Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

04 wrz 2010, 10:43

Blanka26, tak, też o tym słyszłam ze drugie raczej jest wieksze, ale mój lekarz mówi (chyba tak pół żartem pół serio) że skoro urodziłam pierwsze dziecko takie duże bez znieczulenia siłami natury przy drugim, nawet jezeli bedzie tez duze pójdzie mi łatwiej.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

04 wrz 2010, 12:11

mania6891, ja leżałam na sali po urodzeniu Zuzi z kobietą która urodziła 5 kg bobasa. To było jej 3 dziecko (o ile dobrze pamiętam) i było największe ale te poprzednie miały coś ok 4600, ale mówiła że nie widzi różnicy w porodzie :ico_oczko:

Tynusz to dużo ubranek powybierałaś :ico_brawa_01: ja muszę pierwsze zrobić przegląd tego co mam, a mam niewiele bo też całą wyprawkę dostałam od koleżanki i tylko kilka rzeczy kupowałam. Wczoraj właśnie się zastanawiałam nad tym co trza dokupić, to i tak sporo tego. Przewijak muszę kupić, bo stary się zniszczył. Trochę ubranek (mam nadzieję że to co mam spasuje kolorystycznie :ico_oczko: ) Komodę do kompletu do mebli Zuzi, jakąś szafkę i do łazienki szafkę wiszącą. Chciałam jeszcze pomalować mieszkanie, bo nam w maju zalało - niestety odszkodowania do tej pory nie wypłacili. A na przemeblowanie pod kątem dzidziusia, to nie mam pomysłu wcale :ico_noniewiem:
A dziś mam mega lenia. Zawiozłam mamie Zuzię żeby ją wzięła na lotnisko bo u nas dziś pokazy lotnicze i wielki piknik, a moi rodzice mieszkają 200 m od lotniska. Miałam sobie chatę posprzątać, ale widać co robię :ico_wstydzioch: samo się nabrudziło to może się samo posprząta???
Miłego dzionka laski

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 wrz 2010, 16:19

witajcie. dzięki za odpowiedź, uspokoiłam się, raz przy kichnięciu tak mnie zabolało, że aż się zwinęłam :ico_olaboga:
a my dziś byliśmy w lesie, było cuudownie :ico_brawa_01: kocham las.

buzok córcię masz prześliczną :ico_brawa_01: już niedługi i mąż z córcią będą czuć dzidziusia :-)

mania6891, rodzić tak duże dziecko to ryzyko. Lekarz teraz żartuje, a jeśli nie daj Boże dojdzie do komplikacji???a jak wspominasz pierwszy poród????

manenka skurcze????? :ico_szoking: koniecznie powiedz o tym lekarzowi


ja też mam wszytskie ciuszki po Oli, więc do kupienia będzie dużo mniej :-)

Miałam sobie chatę posprzątać, ale widać co robię :ico_wstydzioch: samo się nabrudziło to może się samo posprząta???
oj jak ja bym tak chciała :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

04 wrz 2010, 16:25

manenka kurde a od czego te skurcze?

a jak tam u Was samopoczucie dziewczyny?;>

[ Dodano: 2010-09-04, 16:26 ]
j jak ja bym tak chciała :-D
ja tak samo hehe :D
ale dzisiaj już posprzątałam i mam z głowy :)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 wrz 2010, 16:39

o mamenka dopiero teraz dojrzałam Twój brzuszek. Szczuplutka jesteś, zazdroszczę. ja mam 170 cm wzrostu a już ważę 66 kg :ico_olaboga: a też ważyłam przed pierwszą ciążą 57 kg. Zamierzam wrócić do swojej ukochanej wagi po urodzeniu dzidziusia.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

04 wrz 2010, 16:42

Zamierzam wrócić do swojej ukochanej wagi po urodzeniu dzidziusia.
ja po porodzie też tak zamierzam, ale ciekawe czy mi się uda wskoczyć na 49 :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 wrz 2010, 16:43

Tynusz1, o Twój brzuszek też uroczy, :ico_brawa_01:

hehe b@sia ja też oglądałam porody na youtube, ale już pod koniec ciąży :-D

wybaczcie, że piszę tak z przerwami, ale musze do oli zaglądać, bo baje ogląda. A ona lubi pilotami się bawić :-D
a jak tam u Was samopoczucie dziewczyny?;>
u mnie niby ok, ale mam jeszcze lekkie mdłości :ico_zly: chyba do końca ciązy będa mnie nękać :ico_zly:

[ Dodano: 2010-09-04, 16:45 ]
Tynusz1, 49?????????a ile masz wzrostu??ja do 49 na pewno nie dobiję :-D ale 59 by mnie w zupełności satysfakcjonowało :ico_haha_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

04 wrz 2010, 16:48

o Twój brzuszek też uroczy, :ico_brawa_01:
:ico_sorki: teraz wrzucę fotkę jak będzie 20 tydzień :-D
kurde czasem czuję jakby coś mnie tak delikatnie w górę szurało pewnie niunia imprezkę dobie robi w środku hehhe

20stego się nie mogę doczekać kiedy znowu zobaczę skarba :ico_brawa_01:
wybaczcie, że piszę tak z przerwami, ale musze do oli zaglądać, bo baje ogląda. A ona lubi pilotami się bawić :-D
ja wybaczam, niunia jest najważniejsza :D a skoro lubi się bawić pilotem to tym bardziej tzreba zerkać do niej hehe

a dużo już Twoja córeczka mówi?
chyba do końca ciązy będa mnie nękać :ico_zly:
mi chyba z tego co pamiętam zniknęły w 13 tyg. oby i od Ciebie się odczepiły :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-04, 16:50 ]
49?????????a ile masz wzrostu??ja do 49 na pewno nie dobiję
ja mam 158- no może 2 cm mniej :ico_haha_01: dawno się nie mierzyłam.. ale w dowodzie jest 158cm :D więc się tego trzymam ;P

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 wrz 2010, 17:01

20stego się nie mogę doczekać kiedy znowu zobaczę skarba
oj ja mam dopiero 27 i też już nie mogę się doczekać, ale my tylko serduszka będziemy słychać. ale już bym chciała zimę :ico_sorki:
ja wybaczam, niunia jest najważniejsza :D a skoro lubi się bawić pilotem to tym bardziej tzreba zerkać do niej hehe

a dużo już Twoja córeczka mówi?
Ola w ogóle majsterkowicz. jak jej się zabawka popsuje, to prosi o śrubokręt, bo ona chce naprawić sama :-D
a mówi więcej niż ja. :-D Musimy teraz bardzo uważać na dobór słownictwa, bo słucha i koduje, a później powtarza. Na szczęscie przekleństw nie używamy, więc Ola ich nie zna :ico_sorki: i oby jak najdłużej nie znała :-D ale czasem jak coś powie, to rozbawi nas tym do łez :ico_haha_02:
ja mam 158- no może 2 cm mniej :ico_haha_01: dawno się nie mierzyłam.. ale w dowodzie jest 158cm :D więc się tego trzymam ;P
To Ty masz filigranową figurkę. ja to raczej grubej kości jestem :ico_oczko: w dzieciństwie zawsze byłam pulpetem, dopeiro jak weszłam w okres dojrzewania schudłam i to dużo, bo aż 15 kg. I tak się dobrze czułam z tą wagą, ze postanowiłam zawsze taka być. No ale w pierwszej ciązy przytyło mi ise dużo, później schudłam do 60 kg no ale znów lecę z wagą. Ale mam nadzieję, że już nie przytyję 30 kg. Bo zrzucenie takiej wagi wymaga wielu poświęceń :ico_olaboga:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

04 wrz 2010, 17:31

my tylko serduszka będziemy słychać.
aha ja to będę miała usg.

ja też się zimy doczekać nie mogę hehe ;)
ale czasem jak coś powie, to rozbawi nas tym do łez :ico_haha_02:
hehe nie wątpię dzieci mają czasem pomysły :D a jak reaguje na zidzię w brzusiu?;>

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość