Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

07 wrz 2010, 12:26

Monia M, trzymamy mooooocnoooo kciuki!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A ha stawiam jeszcze za rozpoczęty 32 tydzień.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jutro już będziesz stawiać za przedostatnie okienko :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

07 wrz 2010, 15:22

Monia M, ściskam mocno kciukasy aby wszystko było w najlepszym porządku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
sylwiab0000, lecisz kochana z tymi tygodniami, lecisz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
byłam dziś u gina
mam stan zapalny
ale kompletnie niczym sie on nie ujawnił, nie piecze, nie swędzi
lekarz mi mówił że przy mojej szyjce, która i tak juz jest sfatygowana po porodzie z igorem może być problem, bo nie wiadomo czy szyjka sie utrzyma
a stan zapalny przy mojej szyjce to nic dobrego
także mam zakaz noszenia i w ogóle przeciążania sie
aaaaa i mówiłam że brzuch mi sie napina
powiedziałam że mam tak 2-3 razy w ciągu dnia i mówił że jak tak to nie jest źle
ale chyba jednak częściej tak sie dzieje
akurat teraz tak mam
a zeszłam tylko z góry na dół
na to zapalenie zapisał mi metronidazol
boje sie bo dopiero jestem 26 tc a takie rzeczy sie dzieją
oby było dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

07 wrz 2010, 16:36

aniaj84, nie martw się!!! :ico_sorki: Będzie wszystko dobrze, zwłaszcza jak będziesz przestrzegac zaleceń lekarza i się nie będziesz przemęczać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 wrz 2010, 17:01

aniaj84, nie martw sie, na pewno wszystko bedzie dobrze

Monia M, kciuki już trzymam :)

a ja sie pochwale nowymi zakupami :)

http://allegro.pl/welurowy-pajacyk-disn ... 75881.html


http://allegro.pl/polarkowy-pajacyk-dyn ... 75929.html

[ Dodano: 2010-09-07, 17:02 ]
aaaa za 30 tydz stawiam :) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

07 wrz 2010, 17:43

ejustysia, :ico_brawa_01: za kolejny tydzień!!! :ico_brawa_01: Matko jak one teraz szybko nam lecą :ico_olaboga:
Przesłodkie te ciuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

07 wrz 2010, 22:55

Witam wieczorowa pora, zmeczona jak nie wiem dzisiejsza bieganina i stresem zwiazanym z badaniem.
Otoż z serduszkiem Maji wszystko w porzadku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie widac w nim zadnych ubytkow, serduszko i wszystkie naczynia pracuja jak powinny, mala rozwija sie prawidlowo i wbrew temu co mowia lekarze, ze dziecie z pepowinka dwunaczyniowa jest mniejsze moja Maja postanowila wyprzedzic rowiesnikow i w wymiarach jest wieksza o tydzien :-D wazy 1500 g :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja dzielna dziewczynka nawet przez jedna tetnice umie się podtuczyc :ico_oczko:
Jestem szczesliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Strasznie Wam kochane dziekuje za kciukasy i slowa otuchy!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Synek tez dzis w przedszkolu super, Panie go bardzo chwalily, takze same powody do radosci. Na zebraniu u Mateusza byl moj maz bo niestety ja nie zdazyla bym pojsc a potem jechac na badanie. Tatus wrocil dumny bo mowil, ze Mati to same ochy i achy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: szkoda, ze on tylko dla pan taki mily i grzeczny a jak tylko wyjdziemy za brame przedszkola to juz mi sie obrywa i od razu robi sie niegrzeczny :ico_zly:

sylwiab0000, brawa gromkie za 32 tc :ico_szoking: :ico_szoking: jezuuuu to juz koncowka :ico_olaboga:

aniaj84, nie martw sie kochana, na pewno bedzie dobrze, musi byc, nie dzwigaj tylko i oszczedzaj sie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: w najgorszym wypadku podratuja Ci szyjke krazkiem, zeby wytrzymala do tego 36 tc.

ejustysia, i dla Ciebie ogromne brawa za 30 juz tydzien :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

08 wrz 2010, 05:39

Monia M, ciesze sie strasznie że u Maji wszystko wporządku no i brawa dla zucha-przedszkolaka!!! :ico_brawa_01:

Ja cos spać nie moge... :ico_noniewiem:

Aaaa i stawiam dziś za skończony 30tc :ico_tort: :ico_brawa_01: To teraz już z górki.... :ico_oczko: :ico_sorki:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

08 wrz 2010, 07:05

hejka:)
super ze wszystko z Maja w porzadku:)
my tez juz na nogach co nam sie nieczesto zdarza o tej godzinie...pogoda fatalna zimno meega wiatr!! :ico_olaboga:
Sarka ma chrypka od kilku dni daje jej wit c i calcium i tantum verde psikam ale wogole poprawy nie ma...pytam czy gardlo ja boli mowi ze nie...dziwnie...
juz pogoda sie pierdzieli i sie znwou zaczyna szpital :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

08 wrz 2010, 08:34

witam
Monia cieszę się że z Majeczką wszystko w porządku :ico_brawa_01:
ulga dla was i radość :ico_brawa_01:
a Mati widzę szybciutko sie zaklimatyzował w przedszkolu :ico_brawa_01:
Igora dzisiaj zaprowadzał Krzysiu więc młody był szczęśliwy, popędzał tatę,nie uronił ani jednej łzy :ico_brawa_01:
jak tam młody będzie reagował to bedzie go krzysiu na razie zaprowadzał jeżeli oczywiście bedzie mu pasowało z wyjazdem do pracy
ale dzisiaj normalnie ulga na sercu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

08 wrz 2010, 08:39

cześć kobietki

widzę ze temat przedszkola na topie
super że dzieciaki sobie

u nas jest różnie, Krzysio trochę popłakuje ale najważniejsze że rano się ubiera bierze worek i misia i idzie do przedszkola
mam nadzieje ze ten kryzys przejdzie i będzie dobrze,

mi już trochę cieżko, okropnie mi biodro dokucza, coś mi blokuje biodro i nie moge dużo chodzić a najgorzej to stać nieruchomo, np przy myciu naczyń czy wieszaniu prania,
mam teraz wiecej czasu jak Krzys poszedł do przedszkola to muszę sie gdzieś zapisac żeby ktos to zobaczył bo do 9 mc nie dam rady tak ciągnąć

a tak poza tym to z budową dalej stoimy w miejscu bo pogoda taka że psa nie wygoni, ciągle pada i pada a na działce błoto wiec ekipa czeka na lepszą pogodę

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość