Awatar użytkownika
anemone
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 30 lip 2010, 13:01

Powrót do szkoły

24 sie 2010, 15:17

Za około tydzień początek roku szkolnego (:
Rozpoczęcie roku szkolnego niesie stres zarówno dla dzieci powracających do szkolnej ławki i tych, które zaczynają swoją przygodę z edukacją. Czy macie jakieś sposoby na ułatwienie dzieciom tego startu?
I pojawia się znów problem wyprawki szkolnej. Co jest dla was najważniejsze przy wyborze przyborów dla dziecka?

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

30 sie 2010, 22:26

Hej
Moja córa już się cieszy z powrotu do szkoły :-) Wydaje mi się, że to bardziej rodzice się stresują i nakręcają całą sytuację. Wiedząc co te dzieci czeka :-)
Wyprawka do szkoły!? Mogę powiedzieć, że ja kupuję takie przybory, które wydają mi się mocne i trwale np. grube kredki Bambino, nie łamią się tak jak zwykłe kredki ołówkowe i starczają na bardzo długo. Odpowiedni plecak aby nie niszczyć kręgosłupa, najlepszy jest taki z rączką do przewożenia.

MamaNaObcasach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 31 sie 2010, 13:45

31 sie 2010, 15:53

Ja mojej córce staram się kupować również trwałe przybory :) ostatnio znalazłam fajne kredki ze Stabilo, sama bym takimi porysowała :) dodam, że zależy mi również na przystępnej cenie, podobnie chyba jak większości rodziców. Staram się szukać wielu rzeczy już od początku wakacji,i zakupuje je sukcesywnie.

Awatar użytkownika
anemone
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 30 lip 2010, 13:01

03 wrz 2010, 21:18

Ja mojej córce staram się kupować również trwałe przybory :) ostatnio znalazłam fajne kredki ze Stabilo, sama bym takimi porysowała :) dodam, że zależy mi również na przystępnej cenie, podobnie chyba jak większości rodziców. Staram się szukać wielu rzeczy już od początku wakacji,i zakupuje je sukcesywnie.


ja chyba mam podobnie, że jak patrzę na to, co teraz jest dostepne i na fajne produkty, też bym chętnie sama sobie sprawiła :D

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość