Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

08 wrz 2010, 16:49

pinko, My również cię witamy, a twoja córeczka na prawde urocza :)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 wrz 2010, 16:53

a Ty jesteś uczulona, czy Twoja córcia? Moja Ula miała wysypkę długi czas i nawet testy na skórze miała robione, ale nic nie wyszło i sama doszłam w końcu co ją uczula, był to zyrtec. Jak tylko odstawiłam te krople uczulenie zniknęło.

Zbieram się do domku, bo póki co do końca września jeszcze pracuję na zmniejszonym etacie
_________________
Wiesz ja od prawie miesiąca mam okropny kaszel i niby osłuchowo jest ok to kaszel nadal jest no i tak podejrzewam, że to alergia. A możesz napisać gdzie pracujesz?? Ja też miałam pracować ale właśnie o plamienie zrezygnowałam i tak siedze i pielęgnuję dzidzię w brzuszku i mam więcej czasu dla córci 5,5 letniej

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 wrz 2010, 17:01

A ja już zrobiłam niewielkie zakupki dla dzidzi , ponieważ potem zakupić wszytko na raz będzie trudno.
A więc już kupiłam 2 małe buteleczki (120 i 125ml) 2 duże (250 ml), gruszkę do noska, nożyczki i obcinaczki, szczoteczkę do włosów, ręcznik :-D
Jeszcze sporo zostało ale powoli się wszystko uzbiera :)

a jak Wasze samopoczucie dziewczyny ?

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 wrz 2010, 17:07

Tynusz ja jak narazie nie mam czasu biegać po sklepach, a z chęcią bym pobiegała. Mam w ten weekend zjazd, bo studiuję jeszcze podyplomowo, i mam troszkę roboty przy kompie :ico_olaboga: . Oprócz kaszlu czuję się ok, ale nadal bardzo słabe ruchy czuję, no ale czuję i to jest najważniejsze

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 wrz 2010, 17:11

buzok14,
ja na szczęście mam czas to korzystam póki dam radę :-) : :ico_sorki:
ale nadal bardzo słabe ruchy czuję, no ale czuję i to jest najważniejsze
ja czuję często takie motylki w brzuchu i czasami takie stuknięcie.

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

08 wrz 2010, 17:18

Ja dzisiaj dostałam zastrzyk energii jakiś :) chyba przez to słoneczko i przez napięty plan dnia :) Jeżeli chodzi o zakupy to ja sie powstrzymuje do czasu aż bedzie wiadomo co tak sie ukrywa w brzuchu bo wszystkie ubranka, kocyki, kurteczki czapeczki kombinezony i zabawki itd itd mam po Matyldzi , wszystkie rzeczy kupione, oraz te które dostała po kimś i od kogoś mam wyprane złożone w wielkich worach na strychu, j jest ich jakieś hmm 20 :) gorzej jak bedzie chłopiec bo wszystko mam różowe, w kwiatki, motylki ksieżniczki itd. Powiedzcie mi drogie mamusie, czy wymieniłyście już swoje spodnie na ciązowe? czy chodzicie w normalnych? bo ja mam dylemat, mam spodnie w których normalnie chodzie, nie ciązowe, są wygodne, nie uciskają mi, dopóki nie musze usiąsc :( w tramwaju ukratkiem rozpinam guziczek :P czy to już przyszedł czas na spodnie ciażowe??

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

08 wrz 2010, 17:23

Oj tez nie moge sie juz doczekac pierwszych zakupow dla malenstwa, ale wytrwale czekam na drugie usg i mam nadzieje ze dzieciatko nie ukryje swojej plci :-D
Podstawowe rzeczy, takie jak pieluszki tetrowe, kocyki, reczniczki, przybory higieniczne, ktore sie nie zuzywaja to mam po corci, jednakze conieco kupimy na pewno. Juz rozgladam sie za kolyska albo koszyczkiem na stelazu i jak trafie idealny to na pewno kupie, bo bez wzgledu na plec chce w kremie albo bieli :ico_brawa_01: dodatkowe lozeczko sie nie zmiesci, a do przeprowadzki chyba zaczekamy az skonczy sie zima (obecne baaardzo mi sie podoba i zal bedzie opuszczac :ico_haha_01: )

Co do ciuszkow to na razie chodze w wiekszych nieciazowych, ale tylko dlatego ze czekam na podroz do Pl zeby przywiezc swoje ciazowe :ico_haha_02: tez jak siadam gniecie mnie pod brzuszkiem (rozpiety guzik to swietne i czeste rozwiazanie) po domu to dresy, dresy i jeszcze raz dresy). Zaznaczam ze wychowuje corcie i nie pracuje poza domem wiec moge sobie na to pozwolic :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2010, 17:27 przez b@sia, łącznie zmieniany 1 raz.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 wrz 2010, 17:24

czy wymieniłyście już swoje spodnie na ciązowe?
ja ogólnie teraz noszę legginsy i mam jedne luźne spodnie bo w tamte ze względu na brzuszek nie chcę się gnieździć.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 wrz 2010, 17:29

A ja już chodzę w ciążówkach od jakiś 2 tyg :ico_haha_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 wrz 2010, 17:42

i dobrze bez sensu jest się cisnąć :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość