Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

18 paź 2007, 14:19

tak ze skarbowki

Awatar użytkownika
paulinki_2
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 167
Rejestracja: 01 lip 2010, 12:27

10 wrz 2010, 22:40

HEJ DZIEWCZYNY

a zakładał ktoś może sprawę o alimenty będąc jeszcze w ciąży bo ja bym chciała to już teraz zrobić w sumie to nie za bardzo mam wyjście muszę to już zrobić tylko jak ???

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 wrz 2010, 17:43

paulinki_2, rozumiem, ze chodzi o alimenty na Ciebie?
bo na dziecko to raczej nie dostaniesz..
jesli ojciec dziecka nie uzna to trzeba bedzie robic badania DNA, a nienarodzonemu dziecku to raczej nie zrobia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
paulinki_2
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 167
Rejestracja: 01 lip 2010, 12:27

13 wrz 2010, 20:26

na mnie oczywiście :ico_ciezarowka: ale rozmową nagraną chyba da rady to udowodnić a więc nagram go jak powie że się nie przyzna specjalnie po to żeby nie płacić jak nie przejdzie to i tak jakiś argument będzie do tego żeby pozbawić go praw rodzicielskich bo się nie przyznawał a nagle chce dziecko ciekawe . a więc w tą czy w tą załże ta sprawę tylko nie wiem jak to zrobić :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 wrz 2010, 20:52

paulinki_2, napisz pozew i do sadu :-D
szkoda, ze ja mojego juz nie mam to bym Ci podeslala :ico_placzek:
u nas ten palant to na sali sadowej krzyczal, ze one nie sa jego i on sie nie przyznaje :ico_zly:

[ Dodano: 2010-09-13, 20:53 ]
paulinki_2, i fajnie jakbys swiadkow miala po swojej stronie, przynajmniej dwoch...

Awatar użytkownika
paulinki_2
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 167
Rejestracja: 01 lip 2010, 12:27

13 wrz 2010, 20:58

świadkowie ????? muszę kogoś w to wplątywać szkoda ale jak trzeba to trzeba .

ale wystarczy jak złożę zwykły pozew o alimenty czy muszę to jakoś to wyjaśniać , kurde nigdy w życiu nie miałam do czynienia z prawem . a te wnioski pozwy to najgorsze co może być

[ Dodano: 2010-09-13, 21:00 ]
mam nadzieje że mój to chociaż trzezwy przyjdzie, do sadów to on przyzwyczajony a wiec nie będzie się denerwował a ja to chyba upadnę ale muszę nie poddam się tak łatwo

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 wrz 2010, 21:17

paulinki_2, najlepiej jakbys miala, ja mialam mame i kuzynke, one znaly P., nasze plany i mogly co nieco potwierdzic...
wyjasnienie sie pisze w kazdym z pozwow... co po co na co i dlaczego skladasz ten pozew, nawet w pozwie o rozwod musialam pisac.
A najlepiej to jakby sie on wogole nie wstawial (no ale wtedy moze sie to troszke przeciagnac, ale nadplacici edzie musial), o wtedy bedziesz miala wieksze szanse na wieksze alimenty i pozbawienie go praw rodz. po bo co ma Wam mieszac w zyciu. No i mam nadzieje, ze nie bedzie tak jak u mnie...
Nie placi, komornik nie umie nic egzekwowac, odsetki mu leca i i tak nic z tego nie mamy...

Awatar użytkownika
paulinki_2
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 167
Rejestracja: 01 lip 2010, 12:27

13 wrz 2010, 21:26

NowaSejana,
Nie placi, komornik nie umie nic egzekwowac, odsetki mu leca i i tak nic z tego nie mamy...
ale pózniej zapłaci odsetki i duzo pieniązków będzie , ale czy to nie jest tak że możesz sie starać dostawać pieniądze z funduszu alimentacyjnego , bo tak jest że można się starać jeżeli ma się zasądzone alimenty to wtedy oni płacą .

albo dziadków pociągnąć do odpowiedzialności tak też można tylko trzeba pozew złożyć osobny o takie coś .


a ja zaczynam mysleć nad świadkami , ale się zdziwi jak dostanie wezwanie do sądu nic mu nawet o tym nie powiem ,,, hahhahha SATYSFAKCJA GWARANTOWANA :-D :-D :-D :-D :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 wrz 2010, 21:33

paulinki_2, tak mam z funduszu... ale kiedy on to wszystko zaplaci.. on ma dlugow, ze za przeproszeniem az smierdzi...
albo dziadków pociągnąć do odpowiedzialności tak też można tylko trzeba pozew złożyć osobny o takie coś .
nie mam sumienia zeby jego rodzine ciagnac po sadach, a poza tym podroze do Polski na rozprawy wiecej by nas wyniosly niz to jest warte

Awatar użytkownika
paulinki_2
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 167
Rejestracja: 01 lip 2010, 12:27

13 wrz 2010, 21:47

rzeczywiście nie opłaca :ico_olaboga:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość