Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

16 wrz 2010, 08:48

Witajcie
Matikasiaskad to niewiem Wiki to złapała,w zeszlym roku dostala jakiegos swinstwa jak chodzilismy na plaze to ona sie kapala w morzu i dostala jakiegos syfu dostala leki i zeszlo a od pewnego czasu zaczela sie tam drapac :ico_olaboga:
no i lekarka mowi ze to ponoc drozdzyca :ico_noniewiem: niby nic groznego ale brzmi niezaciekawie
niestety u dziewczynek czesty problem a moja zapomina sie podcierac jak zrobi siusiu i potem ma mokre majtki i wtedy szybcije mozna takie cholerstwo złapac
bo kapie sie codziennie

a zostalismy wysłani przez pediatre bo jej mowilam o tym :ico_wstydzioch:

no aj tez jestem zla na te krople ale czytalam ze one nie zagrazaja dzieciom ponoc :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ja dzwonie dzis do pediatry zeby sie upewnic
i kupie jej dzisiaj ta wit D w tych kapsulkach
mam nadzieje ze bezpieczniejsza

wiolaw, to widze ze zakupy udane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ceny naprawde kosmiczne :ico_szoking: :ico_olaboga:

ja wczoraj bylam w ccc patrzec za butami dla dziewczynek i dla Zuzki juz upatrzylam :-D
a dla Wiki jeszcze niema tylko jesienne
mikusia1, wy to już chyba wszystkich lekarzy odwiedziliście ,ale mam nadzieje że to już koniec i bedzie juz tylko lepiej :ico_haha_02:
no doslownie prawie wszystkich
:ico_szoking: :ico_szoking: :-D :-D
ale co zrobic i tak dobrze ze oni sa :-D
ja tz mam nadzieje ze to juz koniec :ico_olaboga: :ico_olaboga:
u nas wszystko w miare ok oprucz nocy bo to loteria raz spi w miare, raz sie budzi co chwile a raz pol nocy nie spi, te cholerne zęby :ico_zly: mamy juz 7
no to niezaciekawie uwas :ico_olaboga: i juz macie 7 ząbków :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jeszcze nietak dawno Olisia niemiala ani jednego :-D
statnio kupiłam juz zaproszenia na roczek i sie pomału szkujemy do imprezy a wy?
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my jeszcze sie neiszykujemy nawet niewiem czy wogle bedzie :ico_placzek: :ico_placzek: jak tak dalje krucho z kasa jest :ico_placzek: :ico_noniewiem:
zobaczymy musze to wszystko obliczyc i sie zobaczy
aha zapomniałam dodac, wazymy 8700
super waga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja nadal wazy 8kg :ico_szoking: :-D

dobra uciekam ogarnac chatke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 wrz 2010, 09:15

Mikusia Milcia też 8 kg, ale wcale nie wygląda na chudzinkę. Tylko drobna jest.

Wiola dlatego ja kupiłam kurtki już w kwietniu na wyprzedażach zimowych. Mila ma 2 kurtki za 70 zł z 5-10-15. Teraz potrzebujemy tylko kozaków na śnieg takich, szalika i czapki.
Moja mama nonono w ten sam dzień 2 kurtki także mam 4 :ico_szoking:
:ico_szoking: co ja z tym zrobię, masakra.

Moja gwiazda dziś wstała 6.20. Zpuściłam ją z wyrka i w minutę pozwalała wszystko ze stołu, ugryzła kawałek papieru, zjadła pół nektarynki. Co za szkodnik:)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

16 wrz 2010, 09:15

Witajcie,
mikusia biedna Wiki, pewnie ją trochę męczy to swędzenie, a drożdżyca może być też po antybiotyku. Duzo zdróweczka dla dziewczynek.

isia :ico_brawa_01: za 7 zębolków i postępy. U nas jest też 7 ząbek i za kilka dni powinien być 8, bo juz widać tylko teraz zostało czekanie na pęknięcie dziąsełka. Cale szczęście przechodzi to bezboleśnie. Jedynie co, to ma ciagle zatkany nosek. Kataru ani śladu, a mowi przez nosek i częsciej oddycha buźką. :ico_noniewiem: ale humorek dopisuje.

wiolaw :ico_brawa_01: za udane zakupki. Ja muszę kupić jakąś jesienną kurteczkę dla Zosi, bo z tej co ma już powoli wyrasta.
szybko Zosieńka zaklimatyzowała się w żłobku , zuch dziewczynka
:ico_sorki: oj szybko, szybko. Wczoraj znowu świetnie się bawiła, a jak mnie zobaczyła to się rozplakała znowu i nie bardzo chciała iść do mnie :ico_placzek: ale jak juz ją wzięłam to się mocno tuliła i całowała mnie :-D :ico_brawa_01: Dziś rano przy oddawaniu opiekunce nie płakała wcale i pani ją pochwaliła i mówiła, że wczoraj była bardzo grzeczna i wesoła. Śmiała się tylko, że mają z nią ubaw podczas usypiania, bo ktoś musi przy niej siedzieć, inaczej krzyczy :ico_noniewiem: :ico_olaboga: towarzyska z Zosi dziewczynka, mam nadzieję, ze to jej minie, bo w domu takich cyrkow nie odstawia :ico_noniewiem:
a mój P wczoraj był na kontroli i dostał kolejny antybiotyk i dalsze zwolnienie, w poniedziałek znowu kontrol i jak nie przejdzie, to kładą go do szpitala :ico_zly: Jeszcze tego brakuje, ale cóż, jak to ma pomóc, to nie ma wyjścia.

[ Dodano: 2010-09-16, 09:17 ]
filmik wstawię, jak mi P zmniejszy, bo jest trochę za duży - mam nadzieję, że nastąpi to dzisiaj :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 wrz 2010, 09:23

Magda33 to poważnie z Twoim mężem widać. Niech wraca do zdrowia.
A Zosia faktycznie pocieszna :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

16 wrz 2010, 11:50

własnie mi jaszczurka łazi po łązience aaaaaaaaa :ico_olaboga:
dobrze ze w łazience a nie w nocy w łóżku... hmm co ja z nią zrobie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

16 wrz 2010, 12:01

własnie mi jaszczurka łazi po łązience aaaaaaaaa
o rany, a skąd ona się tam wzięła :ico_szoking: ?????

a ja właśnie zamówiłam na allegro kurteczkę na jesień dla Zosi i kombinezon na zimę (kurtka + spodnie) taki na śnieg, bo dwie kurteczki mamy zimowe, ale Wiolaw przypomniała mi o sankach :ico_oczko: Wszystko nowiutkie z metkami i łącznie za niecałą stówkę :-D :ico_brawa_01: Jak tylko przyjdzie, to wstawię zdjęcia.

[ Dodano: 2010-09-16, 13:48 ]
jeszcze 10 minut i jadę po moją łobuzicę :ico_brawa_01: cieszę się jak wariat :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 wrz 2010, 20:06

Magda no brawa za udane zakupki:)

Isia jeja skąd ta jaszczurka?? co zrobiłaś?:)

A ja szykuję lekcje na jutro, sprawdzam kartkówki i idę oglądać barwy:)

Buziaki do jutra.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

16 wrz 2010, 20:13

przyszedł własciciel którego zawołałam i ją zabrał, musiała chyba sie wślizgnąć drzwiami jakos, innej opcji nie ma...
no i sie matka obraziła, i dobrze kilka dni spokoju bede miec...

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 wrz 2010, 07:24

Witam z rana,
jak dobrze, że dziś piątek :ico_brawa_01: Na weekend przyjeżdża do nas moja mama, wiec będzie milutko, a dziś dostałam przepis od szefowej na nutellę śliwkową i będę robiła. Jakby któraś z Was chciała, to podaję przepis:

1,30 kg śliwek
0,5 kg cukru
2 cukry waniliowe
100 g kakao

Śliwki przepuścić przez maszynkę (lub zmiksować), przełożyć do garnka, wsypać cukier i gotować na małym ogniu często mieszając około 2 godzin, aż część wody odparuje i masa nieco zgęstnieje. Około 10 minut przed końcem gotowania wsypać cukier waniliowy i kakao i dokładnie wymieszać (po dodaniu kakao masa znacznie zgęstnieje, więc przed jego wsypaniem masa nie może być zbyt gęsta).

Gorącą masę nakładać do wyparzonych słoików i odwracać je do góry nogami, żeby się zakleiły. Można też słoiki z nutellą pasteryzować około 10 minut.

Zosieńka już naprawdę coraz lepiej czuje się w żłobku, choć do południa by spała :-D Później się rozkręca i bawi, jak ją wczoraj odbierałam to stała sobi z zabawką i patrzyła na inne maluszki z góry :-D Na mój widok się rozpłakała, ale szybko jej przeszło :ico_oczko: Dziś nie płakała już wcale...zdrajczyni hi hi hi :-D
sprawdzam kartkówki
i jak tam? Dużo jedynek? :ico_oczko:
no i sie matka obraziła, i dobrze kilka dni spokoju bede miec...
i dobrze, przynajmniej nie będziesz się denerwować :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 wrz 2010, 21:21

Ja dopiero się witam. Dzionek zalatany. Po 9 do pracy. Wróciłam po 12. Babcia sobie poradziła, choć zmęczona była bo mała coś usnąć nie chciała i ją biedna nosiła. Padła przed 12 dopiero.
Potem odprowadziliśmy babcię na busa i poszliśmy na zebranie do Akademii Przedszkolaka. Pierwsze zajęcia Matuń ma w następny czwartek. Zapisany został już do 5-latków i dzięki temu będzie miał angielski :ico_haha_01:
Także musimy kupić książeczkę, kapcie i zapłacić za cały rok 230 zł.

Jestem taka padnięta, że szok. zapowiedziałam T, że jutro rano śpię.

Isia dobrze, że nie ma już szaczury :ico_brawa_01: a mama za co znów obrażona :ico_sorki:

Magda no to super, że Zosia już taka zadowolona ze żłobka :ico_haha_01:
A ta nutella jest dobra?? smakowity przepis. Chyba też to zrobię. Napisz tylko kochana ile słoiczków wychodzi z tego przepisu?? bo nie zostało mi za wiele.

[ Dodano: 2010-09-18, 11:27 ]
Magda33 nie ma dużo jedynek. Taka klasa, że prawie zawsze dostają te same osoby. Czyli 2-3 chłopaków. Dziewczynki są bardzo chętne do pracy.

Ale tu pustki dzisiaj. Moje szkraby wcinają omleta biszkoptowego. ja byłam rano z koleżanką w lumpku. Potem jeszcze jedziemy do kaufalndu, a teraz mam stertę prasowania. Ciekawe ile przy Milence zrobię :ico_haha_01:

Isia pytałaś ostatnio roczek. Ja już w myślach planuję. Najpóźniej za 2 tygodnie będę robić i drukować zaproszenia.
Zastanawiamy się nad zrobienie dla dzieci w sali zabaw, ale kiepsko z kasą u nas, a to ze 150 trzeba mieć. Dodatkowo rodziny będzie ze 30 osób, więc też ze 300 zł pójdzie na jedzenie. Sama nie wiem.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość