Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

04 wrz 2010, 22:01

Hwj u nas też rewelacja z przedszkolem, ale.... już chory masakra :ico_zly: przy okazji Lenka i ja też :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
chloe, dziękuję bardzo :ico_sorki:
edulita, super, że Idusia nadgoniła, pięknie się rozwija cudnie :ico_brawa_01:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

05 wrz 2010, 21:26

riterko, Maciuś chyba też przeziębiony. Dziś kilka razy kichnął, a teraz jak śpi, to nosek ma zapchany :ico_placzek: Można się załamać :ico_olaboga: Chyba przedszkolanki zawiniły, bo zdjęły mu ciepłą koszulę (tak jak prosiliśmy), ale na dworek mały poszedł w krótkim rękawku i cienkiej bluzie :ico_zly: :ico_zly: Wysmarowałam go właśnie Wickiem. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej i skończy się tylko katarkiem. Życzę wam zdrówka, riterko.

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

08 wrz 2010, 09:59

hej.Jak dawno mnie tu u was nie było :ico_szoking: Ale raz na jakiś czas warto się odezwać :ico_oczko: U nas w tym roku również zaczęło się przedszkole.Pierwsze dni były trudne,bo o ile Joachim szedł chętnie i w podskokach do przedszkola i nie płakał przy rozstaniu to nie chciał jeśc posilków i bardzo się buntował przy każdym nakazie zrobienia czegoś.W domu ma konsekwencję i się słucha a w przedszkolu raczej traktowano go bezstresowo,bo wiadomo pierwsze dni i dał im do wiwatu :ico_oczko: Ale od poniedziałku już lepiej.Zjadł podwieczorek,wczoraj już śniadanie i podwieczorek.Pomału się adoptuje do nowych warunków.Nie śpi od dwóch lat w dzień, więc trudno wymagać aby w jeden dzień zaczął leżakować.Mimo tych "problemów" już w ciągu tych pięciu dni zauwazyłam postępy w jego samodzielności.Mocno się trzymał i nie chorował początkowo mimo,że przedszkole kicha i kaszle az strach,ale chyba każdy organizm w końcu nie wytrzyma i od wczorajszego wieczoru już ma katar.Nie gorączkuje,nie kaszle więc mam nadzieję,że tylko na tym się skończy.I siedzi w domu.
Pozatym w u nas dobrze.Ja pracuje bo inaczej to trudno by nam się żyło.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 wrz 2010, 20:46

aaneta25, jak fajnie, że się pokazałaś normalnie się stęskniłam :-D Joachim już taki duzy chłoczyk, chyba jest bardzo wysokoi? no i super, że się oswaja z przedszkolem :ico_brawa_01:
u nas Jaś chory ale już wychodzi na prostą po 2 dniach w przedszkolu :ico_zly: na dokładkę zaraził Lenusię, która nienawidzi wyciągania glutów z nochala, za to syropki przyjmuje bardzo ładnie no i ja też się przy nich pochorowałam :ico_zly:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

08 wrz 2010, 21:33

Hej!
U nas też lepiej. Maciej od poniedziałku w domu. Ma ciągle katarek, ale już nie gorączkuje. Do końca tygodnia na pewno zostanie w domu.
anetko, witaj. Fajnie, że się odezwałaś.
riterko, a wy jak się czujecie??

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 wrz 2010, 21:12

u nas niby było lepiej, ale od wczoraj boli go ucho po dzisiejszym badaniu wyszło zapalenie i antybiotyk, Leka lepsza, ale dalej się bawimy z syropkami, katarkami i jest git :ico_oczko:
no i chyba jeszcze z tydzień w domu a jutro miał iść do przedszkola.
a jak Maciej?
dziewczyny gdzie wy?

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

10 wrz 2010, 18:48

Hej!
Maciuś czuje się dobrze, ale katarek jeszcze słychać. Widać po nim, że zdrowieje, jak się nic nie dołączy z objawów, to w poniedziałek pójdzie do przedszkola.
Chyba jest taka katarkowa pora, bo dzieciaki w szkole też zasmarkane, ja również pociągam nosem (troszkę).
riterko, a twoim maluszkom już lepiej? Dobrze, że Lenka łagodnie przechodzi przeziębienie.mery, a co u ciebie?? Iwciu? edulitko? Wracajcie !!
Miłego weekendu

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

10 wrz 2010, 23:43

hej.U nas walka z choroba nadal trwa,ale już więcej z górki.Wczoraj do kataru,kaszlu,całe szczęście z zapchanego noska,dołączyła potężna chrypka i zdaje się zapalenie krtani.Ale u nas jak zawsze pomagają inhalacje z soli fizjologicznej.Fajnie się kaszel "odrywa" i nawilża nosek.
Pozatym we czwartek było zebranie i okazało się,że w grupie Joachimka na 28 dzieci chodzi tylko 5.Reszta odchorowuje w domu.Jeszcze się na dobre jesień nie zaczęła a już choroby,wirusy.A teraz przed nami wybór zajęć dodatkowych.pozdrawiam

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 wrz 2010, 21:05

no u nas lepiej, Jaś jutro do przedszkola idzie, Lenka też zdrowa, tylko zęby w natarciu :ico_zly: mam nadzieję, że się to uspokoi a Jaś choć trochę pochodzi do tego przedszkola :ico_sorki:
a co tam u Was?????

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

14 wrz 2010, 09:13

Hej!
riterko, Maciuś też dzisiaj poszedł do przedszkola, mam nadzieję, że na dłużej. Ale się okaże.
anetko, to Joachimka porządnie zainfekowało. Robisz małemu inhalacje? Z tą wodą muszę spróbować, ale jedno jest pewne na zatkany nosek pomagają. Wiem to z własnego doświadczenia. Co do zajęć dodatkowych, to zapisałam Macieja na taniec (w tamtym roku b. mu się podobało) i w tym roku zapisałam go na angielski. Pewnie więcej stracę pieniędzy niż on będzie chodził, ale trudno...
Dziś idę do pracy dopiero na 10.50 :ico_noniewiem:.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości