Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 wrz 2010, 09:35

Dzień Dobry :-)
U nas się pogoda coś psuje, już nie ma takiego słonka jak wczoraj.
Mnie ciągle głowa boli i oczy pieką, chyba wezmę zaraz apap, bo nie dam rady pracować.
Tynusz1, jak się czujesz?
buzok14, daj znać co Ci lekarz powiedział.

Ja chciałam przed chwilą Ulę zarejestrować do naszej pediatry, ale już miejsc nie było :-( Pewnie nas przyjmie, ale muszę tam pojechać i pytać. Potrzebuję dla niej skierowanie na badania pod kątem robaczków, bo wydaje mi się, ze mogła załapać owsiki. Za często mówi, że ją boli brzuszek, wysypka z którą się co chwilę zmagamy i raz krew na papierze toaletowym :-( Martwię się o to moje złotko małe.

Ja dzisiaj rano byłam na badaniach, a za tydzień mam wizytę. Znów zobaczę dzidzię :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 wrz 2010, 11:02

buzok14, daj znać co Ci lekarz powiedział.
Doktorka powiedziała to co każdy inny lekarz badając mnie, ze osłuchowo jest ok, ale ta dodała, że jej ten kaszel wygląda na mukoplazme, więc dala mi skierowanie na badanie pod tym kątem, i kazała jak najszybciej je zrobić, więc jade jutro z samego rana na to badanie. Powiedziała jeszcze, że ma nadzieje, że to nie jest to bo będą prob lemy, żeby to wyleczyć w moim stanie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: . Strasznie się boję :ico_olaboga: .
Za często mówi, że ją boli brzuszek, wysypka z którą się co chwilę zmagamy i raz krew na papierze toaletowym
to faktycznie wygląda na owsiki, musisz jej zrobić badania.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 wrz 2010, 13:57

buzok14, , to mam nadzieję, że to nie to, a z drugiej strony nadal nie wiedziałabyś co to może być. Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. A na wyniki długo się czeka?
musisz jej zrobić badania.
no właśnie będę pediatrę prosiła o skierowanie.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 wrz 2010, 15:15

jutro się dowiem za ile będą wyniki

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 wrz 2010, 17:15

ja już po wizycie u lekarza, kazała mi brać wapń, rutinoscorbin i pastylki do ssania tantum verde.
gardło mnie jeszcze piecze i śpiąca jestem :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 wrz 2010, 18:18

dzień dobry :-)
ja już się czuję ociężała. Poszłam dziś do lasu i po krótkim czasie zmęczyło mnie chodzenie :ico_olaboga:
a wy też macie taki apetyt jak smok???? :ico_szoking: jadłabym i jadła. na szczęscie mdłości już minęły :-D
ten kaszel wygląda na mukoplazme,
a cóż to ???? :ico_szoking:

Tynusz1, zdrowia

b@sia gratuluje ruchów :-)

manenka a tak mi się jeszcze przypomniało o tych skurczach jeszcze. ja sobie przypominam, że też miałam coś takiego jakoś w połowie ciąży i ginekolog kazał mi łykać magnez

pinko, a przyglądałaś się kupie??bo owsiki podobno widać, poza tym czasem aż wystają z pupy :ico_szoking: ale czy drapie się w okolicy lędźwiowej kręgosłupa???
zgrzyta zębami???ma sińce pod oczami????
a jeśli by miała, musielibyście się leczyć wszyscy w domu. A Ty raczej nie mogłabyś brać żadnych lekarstw. także mam nadzieję, że to jednak nie robaki.
a może małą coś uczula z jedzenia????je czekoladę????pije kakao????

wybaczcie, więcej nie pamiętam :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 wrz 2010, 18:44

Tynusz1, zdrowia
dziękuję :ico_sorki: właśnie piję mleko z czosnkiem i w sumie to mi smakuje :-D

i nie dodałam że tak mnie biodra bolą że tragedia jakby ktoś mi nogi wyrywał, w nocy aż z płaczem się obudziłam :ico_placzek: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-09-13, 18:45 ]
jadłabym i jadła.
ja jem dzisiaj na siłe.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 wrz 2010, 18:53

Tynusz kuruj się żeby szybciutko minęło. A bioderka to normalne, bo przecież musisz się troszkę rozrosnąć do porodu.
a cóż to ????
A to jest choroba często mylona z grypą, a leczy się ją silnymi antybiotykami, i moja doktorka powiedziała, że będzie ciężko wyleczyć to w ciąży, więc dziewczyny trzymajcie kciuki, aby to nie było to.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 wrz 2010, 18:58

aby to nie było to.
3mam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki:
kuruj się żeby szybciutko minęło
oby, właśnie teraz sobie wypiłam mleko z czosnkiem (które mi bardzo smakowało) i siedzę w pokoju, włączyłam dodatkowy piecyk i się grzeję.

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

13 wrz 2010, 20:19

Hehe ja apetyt mam juz od jakiegos czasu :d co widac na pierwszy rzut oka, w piatek mam wizyte u poloznej, wiec pewnie sie dowiem ile mi przybylo :ico_oczko: Obiecalam sobie ze nie bede przesadzac ze slodyczami w ciazy bo pozniej ciezko zrzucic, ale sie nie da :ico_olaboga: przynajmniej w moim przypadku :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość