Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

14 wrz 2010, 22:30

absolutnie ja się nie przejmuję. Ci co mnie znają i na których zdaniu mi zależy wiedzą że staraliśmy się o dzidziusia już wcześniej. :-)

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

14 wrz 2010, 22:33

i tak trzymać 8-)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 wrz 2010, 22:35

spadlamznieba, o to ja wezmę twoje zaproszenie :ico_haha_01:
ja brałam ślub końcem 5 miesiąca ciąży :ico_haha_01: ale dzieciątko miałam planowane,z resztą wszystkie 4 :ico_sorki:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

14 wrz 2010, 22:59

ja brałam ślub będąc w 4 mscu ciąży. Slub był planowany i dziecko też. Ślub mieliśmy brać 10.10.2010, ale doszłam do wniosku, że będę czuć się niekomfortowo z dużym brzuszkiem (wyszło ' w praniu ' że jestem w ciąży, planowaliśmy na koniec roku dzidziusia). Życie zawsze pisze swój scenariusz ;)

Awatar użytkownika
Kasiek87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 gru 2009, 14:59

15 wrz 2010, 09:36

Wczoraj wieczorem złapał mnie "kolkowaty" ból w brzuchu, po lewej stronie. Ni to rwie, ni ciągnie.... Ruchy są, chociaż wczoraj dzieciątko trochę mniej dawało znać o sobie niż w ostatnim czasie, ale za to dzisiaj wróciło do formy;). Troszkę niepokoi mnie ten ból, bo czasem się powtarza np. przy nachyleniu, lub wstawaniu, trwa przez małą chwilkę i znika przy zmianie pozycji. Nie wiem, czy to wynik rosnącego dziecka, czy coś innego:/. Miałyście coś takiego? Wizytę u lekarza mam na 29 i nie wiem czy ją przyspieszyć, czy takie pobolewania są rzeczą normalną.....

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

15 wrz 2010, 10:46

Kasiek87, ja tak miałam ale po prawej stronie...mi się wydaje,że to maluch uciska jakiś nerw,jakoś się tak ułożyło.Miałam tak kilka dni i samo przeszło,możesz wziąć nosmę na wszelki wypadek.

Awatar użytkownika
Kasiek87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 gru 2009, 14:59

15 wrz 2010, 11:21

no to jestem troszkę spokojniejsza.... ale oby przeszło samo, z tabletką się wstrzymam... Wytrzymam:) dzięki Zubelek;)

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

15 wrz 2010, 12:06

Dzien dobry;)

Kasiek87, ja tez mialam cos podobnego tylko ze mnie czasem bolalo przez dluzszy czas bez przerwy i okazalo sie ze to promieniowalo od kregoslupa... tak jakos malutka mi sie ulozyla;) jakby co nospe mozesz brac a w razie jakby nie przeszlo top zawsze mozesz zadzwonic do lekarza i podpytac;) a teraz mam takie jakby skurcze nie wiem czy to napewno to ale tak je nazywam bo wystepuja jak mam twardy i napiety brzuch trwaja kilka sekund i jest spokoj;) czasem nawet kilka razy dziennie a czasem prawie wcale jutro mam wizyte wiec zobaczymy co na to lekarz;)

tak piszecie o slubie i o dziecku i powiem Wam ze jak my bralismy slub to wszystcy byli przekonani ze ja jestem w ciazy i to dlatego bo mieszkalismy juz razem rok przed slubem... w ciazy nie bylam choc gdyby sie pojawila wczesniej bylabym bardzo szczesliwa;)
Ludzie maja naprawde czasem dziwne podejscie...

sluchajcie a mam pytanie... o co tak dokladnie chodzi z tym liczeniem ruchow... bo w kilku miejscach czytalam o tym i jakos nie bardzo wiem jak to liczyc...

Milego dnia wszystkim pomimo takiej brzydkiej pogody...;)

[ Dodano: 2010-09-15, 12:09 ]
a co do przeziebienia spadlamznieba, to ja tez polecam sok z cebuli z cukrem.. ja bylam niezle zaziebiona na poczatku ciazy i wtedy to wlasnie mi pomoglo i czosnek oczywiscie... robilam tez inhalacje z olejkiem nie pamietam juz jakim.... mam go gdzies jeszcze... ale to nie wiem czy pomaga jakos specjalnie...
a teraz tez mnie cos bierze ale narazie tylko w nocy odczuwam i rano bol gardla... w dzien jest ok... musze interweniowac zeby nie poszlo dalej...

[ Dodano: 2010-09-15, 12:15 ]
spadlamznieba, a poza tym augumentin to dosc silny antybiotyk i mysle ze na kaszel tez powinno pomoc... ja go kiedys mialam na zapalenie oskrzeli... aczkolwiek okazlo sie ze mam na niego uczulenie...;(

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

15 wrz 2010, 13:50

Witam,

Ale brzydka pogoda dzisiaj.

Też mam krwawienia z nosa. czasami silne czasami słabe. Mam skierowanie do laryngologa z tym od mojego lekarza, ale powiedział mi że w ciąży to normalne i ze po ciąży na pewno przejdzie. A skierowanie dostałam bo to kolega tego ginekologa i robi on akurat doktorat z krwawień z nosa u ciężarnych.

Pisałyscie o tym ze odczuwacie czasami taka kolkę w podbrzuszu. Ja czułam cos takiego 2 razy. ale to była tylko chwila.

Jeśli chodzi o zakupy dla dziecka to kupiłam ostatnio komplet pościeli dla dzidzi do kołyski i czekam teraz az przyjdzie. A dla siebie kupilam kolejna piżamkę ciążową oczywiście dwa numery za duze ale wolę miec cos super luźne niż dopasowane.

kruszynka05, wszystkiego najlepszego z okazji 27 pełnych tyg. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-09-15, 13:52 ]
zubelek, nie będe oryginalna. Masz sliczne dziewczynki

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

15 wrz 2010, 14:28

magda7, dziekuje;) oj jak ten czas leci... Ty tez zaraz bedziesz miala 27 pelnych...
mamy prawie taki sam termin... ciekawe jak to bedzie...;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość