Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

08 wrz 2010, 12:51

Witam się i ja , u nas isiaj piekna jesień, bo latem tego już nazwac nie można, ale koło 28 stopni, słonko pieknie świeci, ustawiłam sobie pranie na noc i rano rozwiesiłam w domu, bo strasznie zimno było o 7 jak wieszałam, ale teraz wszystko wisi na dworze z godzinke i będzie suche, bo wiaterek przewieje raz dwa.. A wieczorem czeka mnie prasowanie, co prawda tylko ubranek Jasia, bo jak ma wsztstkie poprasowane to jest mi wygodniej - ale tak bardzo tego nie lubie, ze zwlekam ile sie da, a swoje prasuje na bieżąco..

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 wrz 2010, 08:37

halo....

melduje sie z :ico_kawa:

gdzie Was posiało..????

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

09 wrz 2010, 12:35

gdzie Was posiało..????
faktycznie pustki......

[ Dodano: 2010-09-09, 12:37 ]
Wszystkie dzieciaczki wpisałam na listę? nie brakuje nikogo? jakby co, to piszcie.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 wrz 2010, 16:32

Witam

nie zagladalam, bo mialam male zamieszanie w domu, nie mialam kiedy zajsc, przyszlo nowe lozko dla Eryka i robilismy mu sypialnie, jeszcze tylko musze dokupic regalik mu na zabawki i bedzie wsio ok.
Erys sie rozchorowal, mial antybiotyk, ale jest juz ok, wraca juz do zdrowia, ja tez przeziebiona, z nosa leci, troche gardlo drapie i moj P. to samo, wszscy sie pochorowalismy :ico_olaboga:

pocoyo witaj kochana i tutaj

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

09 wrz 2010, 17:28

Iwona H, pieknie Ci to wyszło :-)

Witam się dziś i ja, ostatnio mamy mase problemów, głównie finansowych i po mału przestaje widziec światło w tunelu..Chociaż całkowicie się jeszcze nie poddałam i mam nadzieje, ze w końcu wyjdziemy na prostą, ale przez to chdze dobita, nic mi się nie chce, po prostu masakra.. Do tego jeszcze pogoda straszna.. Ljeje dzisiaj caly dzień, kisze się z Małym w domu.. No i zbliża mi się @, więc wszystko mnie drażni, wkurza i boli.. Zapomniałam juz, ze bez antykoncepcji to boli.. ale nie ma sensu łykać pigułek, jeśli maż jest w domu raz na 5-6 tygodni..

Z dobrych wieści, Jaś "zaczął" mówić" tzn woła, nie ma, nie i ania, a właściwie to "niania", w pewnym sensie spadł mi kamień z serca, bo myślałam, ze całe życie będzie gadał po swojemu :-)

Nic ide po tabletke i kawe, bo usypiam na siedząco.. no i musze skończyc zmywac po obiedzie, żałuje, ze w mojej kuchni nie ma miejsca na zmywarke..

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

09 wrz 2010, 19:28

Jasperek od Shoo i Maja od margarity :D dziewczyny zameldujcie sie!!! gdzie jestescie? :(((

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 wrz 2010, 09:12

czesc!
u nas sroda byla wolna (swieto miejscowe) wiec i bez kompa, a wczoraj mlyn w pracy. dzisiaj zas juz luz :ico_brawa_01:
widze, ze dzieciaki sie zmowily i zaczynaja wspolnie gadac :ico_brawa_01: ale ostatnio pocieszyla mnie znajoma (nasze dziewczyny urodzily sie tego samego dnia i chodza razem do klasy :ico_oczko: ) ze jej synek - o rok starszy od Sergio i naprawde slicznie mowiacy - poszedl do zlobka i nie mowil nic, tylko mama. A teraz Carlos naprawde pieknie mowi, ma niecale przeciez 3 latka a pieknie, pelnymi zdaniami i przede wszystkim - czysto. wiec jest nadzieja :-D
przyszlo nowe lozko dla Eryka i robilismy mu sypialnie, jeszcze tylko musze dokupic regalik mu na zabawki i bedzie wsio ok.
pokaz fote :ico_sorki: my niedlugo bedziemy zmieniac sypialnie dzieciakom - szwagierka sypialnie corce zmienia, a ta ma raptem 3 lata :ico_puknij: , i nam sprezentuje te "stara" :ico_brawa_01: a to kawal pokoju, cos w tym stylu:
Obrazek
no i ma dwa lozka, jedno pod drugim, i mi pasuje bo mam strasznie male sypialnie :ico_sorki:
żałuje, ze w mojej kuchni nie ma miejsca na zmywarke..
ja tez tak mowilam, bo mam b. nieustawna kuchnie i do tego malutka. i okazalo sie, ze zmywarka 45 cm mi sie zmiesci zamiast jednej szafki :-D :ico_brawa_01: to byla chyba najlepsza inwestycja w domu, to jest - do pralki czy lodowki jestesmy przyzwyczajeni, wiec co innego :ico_oczko: ale zmywarka przy dzieciach, szczegolnie jak sie pracuje, to prawdziwy luksus :ico_sorki: a! ja musialam pralke miec tez ladowana od gory, zeby zmywarka sie zmiescila, bo pralke mam w kuchni :ico_oczko:

dobla, spadam chyba na jakas kaffke, bo oczka mi sie kleja :ico_spanko: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 wrz 2010, 21:02

#ania# napisał/a:
żałuje, ze w mojej kuchni nie ma miejsca na zmywarke..

ja tez tak mowilam, bo mam b. nieustawna kuchnie i do tego malutka.
tylko, ze j mam kuchnie wielkości 1.5m na 2.30 do tego skos na wysokości 80 cm, moja kuchnia to dawne nieuzywane poddasze, jak znajde fotke to wrzuce :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

10 wrz 2010, 22:20

eeeee, not o ja pokaze moje beznadziejne krany :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Obrazek

[ Dodano: Pią 10 Wrz, 10 10:29 pm ]
aha Pati witaj witaj :-D :-D :-D

no to jutro na kaffce zbórka organizacyjna... na 10macie być :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

11 wrz 2010, 23:22

no to jutro na kaffce zbórka organizacyjna... na 10macie być
cale szczescie, ze lista podpisana przez wszystkie mamusie, hahahhaha. A krany rzeczywiscie "wygodne" jak diabli :ico_chory:
Ania, ja nie wiem, jakie sa rozmiary mojej, ale jest "tragiczna" - w ksztalcie jakby litery Z czy S. ogolnie, z "dolnych" mebli to mam tylko szafke pod zlew i obok malutka, czyli ok metr i obok lodowka. mam malutki stolik co przylega prawie do zlewozmywaka, wszedzie mam tez szafki na gorze. No i jest taka wneka, w ktora wchodzi mi wlasnie pralka i zmywarka :-) a naprzeciwko mam kuchenke gazowa. Ot, i cala kuchnia :ico_puknij: No i teraz sie wlasnie rozgladam za nowa zmywarka, bo moja mi siadla i wole dowiedziec sie, ile kosztuje nowa, zanim sie zgodze na reperacje za niebotyczna cene - a tutaj ceny napraw sa niebotyczne :ico_chory:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość