Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 wrz 2010, 20:10

osita, nie myłam, bo jakoś nie mamweny, tzn, wiem, ze powinnam, ale jakoś nie moge.. w tygodniu się za to zabiore, całe szczęście plastikowe okna szybko sie myja, nie to co podwójne skręcane drewniane.. w zasadzie to umycie 4 zajeło by mi z pół godziny ale nie chce mi się.. Pójde troche na łatwizne i powiesze żakardowe firanki od razu na mokro, to nie bede musiała ich prasować, bo na prasowane organzy nie mam czasu, może bardziej chęci..

Hmm u nas 15 stpni to jesień raczej, w zumie to chciałBYM Z -15 max, więcej mnie przeraża..

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 wrz 2010, 10:23

to dzis ja kawke postawie :ico_kawa:
my po szczepieniu malej :-)
Igusi sie tak podobalo ze sama tez chciala :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

05 wrz 2010, 22:42

hejka, wpadam i ja z kropa :ico_oczko:
my dzisiaj zaliczylysmy plaze z Carmen, mlody zostal w domu z tatusiem, bo byl tez pokaz lotniczy i straszny huk, ktorego maly sie panicznie boi. Fajnie bylo :-D I dla rekompensaty po poludniu mala zostala z tata w domu (dostala biegunki wiec lepiej bylo nie narazac sie na szukanie kibelkow w pospiechu) a Sergio poszedl ze mna i z ciocia na spacerek do centrum :-D I b. mu sie podobalo, wybiegal sie z deczka, bo u nas centrum to jest cos w rodzaju starowki tylko dla pieszych :ico_oczko:
Poccoyo, nowy domek zasiedliliscie czy ten ostatni co pamietam remontujecie? A jak Roxi w szkole? Posylasz Davida do przedszkola???
Ania, ja jak mam myc okna to mi slabo :ico_chory: mamy przesuwane i ciezko sie myje zewnetrzna strone, chyba ze mi chlop wyciagnie z szyn. A jemu raczej rzadko sie chce... nie lubie ogolnie robot domowych, zdecydowanie to nie jest moja dzialka wiec chalupa tak sobie wypucowana :ico_oczko: ale jak trzeba, to trzeba :ico_noniewiem: Ja firanki zawsze na mokro wieszam :ico_oczko:
Igusi sie tak podobalo ze sama tez chciala
ciekawe, czy jak w koncu na nia przyjdzie pora, to tez tak chetna bedzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

06 wrz 2010, 07:56

osita, musze pomyć, ale gdyby chciało mi sę tak bardzo jak mi się nie chce, to już bym dawno zrobiła..

Wczoraj zrobiłam sobie "dzień dziecka" bo aś spał 2 razy poszedł z dziadkiem do Koscioła ijak wracali o 9 to usnął w wózku i spał do 11, a później od 15.30 do 17.30, a ja oglądałam Anie z Zoelonego Wzgórza.. Książki nie chciało mi się czytać, ale film miło się oglądało i poczuć sie jak co najmniej jak nastolatka

A dzisiaj tawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: bo ledwo żyje, jakoś krzywo spałam i teraz cała połamana jestem i spać mi się chce :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 wrz 2010, 11:06

witam sie i ja;)

no i zaczął sie rok szkolny....
chłopcy w szkole,Emi ogląda Shreka....ostatnio poprostu oszalała na punkcie tej bajki...

zostając jeszcze w tematyce filmowej,oglądałam niedawno "Białą Masajkę" swietny film....jezeli któraś z Was nie oglądała szczerze polecam!

poza tym...wrócił moj K.,nie wiem jak długo zostanie...Emi oczywiście zachwycona...;)

cholera,zrobiła mi sie egzema na palcach i wydaje mi sie,ze to przez moja obraczke...strasznie swedzi...:-/
mam te miejsca zaognione...
pewnie bede musiała isc do lekarza...
narazie sciagnęłam obraczke i smaruje te paluchy mascia...Laticort...zobaczymy...:-/

ok,narazie zmykam,wpadne pozniej...

P.S.no włsnie gdzie SHOO i MARGARITA????????????????????????????????
dziewczyny co sie z Wami dzieje?
prosze o odzew:]

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

06 wrz 2010, 12:15

Poccoyo, nowy domek zasiedliliscie czy ten ostatni co pamietam remontujecie? A jak Roxi w szkole? Posylasz Davida do przedszkola???
w pażdzierniku 2009 kupiliśmy wlasne mieszkanko...
a ze po szkocku sa dwa krany(ciepla i zimna oddzielnie)
to chcę to zmienić, na normalny sytem z jednym kranem,

David bedie mogl isc do pkola dopiero w 2012 w styczniu, tak posle go, ale zastanawiam sie nad powrotem do szkoly iiiiii, tu sie glowie,co isc studiowac, i jak sobie dam rade, dwoej dzieci, obowiazki domowe itd...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

07 wrz 2010, 11:49

w pażdzierniku 2009 kupiliśmy wlasne mieszkanko...
a ze po szkocku sa dwa krany(ciepla i zimna oddzielnie)
oooooooo, to wielkie gratki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u mnie tez byl ten system :ico_zly: szlag czlowieka moze trafic wtedy :ico_chory:
a ze szkola sie nie martw, dasz rade!!! a jak chlop, jak tam u was z praca?
Emi ogląda Shreka
oooooo :ico_szoking: moj to nawet 5 min nie usiedzi w spokoju, nawet przed tv :ico_haha_01: a jedyne co go na chwile zatrzymuje to Bob The Sponge, chyba w pl to zlota gabka... :ico_noniewiem: Musze mu auta puscic, ciekawe czy mu sie spodobaja, bo ma fiola na punkcie samochodow :ico_oczko:

Bylam z mlodym dzis u pediatry. Od wielu mcy ma biegunke, zawsze jakas bakterie, lekarz zalecil zmiane klimatu i w pl jakby lepiej bylo (mial biegunke na poczatku a pozniej sie "unormowalo", ale jak tylko zjadl cos poza domem to powrot do biegunki) no i po powrocie zrobilismy badania i ma.. robaki :ico_szoking: :ico_puknij: Mam nadzieje, ze wyleczymy to dziadostwo i bedzie ok, bo lekarz podejrzewa celiakie juz nawet :ico_placzek:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

07 wrz 2010, 15:30

osita, bedzie dobrze, robaki leczy sie dość czybko, co prawda czekają Cię generalne porządki, pranie i gotowanie wsztkiego co tylko się da, ale w ciągu miesiąca powinno być dobrze, Jasiek miał podejrzenie owsików, bo strasznie zgrzytał ząbkami, ale na podejrzeniu sie skończyło, bo okazało się, ze to było tak dla zabawy zgrzytał sobie nowymi ząbkami..

Jasiek uwielbia bajki, jakbym mu właczyła to caly dzień by oglądał..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 wrz 2010, 21:00

#ania#, Jeju u nas to z bajkami nie jest tak dobrze. Filip oglada ale nie długo 5 czy 10 minut i koniec. Najczesciej lubi te na Cbeebies tam ma swoje ulubione. Lubi teletubisie i dobranocny ogrod, a tak to ma bzika na punkcie aut u psów i wszystko z tym lubi ogladac :-)

osita, nie zazdroszcze z tymi robczakami, sama jako dziecko miałam, ale na pewno bedzie dobrze :ico_oczko:

poccoyo, smiesznie z tymi kranami, ja to widziałam w telewizji mozna oszalec :-D a ty na pewno dasz sobie rade z dzieciakami i szkoła :-D

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

08 wrz 2010, 11:55

jak zmienie krany to wkleje wam zdjęcie jak mam ładnie i elegancko
heheeh
a dziś stawiam wielki kubeł kawki... :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
u nas pogoda dla bogaczy...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość