Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 wrz 2010, 17:10

hejka
na darmo się martwiłam niunią w przedszkolu :ico_wstydzioch: chwilke tylko płakała,a potem już się bawiła,zjadła wszystko co dostała na posiłki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie spała na drzemce jako jedyna to pani ją wzięła do innej sali żeby się pobawiła :-D
a jak po nią pojechałam to przyleciała taka zadowolona i pierwsze co to powiedziała "mamo jadłam gołąbka" :ico_haha_01: bo na obiad były gołąbki,normalnie się uśmiałam i powiedziała,że jutro też chce iść do przedszkola :ico_brawa_01:

emilia7895 mi akurat tam pasuje że je w 3-latkach :-) ma w grupie 2,5 latki i 3,5 latki jak np jej kuzyn Wojtek :-)
Napisze wiecej pozniej bo nie mam teraz czasu :-)
ok :ico_oczko:

Agnieszka26 tobie też szczęśliwego rozwiązania :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 wrz 2010, 21:04

aniawlkp86, ja to bym chciała Filipka poslac od przyszłego roku od wrzesnia do przedszkola, chociaz w listopadzie bedzie miał 3 lata skonczone, ale oczywiscie musi wolac siku i umiec sam jesc, a narazie z tym sikaniem to kiepsko.
Mamy jeszcze cały rok na to ale zobaczymy.

Dzis rano jak wychodziłam do pracy to miałam 6 stopni na termometrze, zimno jak diabli, a potem takie ciepełko, i jak tu sie ubrac :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 wrz 2010, 21:07

wiola85 hej :-) przez rok czasu to Filip się nauczy jeść i pewnie też wołać siku,a już odpieluchowujesz go,czy jeszcze nie?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 wrz 2010, 21:11

aniawlkp86, tak staram sie to robic w miare wolnego czasu,ale jak jestem w pracy to gorzej to wyglada.
Latem latał sobie w majtkach i sikał w gatki ale jego to nic nie wzrusza ze ma mokro, a nocnika panicznie sie boi i nie usiadzie, nawet nakłądke mu kiupilam na sedes, obkleiłam naklejkami zeby była weselsza ale nic ciagle sie boi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 wrz 2010, 21:22

widocznie nie jego pora jest teraz :ico_sorki: ja Hanię uczyłam od 16 miesiaca,najpierw chciała i robiła na nocnik,po miesiacu strach i znowu pampek :ico_olaboga: dopiero na wiosnę się za to wzięliśmy i nie było pampersów w domu,potem na podwórko i koniec,ale fakt,raz na nocnik raz na sedes i tak ciagle z nią latałam :ico_sorki: a może niech mąż mu pokaże jak załatwia się mężczyzna :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 wrz 2010, 21:25

aniawlkp86, no własnie maz mu juz pokazywał ale były jaja, mały patrzył co tata robi powiedział potem ze tata robi "si" czyli siku a potem zrobił " kukuk" czyli schował siusiaka w sponie i nie ma.
On nie da sobie nawet spodni zdjac bo sie boi ze na nocnik pojdzie, wiec siusiaka tez nie chciał wyjac :ico_haha_01:
No nic moze bedzie lepiej, lece juz bo moj serial poleci "usta usta" bardzo mi sie podoba :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 wrz 2010, 21:27

widocznie to nie jego czas i nie ma co Filipka zmuszać,tylko próbować np co tydzień-dwa i w końcu załapie o co chodzi :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 wrz 2010, 08:18

czesc

ja planuje poslac Marcela o przyszlego wrzesnia do przedszkola, zobaczymy czy sie zalapie

a co do nauki samodzielnego siusiania, to ja nie uczylam Marcela, jak pytalam czy chce siusiu na nocniok zawsze bylo nie, wiec nie zmuszalam, i kilka dni po 2 urodzinach sam przyniosl nocnik i powiedzial, ze chce siusiu i od tamtej pory sam robi siusiu :ico_brawa_01:

milego dnia

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

08 wrz 2010, 21:35

Witam,

przed chwila wrocilam od lekarza, dzidzia ma 3 mm i widac bylo stukajace serduszko. Tylko gin stwierdzil ze jest troszke malutkie i wynika z tego ze to dopiero 5 tc. No ale w 5 tc chyba nie byloby widac serduszka. Karta ciazy zalozona, skierowania na badania w torebce no i moge czuc sie w pelni ciezarowa :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 wrz 2010, 09:16

witam się z :ico_kawa:
wczoraj nie zajrzałam bo nie miałam kiedy,rano do koleżanki poszłam,potem do mamy,zebranie w przedszkolu,w domu byłam po 18 i tak mnie głowa bolała,że już koło 21 spałam :ico_noniewiem:
Hania coraz lepiej w przedszkolu :ico_brawa_01: rano tylko płacze jak dzieci płaczą,ale zaraz się uspokaja i bawi,dzisiaj nawet wzięła swojego misia króliczka żeby dzieciom pokazać :-D
do gina idę we wtorek bo wtedy A będzie mógł ze mną iść :ico_brawa_01:
a co do nauki samodzielnego siusiania, to ja nie uczylam Marcela, jak pytalam czy chce siusiu na nocniok zawsze bylo nie, wiec nie zmuszalam, i kilka dni po 2 urodzinach sam przyniosl nocnik i powiedzial, ze chce siusiu i od tamtej pory sam robi siusiu :ico_brawa_01:
brawa dla Marcelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycja_g już po wizycie jesteś :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość