktoś fajny będzie
Dobrze że Kinia juz lepiej :-) a łapanie siusiów to nie lada wyzwanie a moze spróbuj po nocy w wannie puśc cieplutka wode wstaw małą i prosto do pojemniczka spróbuj
Próbowaliśmy też tak. Ale ona nie chce i już. :-D
no no kolegów poznasz :ico_haha_01:
Hehe. Właśnie myślałam nad podobaniem sie. Kamil się podoba wielu dziewczynom, wiele dziewczyn go podrywa. Po ślubie i urodzeniu maluszka nic się u facetów nie zmienia. Co do kobiet, tracą swoją atrakcyjność. Przynajmniej niektóre (czyt. np ja). :-D I to ma być sprawiedliwość!
A apropo kolegów to na pedagogice to może 2-3 na całą grupę jest. Faceci nie palą się do takich zawodów. :)
Na osiedlu zrobili nam plac zabaw, więc mamy swój osobisty już.
Ty sie ciesz, że w ogóle masz! :-D Bo ja to mam piaskownice bez piasku i dwie huśtawki (deski na łańcuchach).

Isia śliczne zdjęcia Oliwki!!! Jakie już włoski długie ma. :) A przez jaki program wstawiłaś zdjęcia?
wszystko na mojej głowie i zakupyi gotowanie i zeropomocy przy małym
Ja tak mam codziennie. :-D
stawiam torcik :ico_tort: na 10 miechów Lolka :ico_haha_02:
Buziaczki od cioci Kasi i Kingusi. :)
do tego staje i puszcza się, alejeszcze nie daje kroka w przód ,narazie trenuje rownowagę
Kinga robi dokładnie to samo na razie.
ty też jużniedługo doludzi wyjdziesz to będzie całkiem inaczej i zdrowka dla kini
:ico_sorki: Zobaczymy jacy to będą ludzie. Bo niby jestem w bloku pełnym ludzi, ale ludzie ludziom nie równi. Nie jestem jakoś niesamowicie wybredna, ale jak już wiecie mamy nie do końca ciekawą okolice.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 wrz 2010, 21:35

STAWIAM kawkę na 10 miesięcy Milenki :ico_brawa_01:

Ja się dopiero witam. Matko Boska nareszcie siedzę. Ostatni raz to było rano na lekcji :ico_szoking: no i potem 15 minut leżenia na zabiegach, ale dziś już koniec.
Jak uzbieram kasę to pójdę jeszcze na masaż.
T pojechał na 18 na piłkę. Puściłam go ale nie było mi to po nosie, bo miałam na głowie dzieci i upieczenie 2 ciast. No i oczywiście posprzątanie po robocie.
A dzieci jak na złość poszły spać dopiero 20.40 i to oboje :ico_szoking: także ciągle latałam od pokoju do pokoju.
Jutro mamy gości z małym dzieckiem i pojutrze też będzie dwójka raczkujących, wstających i brojących :ico_haha_01:

Kasia90 to dobrze, że nasz masz:)
a jaki masz kierunek pedagogiki? gdzie chciałabyś pracować?
Pilnuj Kamila :ico_haha_01:

Isia uczę niemieckiego. Ale mam ciągły niedosyt bo nie zrobiłam jeszcze certyfikatu i wciąż za mało umiem. Jednak na tym poziome radzę sobie dobrze.
Świetne fotki małej.
Ale miałaś sajgon z chusteczkami.

Edulita
no masakra z tymi ubraniami z piaskownicy.

Wiolaw bardzo lubię swój zawód :ico_haha_01:

Moja Milcia coraz bardziej psotna. Zabawki ją mało interesują. Teraz na topie jest rozrywanie ręcznika papierowego. Poza tym ściąganie wszystkiego co się da i wstawanie przy wszystkim czym się da :ico_szoking: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-09-03, 21:42 ]
Obrazek

Obrazek

PRZEPISY WKRÓTCE NA BLOGU :ico_haha_01:
pozdrowienia dla wszystkich na diecie :ico_haha_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :564: :564:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

03 wrz 2010, 21:59

Witajcie

niemam chumoru od wczoraj :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

bylam, załatwiac zasilek wychowawczy i rodzinny i niestety niedostaniemy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
nic mi sie niechce jestem taka wkurzona
bo jak to pan w urzedzie stwierdzil: pani mąż za duzo zarobil w 2009 roku :ico_szoking: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
tylko szkoda ze oni licza brutto a nie netto
masakra
a tak liczylam na ten zasilek i tu nonono
niewiem co robic
nawet rozmyslam zeby wrocic do pracy tylko co ja zrobie z Zulka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
niemam za bardzo gdzie
na żłobek czeka sie z 1-1,5 roku :ico_szoking: :ico_szoking:
bo tylko jeden
a na nianie mnie niestac niestety
niewiem co tu robic
jeszcze roczek Zulki :ico_placzek: :ico_placzek:
ach
niechce mi sie wiecej pisac bo tylko łapie doła :ico_zly: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:


Wiki poszla do szkoly,bardzo sie cieszy takze chociaz ona zadowolona :ico_oczko:
9 wrzesnia mamy zebranie i znow sie zacznie kasa na to kasa na tamto :ico_olaboga: :ico_olaboga:
juz trzeba kupic mundurki,dac na ubezpieczenie

:ico_olaboga:
Zulka nadal nie pije mleczka tylko w nocy jej daje jak spi :ico_oczko:
ale zjada kaszke z mlekiem takze chociaz tyle
ma apetyt niejest zle zjada wszystko co sie jej da :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja rowniez stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 10 miesiac Zulki :-D :-D

no teraz odpisze wam postaram sie wszystkim :-D

Matikasia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za powrot do pracy fajnie zawsze to jakas odskocznia :-D
a czego uczysz??jakiego przedmiotu??

ja tez bym poczekala z tym moczem az ci sie skonczy@
Na osiedlu zrobili nam plac zabaw, więc mamy swój osobisty już
ale super tylko pozazdroscic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01:
i co bylas juz u pediatry zapytac o wage Milci??
ja ide teraz w srode zrobie badania krwi a potem sie umowie na kontrol wagi
juz sie tym nieprzejmuje bo wiem ze niema czym
taki jej urok ze jest szczuplutka :-D

Kasia90 widze ze i ty wracasz do szkoly :-D fajnie tak do ludzi wyjdziesz poznasz nowycgh znajomych :ico_oczko:
a jak Kinia pije juz mleczko normalnie??chodzi mi z butelki :-D
i jak usypianie ??

edulita, super ze zakupki udane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla NIki za powrot do przedszkola dzielna dziewczynka z kazdym dniem bedzie coraz lepiej :ico_oczko: :ico_oczko:
a Idunia pewnie juz coraz lepiej chodzi co??i fajnie ze niemusicie jzu chodzic do neurologa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Idunia to zywe sreberko juz nieraz pokazala ze to ze jest wczesniaczkiem nieoznacza wcale ze jest gorsza :ico_nienie: :ico_nienie:
jest super silna dziewczynka i pokazuje to na kazdym kroku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiolaw
u mnie teższkoła się zaczeła izamieszanie ,a do tego jeszcze mama zachorowalai wszystko na mojej głowie i zakupyi gotowanie i zeropomocy przy małym
ojej wspolczuje :ico_olaboga: napewno sobie poradzisz jestes silna kobieta
a jak tam twoja noga(juz niechodzisz na kijki)??tak??
chyba ze to bylo co innego :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

dla Lolka za nowe postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moja tez gadulka sie zrobila hehe
zkazdym dniem cos nowego :-D

isiawarszawa, piekne fotki Oli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczna z niej dziewczynka i piekne ma oczka
a najbardziej mnie sie podoba ta fotka jak wyciaga te husteczki :-D :-D :-D
moja tez jak sie dorwie to szybko wyciaga i patrzy czy nieiwdze hehe
no i widac ze lubi jesc fotka z marchewka superowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magda33 jak tam Zosienka???i jak po szczepieniu
bedzie coraz lepiej w żłobku zobaczysz to musi troszke potrwac a bedzie tylko lepiej trzymam kciuki za was obie :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

hmmm co jeszcze
a no i oczywiscie wszystkim naszym kochanym dzieciaczkom za kolejne postepy,nastepne miesiace :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

kurka wylecialo mi z glowy co jeszcze :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

acha
zaczarowana za postepy Gracjanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a jak tam ci pracy idzie??jak solarium prosperuje :-D
tak sie zastanawiam czy cie nieodwiedzic w pracy jesli niemasz nic przeciwko :-D
mam niedaleko a widze ze z naszym spotkaniem cos nieidzie :ico_oczko:
a moze i skorzystam z solarium na poprawe humorku :-D :-D

daj znac jakby co :-D

a bardzo dziekuje dziewczyny za mile slowa odnosnie Zulki i jej wagi jestescie kochane niema to jak dobre slowo :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

a teraz uciekam bo wstalam wczesnie buziaczki

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 wrz 2010, 22:05

Mikusia uczę niemieckiego.
No to niewesoło z tym zasiłkiem. W tym kraju w ogóle przepisy powalone są.
A ile Ci tego przysługiwało??
Nie martw się tym już, że mała mleka nie chce. Wszystko inne zjada, w nocy jej dajesz więc na pewno będzie ok.
Ja nie byłam jeszcze u lekarza, bo najpierw sobie muszę usg zrobić wątroby i jak pójdę z tym to zapytam przy okazji. Specjalnie nie będę lecieć, bo to całe zamieszanie a nic niepokojącego nie zauważyłam.

U nas Mila już 2 nocki śpi z Matim w pokoju. Budzi się raz tak jak się budziła. Za to Mat przespał te 2 nocki całe bez wołania. Ciekawe czy to przypadek.
Po 5 mała zje 2 cycki ale jej mało bo co chwila jęczy, a ja usnąć nie mogę. Muszę jej butlę robić. W dzień czasem pociumka, czasem nie także nasze karmienie jeszcze trwa, ale nie wnosi już tyle co wcześniej.

[ Dodano: 2010-09-03, 22:07 ]
Nie no kładę się. Chciałam wkleić przepisy na bloga, ale normalnie hasła zapomniałam :065: :511:
Nie wiem jak to się stało. Jutro na świeży umysł muszę pomyśleć :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

04 wrz 2010, 09:35

Witam
stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Mikusia uczę niemieckiego.
a to fajnie widac ze lubisz swoja prace :-D :-D
No to niewesoło z tym zasiłkiem. W tym kraju w ogóle przepisy powalone są.
A ile Ci tego przysługiwało??
no niezaciekawie :ico_placzek: a kasy mialam 400zl wychowawczy i 155zl rodzinny na dziewczynki niby nieduzo ale dla mnie tak cieszylam sie bardzo z tych pieniedzy a teraz lipa :ico_zly: :ico_zly:

w poniedzialek bede sie pytac o żłobek dla Zuzi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
U nas Mila już 2 nocki śpi z Matim w pokoju. Budzi się raz tak jak się budziła. Za to Mat przespał te 2 nocki całe bez wołania.
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby to juz bylo tak zawsze :-D :-D
Chciałam wkleić przepisy na bloga,
no ja czekam na twoje przepisy odnosnie tego drugiego pysznego ciasta ;-) :-P :-P
musie byc dobre
a to pierwsze to chyba drozdzowka??

ide umyc wlosy,i zrobie porzadki u dziewczynek w pokoju raz na tydzien musi byc generalnie :-D :-D

a odnosnie porzadkow to moja Wiki jest tak nauczona ze wszystko jest na swoim miejscu i zawsze odklada to co wyciaga :-D
a bylam u kumpeli ostatnio to ten dzieciecy pokoik wyglada jakby przeszledl przezs nie jakis tajfun :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
wszystko w jakis koszach od klockow to roznych czesci puzzli,po zepsute zabawki,papierki po cukierkach :ico_szoking: :ico_szoking: i jakies stare ciestka :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

masakra ale kazdy robi inaczej mnie to nieprzeszkadza jak ktos ma w domu jego sprawa
ja poprostu tak nieumialabym zyc :ico_nienie: :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość