Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 wrz 2010, 14:15

czesc

Zubelek za 6 miesiac!!!!
wiesz dopiero uswiadomilas mi ze juz mam ten miesiac rozpoczety, ale leci a ja sie gubie
dobrze ze suwaczki na forum sa
ja tez mam niskie cisnienie. ale od zawsze i w ciazy ten standard. 90/50
ale w ogole tego nie odczuwam
nic mnie nie boli
nie czuje sie zmeczona snieta czy cos
a kawe pija tylko czasami. okazyjnie.... bo nie czuje potrzeby

takze nie wiem czy od cisnienia te bole glowy
aczkolwiek to tez prawda
bo jak mnie czasem bolala to kawa i po bolu

mam nadzieje ze u ciebie przejdzie

Aneczka
nie boj sie porodu. pomysl ze ile kobiet tyle porodow. moj b ci polecam, szybko i malo bolu. nie nastawiaj sie na najgorsze
bedzie co bedzie
a po fakcie i tak powiesz ze warto

ja do szkoly rodzenia nie chodzilam z pierwszym dzieckiem. teraz tez sie nie wybieram
nie czuje potrzeby
ale jak masz okazje to napewno nie zaszkodzi a pomoc moze wiele

Paulina korzystaj z ciszy i spokoju!!! laba na calego

my wczoraj poszalelismy
choc ja to towarzysko tylko
ale mielismy gosci, zrobilam salatki,przekaski. probowali naszych domowych naleweczek mocnych jak wodeczki. winko domowe mojej mamy
i tak posiedzialam prawie do 4 rano. w ogole nie czulam zmeczenia. az sie zdziwilam, bo przez ostatnie kilka dni wstawalam b wczesnie , jezdzilam duzo autem itd
ale mialam dobry dzien widac
dzis o 9 wstalam i luzzzz

wieczorem albo idziemy do siostry i robimy pizze i spimy tam
albo jedziemy razem do kina

fajnie

pogoda piekna
a leon spi
jak wstanie to choc na plaz zabaw wyskoczymy albo na dzialke do mamy
na basen pewnie jutro
bo dzis ciezko z czasem

przedszkole u nas rozpoczete
leonek jest dzielny
troszke rano trzymal sie taty ale potem bawil sie ladnie do 13stej
ja nie moglam z nim byc w ogole bo mialam jazdy autem
ale w poniedz wreszcie go zaprowadze i odbiore. fajnie. bo dowiem sie cos wiecej
a we wtorek znow jazda wiec odpada

i tak leci

buziaki i milego weekendowania

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 wrz 2010, 17:40

Paulina tak teraz piję kawę i tylko wtedy jest ok,jakieś do 2h po kawie,później już nie ale nie mogę kolejnej bo zaś mnie muli. :ico_noniewiem:

madziorka hihi, no widzisz ty zawsze takie ciśnienie więc to dla ciebie norma i dobrze się czujesz a moja norma to 120/80 więc jak mam 100/57 to już bardzo nisko i może dla tego głowa boli,choć wiem też ,ze może być anemia zwłaszcza ,ze mam wysokie tętno.

Ja do szkoły rodzenia nie chodziłam nigdy ale ja to nie bardzo miałam taką możliwość.

najadłam się bobu :-D

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

04 wrz 2010, 20:39

Paulina korzystaj z ciszy i spokoju!!! laba na calego
tak laba według kobiety posprzątałam, poprałam i poprasowałam

Potem położyłam sie na drzemkę i po 20minutach obudziła mnie taka zgaga, że myślałam, że się zapalę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
b]zubelek[/b], to masz nieciekawie chyba nie pozostaje Ci nic innego jak to przetrwać :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

04 wrz 2010, 20:59

Witam grudnióweczki :)

właśnie przygotowuję wyprawkę... jak oglądam te wszystkie piekne rzeczy dla Malenstwa, to oczy mi sie swieca! Szkoda ze niektore te rzeczy sa tak drogie... :ico_noniewiem: ale dla Maleństwa wszystko :ico_ciezarowka:

Spokojnego wieczoru!

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

04 wrz 2010, 21:49

Witam serdecznie,

Jeszcze jestem w szpitalu. Z szyjką nie jest źle, tylko to cisnienie wysokie było, magnez za niski i lekkie skurcze. leżę na patologii i mam nadzieje że niedługo mnie wypuszczą. na ciśnienie dostałam wieksza dawke dopegytu (brałam 2x1) a teraz daja mi 3x1 i zaczęło być ok mieszczę sie w normie między 110/70 a 125/80. Leżę w sali gdzie ciężko jest bo dziweczyny maja jakies ale do otwierania okien i mam tu niezły zaduch, ale cóż jestem w mniejszości więc musze się dostosować. Chodzę sobie na bardzo króciutkie spacerki.

zubelek, za 6 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-) :-) :-) :-) :-)

miałam robione usg dzidziusia i szyjki, oraz badanie krwi, moczu i wymaz z szyjki. Część wyników badań juz jest a na niektóre musze poczekać. Ogólnie nie jest źle. Na szczęście ta szyja sie nie skraca tak jak sie wydawało.

Jeśli chodzi o wyprawke dla maluszka. Ubranka mam już bardzo bardzo dużo, Kołyska z materacykiem, sterylizator do butelek i niedługo kupimy komode z przewijakiem oraz łóżeczko. Mam juz upatrzone.
Wóżek kupimy jednak krótko przed rozwiązaniem, a fotelik do auta to zapewne w 7 miesiącu też juz mamy wybrany. pozostałe rzeczy to w między czasie a reszte na bierząco. Na szczęście mamy zaplanowane wydatki dla dzidzi juz od jakiegoś czasu więc nie ma problemu aby iść i kupic od razu wszystko. Troszkę szukam na allegro więc zobaczymy co będzie.

pozdrawiam Was bardzo serdecznie

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 wrz 2010, 22:06

Paulina446, typowo babska laba :ico_haha_01:

spadlamznieba, wiedzą na czym zarabiać :ico_noniewiem:

magda7, :ico_brawa_01: za dobre wyniki a dziewczynom na sali powiedz,lubicie ise kisić we własnym smrodzie? :ico_puknij:

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

05 wrz 2010, 10:59

zubelek, czasami mam im ochotę tak powiedzieć. każdą dzis boli głowa, lekarz na obchodzie powiedział że powinnyśmy otworzyć okno wiec z pełnym entuzjazmem podeszłam po chwili do okna i poprosiłam dziewczyny aby weszły pod kołdry i przewietrzymy kilka minut. Spojrzały na mnie jak na ufoludka ale pozwoliły otworzyć na 5 minut. po 5 minutach stwierdziła jedna z nich że zimno (na zewnątrz jest ciepło - ja wyszłam dziś się przejśc w szlafroku i bez skarpet) także cóż nie pomaga nawet to że boli nas wszystkie głowa. mam nadzieję że juz jutro mnie wypiszą i bez problemu będe leżała w domu z otwartym oknem i świeżym powietrzem. Niestety na taki pokój trafiłam. Pozostałe pokoje maja otwarte okna i drzwi a tu wszystko musi byc szczelnie zamkniete. wytrzymam nie chce konfliktów.

Ale dziewczyny jestem przerażona dlaczego one tu siedzą i uwierzcie mi mogą juz spokojnie rodzic bo do planowanego rozwiązania 3 tygodnie a one cały czas twierdza ze maja zagrażajacy przedwczesny porod. Nawet lekarz na obchodzie powiedział że na tym etapie ciąży nie ma juz przedwczesnego porodu, ale cóż każda z nich wymyśla codzienie coś nowego aby tylko jeszcze wytrzymac kilka dni bo chodzi o kasę i faszeruja sie zastrzykami i tabletkami. Jestem w szoku.

poza tym u mnie dzis w miare ok. Oczywiście ciężko mi spac ale to z wiadomych powodow o których pisałam wcześniej. Cisnienie dziś 110/65 więc ok. Miałam rano tylko lekkie kłucie w dole brzucha ale na obchodzie lekarz powiedział że może byc to spowodowae za niskimi wynikami badań magnezu. Dostanę 3x1 magnez i powinno pomóc. Widziałam na USG dzidziolka - śliczne maleństwo. po takim widoku od razu robi sie lepiej i buzia sama się smieje.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

05 wrz 2010, 15:49

magda7, fajnie,że widziałaś maleństwo,pozdrów je ode mnie :ico_oczko:
No tak wytrzymasz już jakoś z tymi babami...szkoda gadać...pewnie że nie powinny się już podtrzymywać :ico_puknij: No ja też jak byłam z zuzią w ciąży to 6 razy leżałam w szpitalu i też natrafiałam na takie "kiszonki" w głowie sie nie mieści,przecież jest wrzesień jeszcze nie ma mrozów a z resztą nawet zimą w mrozie fajnie okno otworzyć i sobie świeżo pooddychać .No ale jak ich więcej a ty w mniejszości to głowa muru nie przebijesz.Trzymaj sie i wracaj szybko do domciu i świeżego powietrza :ico_sorki:

a ja idę prasować :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

06 wrz 2010, 10:46

witam
odbijam karte :-D
jutro wizyta :ico_brawa_01:
juz nie mogę sie doczekać :ico_sorki:

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

06 wrz 2010, 13:38

dzien dobry;)

z tym cisnieniem to mnie zmartwilyscie troche... bo u mnie norma przed ciaza to 120/80 a teraz roznie np przed wczoraj mialam 147/75... czesto zdaza mi sie na granicy 140 to wyzsze a czasem ponad... powyzej 130 w kazdym razie to teraz norma... nie odczuwam tego jakos specjalnie a to chyba najwazniejsze...

magda7, no to na niezla sale trafilas... nie dosc ze szpital to jeszcze niesprzyjajace warunki... no ale czasem trudno zrozumiec niektore osoby i ich zachowanie... no ale miejmy nadzieje ze szybciutko wrocisz do domku i tak bedziesz mogla wietrzyc ile sama bedziesz chciala;)
Super ze widzialam malenstwo! dlla mnie kazda wizyta to niesamowite przezycie, jak widze malutka to wszystko inne jest niewazne;)
szczerze to oboje z mezxem nie mozemy sie juz doczekac zeby malutka byla juz z nami...
aniaj84, powodzenia jutro;)
ja wizyte mam 16... wiec jeszcze troche... w tym tygodniu wybieram sie na badania i ta nieszczesna glukoze... powiedzcie jak dlugo po wypiciu tego roztworu badaja ponownie krew???
spadlamznieba, no ceny sa naprawde szokujace czasami... ostatanio widzialam jeansowa sukieneczke na szelkach taka zwyczajna a osztowala 65zl... bylam w szoku...
no ale coz tak jak mowi zubelek, wiedza na czym zarobic... wszystko dla malucha ma swoja cene no ale ;)

Milego dnia wszystkim!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość