cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

denerwująca reklama!!!!!!

16 cze 2010, 19:29

Czy któraś z Was spotkała się z takim problemem, że jak leci akurat w moim przypadku reklama neti (kOT w roli dentysty) to dziecko w pada w histerię? Dźwięki widocznie są nie do zniesienia dla mojej córki. Muszę uważać jak Tv chodzi żeby zdążyć przełączyć. No katastrofa . Jak można robić takie reklamy, które są aż tak nie do zniesienia dla dzieci. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

lilo

16 cze 2010, 19:37

No niestety, zdarzają się takie... Kiedyś mój syn się panicznie bał reklamy w której coś a'la wampiry występowały, nie pamiętam czego to było już...

Teraz znowu nie lubi reklamy Snickersa - tak gdzie facet robi to ja swoja babcia - mój syn nie potrafi pojąć czemu oni się tak rzucają i przewracają na tą babcię i dziadka a termin metafora jest mu jeszcze obcy :ico_noniewiem: więc uważa że to jakieś łobuzerstwo po prostu :ico_oczko:

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

16 cze 2010, 19:48

chodzi mi o tą reklamę http://www.youtube.com/watch?v=DHucKWlmj-M

pozostaje nic innego, jak przeczekać aż wycofają tą i zrobią inną :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

17 cze 2010, 10:41

cyn_inspiration, moja Iza tez nie lubi tej reklamy,mówi,że ta mucha jest obrzydliwa :ico_noniewiem:

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

17 cze 2010, 13:11

ale, ja nie o musze piszę tylko o dentyście wysokie dżwięki borowania :ico_olaboga: fakt debilne mają reklamy, ale żeby zaraz ryk? :ico_olaboga:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

17 cze 2010, 17:50

cyn_inspiration, moze sie boi tych wielkich okularow....na pewno musisz szybko przelaczyc kanal jak leci ta reklama skoro mala sie boi......

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

28 cze 2010, 12:47

cyn_inspiration, nasz jasiek panicznie boi się reklamy DANIO, ale sam serek uwielbia i jakby mu pozwolic to zjadałby po 4 dziennie.. Panicznie boi się kiedy syn woła "Mamo nie ma nic do jedzenia, wychodzi głodek a mama woła " za sałatą" Ryk jest wtedy nieziemski, ewidentnie boi się Głoda" bo kiedys spotkałam Danio z brelokiem gloda i wyl nam na cały sklep..

Później bal sie reklamy parówek berlinek, kiedy dwie parówki jechały w aucie i mówiły coś o tym jak się nazywa parówka we Francji, tez od razu ryk..

Jedyne co mi zostalo to przełączać szybko programy w TV, chociaz zauważyłam, ze i reklamy Danio i Berlinek sa stosunkowo rzadko, więc nie mam aż tak dużego problemu..

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 wrz 2010, 09:45

No tak, trzeba uważać skoro maluchy się boją, to potem złę skojarzenia pozostaną w pamięci. A ja Wam powiem, że od stycznia nie mamy telewizji :-D mała nie wpatruje się w ekran niepotrzebnie, kontroluję bajki jakie ogląda na komputerze, a nam telewizja nie pustoszy mózgu :ico_nienie:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość