Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

06 wrz 2010, 11:23

Alineczq, U mnie też srasznie a tak zimno że w wekend nawet ogrzewanie już na troszkę załączyłam.
Tam troszkę wczesniej pytałas ile która dzieci by chciała, ja już wczesniej pisałam że z 5 bym chciała jesli tylko będę mogła miec kolejne :-D Duży dom i obiadki pichcic to moje marzenie ,ale nie zawsze się ma co się chce. Wiadomo że w tych czasach ciężko wychowac taką gromadke wiadomo o co chodzi kasa ( Ale mam górnika w domu :-D ) ....
Mój biedny kotek ma jakąs wstrętną biegunke kurcze i wymioty od dwóch dni nic nie zjad tylko pije a to bardzo dziwne u niego bo to taki Tofikowy odkurzacz jest ile ma w misce tyle zje. Chodzi taki ztruty trzeba do weterynarza isc ale musze czekac na mego M. sama nie ruszam sie z domu...

[ Dodano: 2010-09-06, 11:28 ]
Mam w czwatrtek połówkowe usg, nie moge sie już doczekać normalnie wezme teraz to w 3d to płytkę dostanę i będę siedziec i sie zachwycac synciem :ico_brawa_01: Jejkus oszalałam na tym punkcie normalnie :ico_szoking:
Dzisiaj zakupiłam na allegro kilka bodziaków i spioszków jakies tam pieluszki tetrowe i koszuleczki. ale radocha co nie???? oczywiscie niebieskie i zielone dla odmiany :-D

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

06 wrz 2010, 11:41

Agnieszka26 wrzuć linka i pochwal się co wybrałaś:)
Ja czekam do tego piątku na usg jejku już nie mogę się doczekać dowiemy się kto mieszka w moim brzuszku czy Sebuś czy Klaudusia! Ja obiecałam sobie że nie kupię nic dla dzidzi do póki nie dowiem się kto to jest! A tak mi się już chce zacząć kupować te wszystkie śliczności maleńkie! Ale będę twarda i wytrzymam do tego piątku!
Ja też nie długo będę robiła 3d lecimy do pl 17,09 i mam zamiar to wykorzystać i iść do gina. kontrolnie! Bo tu w UK najtańsze 3d to 100 fuli!

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

06 wrz 2010, 12:03

http://allegro.pl/show_item.php?item=1201069805 Mam nadzieje że tym razem dobry...
Z tej aukcji kilka rzeczy takich tam pierdółek :-D

[ Dodano: 2010-09-06, 12:06 ]
Szukam jeszcze innych co kupowałam ale cos nie moge wyszukac :ico_wstydzioch:
Ale od tego samego goscia ostatnio jeszcze takie fajne kompleciki welurowe kupiłam i kocyk, acha i jeszcze recznik kąpielowy, ale nie widze już ich :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-09-06, 12:11 ]
O kurcze drogo macie tam to usg, chociaż powiem Ci że ja też nie mało płace 200zł ale to prywatna klinika wiec ja za wszystko płace. Ciesze sie że do niej chodzę ponieważ w naszym Lubińskim szpitalu kilka tygodni temu wypadło z rąk położnej dziecko wyobraz sobie i czesto się tak zdarza tutaj!!!! Wiec jesli sie ma chociaż troszkę kasy to wszystkie babki latają do tej mojej Feminy. To dziecko jest w ciężkim stanie w Legnicy na OIOMIE z pękniętą czaszką i krwiakiem na mózgu to dopiero tragedia. Może cos słyszałyscie na ten temat trąbią na cały dolnyśląsk o tym....

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

06 wrz 2010, 12:14

Ale superowe :) A jaki kolor wybrałaś?
A ja jeszcze nic nie mam kompletnie nic nawet maleńkich skarpetek :( Ale już nie długo to się zmieni teraz ja zacznę szaleć :)
Dziewczyny a dużo rzeczy już pokupowałyście dla maluszków?? A jak tak to co już macie pochwalcie się?
I jak to u Was jest kupujecie wszystko nowe czy może macie od kogoś jakieś ciuszki? Nie mówię tu o mamusiach które już mają pociechy ale o tych które pierwszego dzidziusia będą miały bo ja osobiście to nawet nie mam od kogo wziąć jakichś kaftaników czy śpioszków używanych i chyba będę musiała wszystko nowiuśkie kupić! Ale tak szczerze to jakoś wcale nie rozpaczam z tego powodu :)Wiecie więcej zakupków większa przyjemność ...... :)

[ Dodano: 2010-09-06, 12:19 ]
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: O mój Boże :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Masakra jakby mi tak jakaś położna zrobiła z minim dzieckiem to bym chyba własnymi rękami udusiła babsko! Nic o tym nie słyszałam jakoś rzadko tv ostatnio oglądam! Ale to jest straszne co piszesz, wiesz co nawet się nie zastanawiaj tylko rzeczywiście idź do tej prywatnej kliniki i koniec. Kurdę kasa raz jest raz jej nie ma a zdrowie dziecka jest najważniejsze... Aż mi normalnie ciarki przeszły i ciśnienie nie podniosło jak to przeczytałam!

[ Dodano: 2010-09-06, 12:29 ]
A co myślicie o tych śpioszkach??
Pozazdrościłam Agnieszce26 zakupków allegrowych i poszukałam czegoś uniwersalnego na ebay'u i znalazłam to :) I teraz nie wiem czy kupić czy nie - pomóżcie :)

http://cgi.ebay.co.uk/COTTON-DALMATION- ... 800f5800c6

[ Dodano: 2010-09-06, 12:32 ]
A zobaczcie te słodkie skarpetko-buciki dla dziewczynki - po prostu boskie :)

http://cgi.ebay.co.uk/1-PAIR-CUTE-SOFT- ... 800f3f6a23

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

06 wrz 2010, 12:33

Aga_86, Brałam żółte zielone no i niebieskie oczywiscie :-D A co do tego co już mam to już wymieniam: Łóżeczko z wyposażeniem,komode z przewijakiem,małą szafe pod kolor, kilka ciuszków, reczniczki dwa wziełam przyda sie, jakies pieluszki tetrowe, no i ostatnio licytowałam ciuszki na allegro używane sporo ich za grosze już przyszły i jak nowe wyglądają zadowolona jestem. Ja też nie mam od kogo dostac mianowicie chodzi mi że po kims, tesciowa to już przegina ciągle mi mówi że cos kupiła wnukowi, wiec nie rozpędzam sie dużo dostane. W sumie to szwagier ma córe ale co mi po niej jak ja chłopa będe miec. Uważam że takie najmniejsze to dwa razy się ubierze i za małe to chyba nie ma co szalec z nowymi lepiej troszke kaski zostawic na pózniej jak już będzie rósł szkrab.

[ Dodano: 2010-09-06, 12:34 ]
Spiochy boskie bierz! Ale słodziaki!!!!!

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

06 wrz 2010, 12:40

Albo takie futerko a;la kombinezonik nasze dzidzie urodzą się zimą tak że trzeba pomyśleć o czymś cieplutkim :)

http://cgi.ebay.co.uk/MOTHERCARE-ANIMAL ... 3f02ceeae3

[ Dodano: 2010-09-06, 12:45 ]
No to kochana posłuchałam się ciebie i kupiłam!!! Złamałam moją żelazną zasadę że nie kupię nic przed piątkiem...... aj...... jak mogłaś mnie tak skusić :)

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

06 wrz 2010, 12:59

kombinezonik super! A tam żelazna zasada :ico_oczko: Ja Cie kochana do niczego nie namówiłam sama kliknęłąs kup!
Ja mam taki podobny Niebieski tylko welurowy też taki cieplusi.

[ Dodano: 2010-09-06, 13:00 ]
A pozatym uniwersalne można kupowac.... :ico_oczko: Ale radocha co jadzisiaj od rana tu siedze przy tym kompie i sie zachwycam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-09-06, 13:04 ]
Kurcze wiecie co ja mam jakiegoś pecha do tych zwierzątek moich ten mój kotek tak sie meczy chodze i sprzątam po nim :ico_placzek: Tamten kociak wczesniejszy też był taki chorowitek! A ten taki malutki a też już mu cos jest, aż się trzesie niech ten mój chłop już wraca może weterynarz cos poradzi :ico_olaboga:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

06 wrz 2010, 13:13

No ja tak samo od rana siedzę przy ty kompie i oderwać się nie mogę a w domu tyle rzeczy czeka do zrobienia! Ale zaraz będę uciekać bo mój T. zamówił dziś na obiadek rosołek i muszę iść wstawić zupkę aby się gotowała! A ja znowu mam ochotę na naleśniki z serem i parówką i zaraz zabieram się za smażenie :) A moje maleństwo od rana nie przestaje kopać, uwielbiam to uczucie mógłby tak szaleć 24h na dobę :)

[ Dodano: 2010-09-06, 13:17 ]
Przykro co do kotka a najgorsze jak chcemy a nie możemy pomóc a może dałaś mu coś do jedzenia co mu zaszkodziło? Nawet nie wiem co mogę Ci poradzić bo za bardzo nie znam się na kotkach nigdy nie miałam ale może spróbuj mu dać ciepłego mleczka do picia! Może mu to pomoże ..... ale tak pisze nie znam się na tym kompletnie! Mam tylko nadzieję że Twój mężuś szybko wróci i wet. pomoże!

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

06 wrz 2010, 13:18

Też uwelbiam to fikanko w brzusiu a najlepiej jak leże na pleckach mój mu czyta bajeczke i aż brzuchol sie rusza. Chyba Tata słabo czyta albo tak uwielbia. Ja mam rosołek z wczoraj a na drugie jakies mięcho wyciągnełam z zamrażarki i ziemniaki z surówką wiesz ja mam górnika w domu to musi pojesc rosołkiem sie nie naje.... :-D

[ Dodano: 2010-09-06, 13:23 ]
A co do kotka to on jada tylko kitekat specjalny dla nich wiec napewno mu nie zaszkodziło a co do mleczka to raczej starszym kotkom już nie powinno sie dawac . on ma już 6 miesiecy i mleczko mu nie bardzo smakuje. Dałam mu przegotowaną wodę i pije ale co sie napije to za chwile leci do łazienki i zwymiotuje czasami sie zakłaczają kotki wiec może to to nie wiem już sama za godzinke mój będzie to pojedziemy z nim.
On taki czyscioszek nie zwymiotuje nigdzie tylko do łazienki pójdzie chyba widział jak ja pierwsze miesiące nad toaletą wisiałam :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

06 wrz 2010, 14:03

hej rany jak wy naskrobałyście :ico_olaboga:
tylko was lekko przeleciałam :ico_smiechbig:

kotka do weterynarza,może ma robaki,będzie cierpiał...

ciszki wszystkie piękne,też już mam chcę kupować ale na razie nie mam gdzie skłądować :ico_haha_01:

Alineczq skurcze przepowiadające to napinanie się macicy całej,nie bóle w dole w dole to rozciąganie,więzadła itp a przepowiadające nie powinny boleć choć już ktoś tu pisał,że jednak bolały

mleczko w ciązy to normalne,siara itd.Ja jak przestałam karmić Zuzię po 14 miesiącach tak miałam pokarm jeszcze kroplami aż zaszłam z Gabi w ciążę i całą ciążę później karmiłam i jak przestałam to dalej miałam aż zaszłam znowu :ico_haha_01: straciłam maluszka ale pokarm został i do tej ciąży i do dziś mam :ico_haha_01: tzn wiecie no krople,nie ze mleko :ico_haha_01: więc ja w sumie z piersi "coś" potrafię wycisnąć od ok ponad 7 lat :ico_haha_01: :ico_haha_01:

No i co jeszcze na szybciora....muszę obiad lecieć robić bo już po 1....

więcej grzechów nie pamiętam :ico_haha_01: wpadnę później :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość