Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

06 wrz 2010, 14:26

Witajcie dziewczynki :-) OOOOO :ico_szoking: ale naklikalyscie zaras was doczytam :-) Niestety nie mam ostatnio czasu duzo sie u nas dzieje postanowilismy z mezem odnowic ypialnie przed narodzinami malenstwa do tego kazde z nas pracuje a maz jeszcze dodatkowo sprowadza auta i je sprzedaje.Wiec czasam zajrze ale niestety nie zadazam za wami :ico_placzek: 13 mamy wizyte i mamy zamiar nagrac plytke :ico_haha_01: Goraca pozdrawiam :ico_ciezarowka: i postaram sie czesciej zagladac jak tylko bedzie to mozliwe :ico_noniewiem:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

06 wrz 2010, 14:29

zubelek, To jak by tak sie zaciągnąc cycochem Twoim to można by się najesc co??? :-D
A kotek był miesiąc temu odrobaczany no czekam i czekam na tego mego chłopa a go ni ma! Pewnie mi prezen kupuje Bo ja mam dzis urodziny wiecie że zapomniałam gdyby mi sistra życzen nie wyspiewała w słuchawkę to bym nie wiedziała. Wiec stawiam :ico_tort: Za te 26! :ico_urodzinki:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

06 wrz 2010, 15:00

Ojej Agniesiu 100 lat i wszystkiego naj... naj... najlepszego oraz spełnienia marzeń!
Wiesz co kochana umówiłam się na USG 3D/4D u nas w Malborku doktor zaśpiewał sobie 200zł to tak jak u Ciebie ale zrobi mi też normalne badanie ginekologiczne w tej cenie tak że będę spokojna ( mam nadzieję) że z szyjką macicy wszystko jest ok! Ale trochę mnie wkurzył też bo chciałam aby moi rodzice byli przy badaniu sami też tego bardzo chcieli ale on pow. ze tylko jedna osoba może wejść więc o rodzicach mogę zapomnieć bo tatuś ma pierwszeństwo zobaczyć Swoje maleństwo! Na żywo a dziadkowie na płytce dvd :-)

Zubelek no to nieźle te Twoje cycochy pracują u mnie dopiero pierwsze kropelki się pojawiły!

Aniula Wy remontujecie a my za jakiś czas będziemy chatkę zmieniać tak że nas czeka o wiele większe zadanie do wykonania aż już się boję!

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

06 wrz 2010, 15:18

Aga_86, To super cena bo ja mam w tej cenie tylko usg3d natomiast 4d kosztuje 250. No z płytką ale wpuszcza wszystkich ostatnio na 2d byłam z koleżanką i M. A z szyjką na pewno wszystko ok mówie Ci. Ach i dziekuje za życzenia. Mężus pojechał z kotkiem mi nie pozwolił bo jakas blada jestem niby :ico_noniewiem:
Cisnienie pewnie. A i dostałam piękny naszyjnik i kolczyki od niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie umiem zdjęcia wkleic wiec sie nie pochwale.

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

06 wrz 2010, 16:12

Agnieszka26 no zobaczymy jak to będzie na tym badaniu pytałam się go to mówił że takie badanie to do godziny nawet może potrwać i że sprawdza wszystko od serduszka po jakieś przepływy przez coś,(ja się ta dokładnie nie znam) wszystkie możliwe wady genetyczne, mierzy rączki nóżki główkę on mi operował tymi wszystkimi fachowymi nazwami ale ciężko to zapamiętać! Już się nie mogę doczekać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kochana a zdjęcia naprawdę banalnie prosto się tu dodaje:

1- wejdź na stronę www.fotosik.pl - zarejestruj się tam włącznie z potwierdzeniem czyli musisz później na swojego emaila wejść i wejść na fotsika przez tego meila co oni ci wyślą tak jak zawsze się robi nawet jak na forum się logujesz!
2- jak już będziesz zalogowana na tej stronie to u góry w prawym rogu będzie takimi małymi literkami napisane Witaj.... i twój nick. Wejdź tam tak jakby w swój profil i powinno przejść Ci do strony gdzie będą trzy pomarańczowe prostokąciki : * dodaj zdjęcie * dodaj film * dodaj album no i klikasz dodaj zdjęcie!
3- powinna się pojawić następna strona przeglądaj wybierz to zdjęcie które chcesz dodać i kliknij open czy ok zależy co Ci się pojawi!
4- pojawi się linijka z nazwą zdjęcia zaznacz taki malutki kwadracik obok (tick) i kliknij na dole strony wyślij!
5- jak już się wyśle to pod zdjęciem pojawią Ci się 4 "kody na forum dyskusyjne"
Ja zawsze wybieram 3 kod (zdjęcie 500xp na forum) bo wtedy doda Ci się duże zdjęcie
6- Zaznaczasz ten kod kopiujesz i wklejasz na forum (np. tak jak linka) w miejsce gdzie piszesz posta!

Ja zawsze dodaje w ten sposób i wchodzą mi zdjęcia bez problemu :)
Na dowód dodaję zdjęcie mojego brzucholka z przed tygodnia czyli skończony 19 tydzień! Właśnie go dodałam na fotosika aby wiedzieć dokładnie co jak krok po kroku:)

Wiem długi ten post ale mam nadzieje że pomoże komuś z dodawaniem tych zdjęć!

Buziak
:-D

[ Dodano: 2010-09-06, 16:13 ]
No tak wszystko super a o zdjęciu zapomniałam aby je dodać :)


Obrazek

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

06 wrz 2010, 16:27

Aga 86 przesliczny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

06 wrz 2010, 17:35

Aga_86, no masz ten brzuchlek szliczniutki! :-D Zmęcze mego chłopa aby mi porobił fotki i spróbuje dodac jutro z rana na spokojnie.
A co do usg to takie niby połówkowe, które wykrywa wszystkie wady genetyczne, wg tych pomiarów. A miałas robione to miedzy 11 a 14 tyg? Ja miałam te badanie papa z krwi , które wykrywało wady chromosomowe i wyszły mi super oraz przeziernosc ( chyba tak to się pisze???) I też było ok, a teraz zobaczymy napewno jest wszystko wporzo i u mnie i u Ciebie.

[ Dodano: 2010-09-06, 17:41 ]
Mój Tofilek wrócił od weteynarza obrażony na cały świat dupke mu pokuła, a w sumie nie wie co mu jest dostał kroplówke bo odwodniony, antybiotyk bo ma gorączke 41 stopni niby nie dużą bo kotki mają norme 38 ale jest i spi cwaniak nawet pogłaskać sie nie da :ico_noniewiem:
Do jedzonka kazała mu zrobic ryż weglowodanów mu potrzeba zjadł nawet troszke o dziwo, ale lżej na duszy. No i przez trzy dni na ten antybiotyk trzeba z nim chodzic.
Chłop mnie obdarował prezentem i do drugiej roboty poleciał mamy jeszcze szkołe jazdy, zaczeło się koniec urlopowania trzeba zarabiac na zakupochliczke allegrową :-D

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

06 wrz 2010, 17:56

Kochana miałam robione badanie usg pierwsze w 8 tyg. pojechaliśmy do polskiej kliniki prywatnie do manchesteru zabuliłam 100 funtów za badanie +usg! Ale byłam pewna że serduszko puka i że dzidzia na pewno jest bo się na czytałam tyle rzeczy że pęcherzyk może być pusty bez dzidzi! Ale pan dr pokazał mi wszystko i wytłumaczył i pow że wszystko jest ok. drugie miałam w 12 tyg. ale tutaj w UK opieka jest jak dla mnie fatalna i będę to powtarzać chyba do końca życia niektóre dziewczyny są zadowolone ale nie ja! W tym drugim usg w sumie to ni wiem co ta babka sprawdzała bo nie mierzyła przezierności karkowej bo tego badania w ogóle nie robi się w UK chyba tylko długość dzidzi zmierzyła bo to było napisane na takiej kartce którą wkleiła do mojej książki ciążowej! A poza tym to miałam robione badanie na zespół dawna z krwi w 16 tyg. ale nie dostałam jeszcze żadnego listu tak że chyba jest ok. bo gdyby było coś nie tak to by list do domu wysłali! I jeszcze na pierwszej wizycie u położnej w 9 tyg. miałam robione badania krwi na żelazo, kiłę, różyczkę, przeciwciała, HIV no i to tyle - dodam że wcześniej nie miałam żadnego kontaktu z lekarzem apropo ciąży poza stwierdzeniem ciąży to wyglądało tak że kazali mi przynieść siuśki pielęgniarka zrobiła przy mnie test ciążowy i powiedziała gratulacje jesteś w ciąży.! Tak ze dla mnie to są partacze i konowały i już się nie mogę doczekać jak pogadam sobie z polskim normalnym lekarzem i jak on mi powie że wszystko jest ok to wtedy dopiero uwierzę!
Sorki że się tak rozpisałam :) :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

06 wrz 2010, 18:34

Aniula, udanego odświeżania mieszkania :ico_oczko:

Agnieszka26, aż tak z tymi cycochami nie mam :ico_haha_01: po prostu krope siary wycisnę i mogłam wycisnąć nawet jak w ciązy nie byłam :ico_haha_01:
i 100 lat kochana na te 26 :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

i dobrze,że kotek dostał leki,po obraża się ale będzie zdrowy a tak na serio te pewnie nie obrażony a wymordowany :ico_sorki:
i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla męża za prezent

Aga_86, jaki ładny brzucholek :ico_brawa_01:
a co do lekarzy w uk to mam właśnie podobne zdanie i doświadczenia :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

06 wrz 2010, 18:37

Oj dziewczyny naprawde się rozpisałyście :ico_szoking: . jedno co zdołałam zapamiętać to to, żeby uspokoić Agnieszkę26, że się nie obraziłam :ico_haha_01: . Ja poperam w całości Twój post, ponieważ zdaję sobie sprawę co to jest problematyczna ciąża, sama przestałam tydzień temu brać dupfhastun(nie wiem czy dobrze napisałam)na postrzymanie. Wiem, że przeziębienie to nic strasznego, a zwłaszcza tylko katar(ja mam jeszcze okropny kaszel, który od dwóch dni mi się nasilił).Tylko drażni mnie to, że tak długo mnie to cholerstwo trzyma, bo to już 3 tyg minęły :ico_olaboga: . I jeżeli twierdzicie, że dzidzi nic nie jest jak ja jestem przeziębiona to mam to gdzieś, ja tam sobie mogę chorować :ico_haha_01: , najważniejsza jest dzidzia. A Ty kobietko leż jak najwięcej jak coś się dzieje z tym Twoim łożyskiem :ico_sorki: .

U mnie jakoś tak dziś śmignął dzień, że nawet nie wiem kiedy. Rano pojechałam zawieść moją córcię do przedszkola, i pojechałam jeszcze dokupiś jej wyprawkę bo nie całą oddałam Pani. Moja mama ją odebrała a ja do nich dojechałam, posiedziałam u mamy no i na sam wieczorek jestem w domu zmarznięta i wykończona :ico_chory: . Strasznie dziś zimno u mnie jest.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość