Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

14 wrz 2010, 19:15

Ty też się kuruj!!
no na szczęście jest lepiej niż dzisiaj, :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-14, 20:47 ]
i stawiam :ico_tort: za mój 19tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 wrz 2010, 20:49

Buzok14, nie dobrze, że wynik dodatni, oby się szybko udało wyleczyć. Trzymam kciuku żeby się bobas jutro trochę rozkraczył i pokazał kim jest ;-) JA w poniedziałek idę do mojej pani doktor i pewnie będzie dzidziula podglądała na takim małym usg, może też się pokaże :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 wrz 2010, 08:29

Ja już swoje wypłakałam w czoraj. A teraz się szykuje i jedziemy z moim P na USG, które mam nadzieje, że poprawi mi humor, przy okazji pokaże ten wynik z mukoplazmy mojemu ginekologowi, a potem prosto od niego jade do siebie do przychodni, żeby doktorka też go zobaczyła i może mi już coś jaśniej powie. A ja nadal kaszle . No i jeszcze jade dziś po córunie moją kochaną, bo nie widziałam juz jej przez te badania 2 dni.
no na szczęście jest lepiej niż dzisiaj,
Fajnie, że tak szybko ci przeziębienie mija

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 wrz 2010, 08:51

buzok14, :ico_pocieszyciel: trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
Ja się dzisiaj znów gorzej czuję i zarejestrowałam się do internisty na jutro.

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

15 wrz 2010, 09:08

To niedobrze ze tak wszystkie chorujecie, trzymam kciuki zeby Wam szybko przeszlo. buzok14 czekamy na wynik USG, moze poznamy plec kolejnego dzidziusia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 wrz 2010, 12:27

no i mnie coś dziś próbowało dopaść. teraz wcinam mleko z miodem i zagryzam chlebem z miodem. zamuliło mnie, ale póki co lepiej, oby tak dalej, bo Olę też coś brało , ale póki co cisza.Oby tak zostało.

pinko.ja mojej córci podaję dicoflor 30. I ten Ci polecam, ale w saszetkach. jest jeszcze w kapsułkach, ale ten nie daje u nas takich rezultatów, chyba ma za dużo dodatków. 10 saszetek kosztuje około 17 zł. Ja podaję 1 saszetkę dziennie, choć na opakowaniu jest napisane, że 1-2. Jest jeszcze acidolac, ale ten u nas nie przyniósł rezultatów. Cena chyba podobna, też w saszetkach. Możesz też wypróbować lacidobaby. Ja już chyba przerabiałam wszytskie te probiotyki i jednak najbardziej chwalę ten dicoflor.
Podawaj córeczce przez 2, 3 miesiące codziennie, możesz i dłużej, im dłużej tym lepiej. Mam nadzieję, że to pomoże i szybko się uregulują sprawy brzuszkowe :-)

buzok14, bardzo mi przykro, że wynik Cię nie zadowala, ale życzę Ci, aby szybko udało się to wyleczyć. No i powodzenia na usg :-)
i stawiam :ico_tort: za mój 19tydzień
:ico_brawa_01: a ja za 16 :-D dopiero :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

15 wrz 2010, 15:37

Ja już swoje wypłakałam w czoraj.
trzymaj się kochana :* bede trzymala kciuki za Ciebie zeby wszystko bylo wporzadku.
:ico_brawa_01: a ja za 16 :-D dopiero :-D
dopiero dopiero ja juz za tydzien polowa ciazy a niedawno bylam dopiero w 8 tygodniu :-D
:ico_brawa_01: brawa- zobaczysz jak zleci.:-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 wrz 2010, 19:32

Dziewczyny jestem przeszczęśliwa, bo moje i przede wszystkim męża marzenia się spelniają. Będzie synek . O ile nie ma ty jakiejś pomyłki . Jakiś praktykant był przy moim badaniu i to on pierwszy zuważył, a doktor potwierdził, że wygląda na to, że rozwija się we mnie zdrowy chłopiec . Mówię do męża: "Kochanie to już teraz wiemy w jakim kolorze kupić wózek i inne rzeczy", a on: "Niem nie kotku mój syn nie będzie w wózku jeżdził, tylko od razu na motorze" . Jesteśmy w siódmym niebie, a córcia jak się cieszy, bo w końcu w domu oprócz lalek będą samochody.
Zdjęcia mam ale postaram się jak będę miała chwilkę wrzucić, bo dziś bardzo dużo we mnie emocji i jestem padnięta.

A co do mucoplazmy to pokazałam wynik mojemu ginowi i powiedział, że mu to groźnie nie wygląda. Niestety nie wyrobiłam się na wizytę u rodzinnego, ale jutro się z rana wybieram to będę już wiedzieś co i jak.

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

15 wrz 2010, 20:27

buzok 14 no to hip hip hurrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za wymarzonego synka do parki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 wrz 2010, 20:34

pinko.ja mojej córci podaję dicoflor 30.
dawałam jej to jak była maleńkim niemowlakiem, zapomniałam o tym...
Będzie synek .
no to super, brawo :ico_brawa_01: gratulacje. Imię macie wybrane?
Niem nie kotku mój syn nie będzie w wózku jeżdził, tylko od razu na motorze
hehehehe :-)
pokazałam wynik mojemu ginowi i powiedział, że mu to groźnie nie wygląda.
to może nie będzie aż tak źle :-)

Ja za to odebrałąm wyniki krwi mojej Uli i ma przekroczoną wartość aspat, coś się z wątrobą dzieje. Jutro dostanę skierowanie do poradni chorób wątrobowych i mam nadzieję uda mi się Ulę szybko zarejestrować na nie odległy termin :ico_sorki:

Na razie uciekam, nie mam nastroju do pisania... wybaczcie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość