Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 wrz 2010, 08:49

moniam strasznie sie ciesze ze wszystko ok, zreszta- inaczej byc nie moglo

Ania_R, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 31 tydz
mi już trochę cieżko, okropnie mi biodro dokucza, coś mi blokuje biodro i nie moge dużo chodzić a najgorzej to stać nieruchomo, np przy myciu naczyń czy wieszaniu prania,
mialam tak z Wikiem w ciąży i Cie nie pociesze bo do samego konca sie to mnie trzymalo i bylo coraz gorzej, straszne uczucie - wspólczuje. Ja narazie nie odczuwam zadnych rzeczy, czuje sie bardzo dobrze ale to dlatego ze bardzo malo przytylam biorąc pod uwage ze jeszcze 3 kg na poczatku schudlam , ale to juz końcówka więc dasz rade

Dziewczyny a macie kreseczki na brzuchu - ja niee a z Wikiem juz dawno mialam

no i kkiedy zaczynacie kupowac pieluchy itp

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

08 wrz 2010, 09:14

mialam tak z Wikiem w ciąży i Cie nie pociesze bo do samego konca sie to mnie trzymalo i bylo coraz gorzej, straszne uczucie - wspólczuje. Ja narazie nie odczuwam zadnych rzeczy, czuje sie bardzo dobrze ale to dlatego ze bardzo malo przytylam biorąc pod uwage ze jeszcze 3 kg na poczatku schudlam , ale to juz końcówka więc dasz rade
z Krzysiem też tak miałam
i nie zależy to od kg bo z Krzysiem w sumie przytyłam aż 18 kg a teraz to może 5 kg na plusie jestem jak nie mniej

[ Dodano: 2010-09-08, 09:15 ]
no i kkiedy zaczynacie kupowac pieluchy itp
ja to na koniec pazdziernika zostawie

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 wrz 2010, 09:20

nie zależy to od kg bo z Krzysiem w sumie przytyłam aż 18 kg a teraz to może 5 kg na plusie jestem jak nie mniej
no pewnie i tak, ale ja z Wikiem przytylam 30 i ogólnie mi bylo przez to ciezko :) teraz to sie czuje jak piórko :)



Dziewczyny mam jeszcze prosbe z tamtego forum dziewczyny glosują w takim konkursie,
http://www.twojepudelko.pl/polusia/

tam jest wszystko napisane , az mi sie lza w oku kreci jak to przeczytalam, a glos mozna oddawac codziennie

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

08 wrz 2010, 10:07

ja tez kreseczki nie mam teraz a z Sarka tez juz dawno mialam....
ja zakupy zaczne chyba od nastepnego miesiaca robic...musze sie w koncu wziac za pranie ciuszkow dla Majki i przygotowywac lozeczko pomalu...

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

08 wrz 2010, 10:18

aniaj84, super że Igor już tak chętnie chodzi do przedszkola - oby tak dalej :ico_sorki:

malgoskab, mam nadzieje, że jednak to tymczasowe bóle (mi ostatnio taki wszedł w biodro ale trwał 2 dni :ico_sorki: ). Trzymam kciuki za poprawe pogody by budowa ruszyła :ico_sorki: Wogóle to ciężki chyba teraz sezon będzie na start budowy...jesień... :ico_noniewiem: , zima odpada z powodu zabyt niskich temp....Może lepiej by zaczac wczesną wiosną by Wam nie zniszczało wszystko przez zime??? :ico_noniewiem:

ejustysia, pieluchy to kupie na samym końcu czyli koniec października - początek listopada. W sumie to zostało mi do kupienia właśnie pieluchy, sterylizator (po Maji sie popsól :/) no i wózek...ale dalej się wacham jaki wybrać bo ten co mi sie podoba kosztuje majątek (a że w miare nowy to nie ma jeszcze używanych dostępnych a jak się pojawią to raz że w sekunde znikają a dwa że to najczęsciej w Anglii aż..) i szukam innego, tanszego rozwiązania... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 wrz 2010, 10:24

Ania_R, co do wózka to ja nie kupuje do wiosny, znaczy kupie tylko do mojego gondole Wik i tak w zime nie jezdzil wózkiem tylko na sankach a na wiosne pomysle o blizniaczej spacerówce

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

08 wrz 2010, 10:40

ejustysia, a dasz rade zimą pchać wózek i ciągnąc sanki.... :ico_noniewiem:
Mi się strasznie podoba ten wózek:
http://www.babyequipmentcomplete.com/ma ... l&iid=4921
ale on jest potwornie drogi i tak jak pisałam używany nawet ciężki do dostania, więc myśle może o tańszym i używanym takim:
http://www.oxfordpramcentre.co.uk/produ ... _index.php

choć jeszcze inne oglądam z nowych a dużo tańszych od tych ale znów nie tak sprawdzonych.... :ico_noniewiem: sama nie wiem - mam jeszcze czas :ico_oczko:
Udało mi sie niedawno sprzedać Quinniego po Maji :ico_sorki: i jeździ spacerówką teraz "parasolką" ale ją też kiedyś sprzedam pewnie bo dla Matiego raczej nie zostawie bo różowa :-D

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

08 wrz 2010, 11:09

Cześć kobietki
stawiam :ico_tort: za rozpoczęty 8 miesiąc
Ania-R :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 31 tydzień
MoniaM super że z serduszkiem Majeczki wszystko w porządku. :ico_brawa_01:
Kupiłam dzisiaj dla mężusia na rocznice ślubu portfel. W ogóle to dzisiaj u nas pogoda rewelacja i chyba wezmę się za mycie okien.
Jutro mają montować mi szafę i jak zamontują to w końcu wezmę się za generalne sprzątanie całego domu.
Odnośnie zakupów dla maluszka to ubranka już mam. Pampersy kupiłam bo była promocja w tesco-zostały jeszcze grubsze rzeczy do kupienia typu wózek, łóżeczko no i rzeczy do pielęgnacji. Myślę, że zakupem wózka wstrzymam się do połowy października.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

08 wrz 2010, 11:10

Małgosiu witaj :ico_brawa_01:
co do tego bólu w biodrze to ja też to miałam i mi mówili że to rwa kulszowa
ból okropny, u mnie przypominał bardziej taki skurcz, miałam tak prawie do końca :ico_noniewiem:
ja podobnie mam teraz wiecej czasu odkąd młody w przedszkolu, dzisiaj udało mi sie do 9.00 poleżeć :ico_brawa_01: wstałam, zjadłam coś, porobiłam i juz mam wolne, dłuży mi sie do 12.00 ale przynajmniej moge troche odsapnąć bo mi sie zrobiło jakos strasznie ciężko :ico_olaboga: chodze ciężko jak słoń :ico_noniewiem:

co do zakupów to ja prawie wszystko mam:ciuszki,kocyki,rożki,1 paczke pieluch pampers, wózek zostaje ten sam po igorze, fotelik dostane od siostry bo ja dałam ten po igorze mojej drugiej siostrze i jest już zniszczony, no i muszę kupić jedynie butelkę,pościel do łóżeczka i pare innych takich drobiazgów
najważniejsze że te najdroższe rzeczy już mam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-09-08, 11:15 ]
Ania_R, ten pierwszy wózek rzeczywiście świetny ale jak piszesz napewno drogi jak smok :ico_noniewiem:
ja mam po igorze taki najzwyklejszy czerwono granatowy

[ Dodano: 2010-09-08, 11:16 ]
sylwiab0000, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 8 mc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

08 wrz 2010, 12:29

sylwiab0000, :ico_brawa_01: za 8 miesiąc!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Tylko się nie przemęczaj tymi porządkami tak!!! :ico_nienie:

aniaj84, no ja musiałam i tak po Maji sprzedać wózek bo ona będzie jeszcze mała i potrzebuje po prostu podwójnego... :ico_noniewiem:

Teraz wygrzebałam tańszą wersje tego drugiego wózka a przy tym może i bardziej stabilniejszą bo z 2 kólkami z przodu co przy 2 dzieci ważne jest... :ico_sorki:
http://www.oxfordpramcentre.co.uk/produ ... _index.php
Kurde ale ja sie nie moge zdecodować :ico_olaboga: Najgorsze, że te podwójne sa tak cholernie drogie :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość