Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

16 wrz 2010, 17:01

Globalne ocieplenie może doprowadzić do globalnego ozimnienia:

http://www.tvp.pl/wiedza/nauka-i-techni ... oziebienie

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

16 wrz 2010, 17:03

Globalne ocieplenie może doprowadzić do globalnego ozimnienia:
o tym tez juz sie nasluchalam, Gibson nawet film o tym zrobil - oczywiscie przesadzony, jak to film amerykanski :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-16, 17:05 ]
graz1974, Ty mozesz ogladac film z tego linka? U mnie jest napisane: "Aby obejrzeć ten program należy wnieść opłatę techniczną", jak przy wszystkich programach "dostepnych" do ogladania na stronie TVP...

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

16 wrz 2010, 17:17

tak oglądałam to

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

16 wrz 2010, 17:18

tak oglądałam to
za darmo? czyzby tylko za granica trzeba bylo placic :ico_noniewiem: strasznie jestem zawiedziona ta strona...

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

16 wrz 2010, 18:14

nie wie... otworzyłam i oglądam, nic, nawet się nie logowałam

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

16 wrz 2010, 18:33

nie wie... otworzyłam i oglądam, nic, nawet się nie logowałam
widocznie na terenie PL jest za darmo, a Polonia za granica musi placic, bez sensu, w PL mozna po prostu wlaczyc telewizor, a takie internetowe rozwiazanie powinno byc alternatywa poza granicami panstwa... szkoda, bo czasem obejrzalabym np. odcinek "Rancza", ale za kazdym razem placic....

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

16 wrz 2010, 19:52

ale miałam dziś beznadziejny humor cały dzień :ico_noniewiem:

graz a jak daleko mieszkacie od siebie??
60 km
o to kawałek drogi. No ale nic, ważne że umiecie to pogodzić i że ta wasza miłość umie przetrwać takie coś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


shiva zdrówka dla małej!!!!
Dziś na imieniny dostałam od męża zaproszenie do SPA na wtorek.Mam sobie wybrać rodzaj masażu ciała,plus zabieg pielęgnacyjny twarzy.Prezent fajny, a ja głupia się stresuję jak to będzie.Chyba zdziczałam siedząc w tej chałupie z małą.niby spacery sa ale kontaktu z ludźmi nie mam praktycznie wcale.
kurcze, ale masz fajnie :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

16 wrz 2010, 20:26

Wicia mnie chyba chciała trochę oszczędzić i już smacznie śpi. Niestety dobrych wieści nie mam, będzie konieczny zabieg zamrażania. Umówiona jestem na 8 października dopiero... ehh... a po tym też przez jakiś czas mam szlaban na seks :ico_noniewiem: Starania zawieszone, a miałam takie dobre przeczucia :ico_noniewiem: Mam tylko nadzieję, że ten zabieg mi faktycznie pomoże :ico_sorki:

Helen, geterki super! :-D

leona, zdrówka dla Marcelka... ehh ta jesień

anusiek, super focie, taki mały rozrabiaka na tym drugim zdjęciu :ico_oczko:
Przez te nie przespane noce i pogodę jakaś nieprzytomna ostatnio chodzę i nic mi się nie chce.
praca, dwójka synków i obowiązki domowe, więc nie ma się co dziwić, w dodatku szaro za oknem...
widocznie na terenie PL jest za darmo, a Polonia za granica musi placic, bez sensu
ja też nie mogę tego obejrzeć

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

16 wrz 2010, 20:29

Witam
Ja tak na króciutko
Dziękuję ślicznie za życzenia :ico_sorki:

Wkurzona jestem jak nie wiem.przyjechała moja mama i zabrała Natuśkę na spacer 30minutowy,a mała jak wróciła to łapki aż czerwone z zimna,nosek czerwony i ugilany.A teraz jak popłakiwala przez sen to już ma chrypkę.Bo mała nie chciała kaptura to moja mama jej zdjęła,koc też się ciągnął niemalże po ziemi zamiast ciałko okrywać.(widziałam przez okno jak wracały). No szlag mnie trafił,bo moja matka to się zachowuje jakby nigdy dzieci nie miała i nie potrafiła się nimi zajmować.Pierwszy i ostatni raz Natuśkę dostała,bo mój mąż powiedział że więcej jej nie da dziecka pod opiekę (oboje się nie znoszą,więc niewiele trzeba by powstał konflikt) no nic,zobaczymy w nocy i jutro co to będzie.
Dobra,już się wygadałam.Dobrej nocki Wam życzę :-D

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

17 wrz 2010, 09:30

U nas choróbska minęły. Już jutro jedziemy na wesele. Wczoraj wieczorem pracowała ciuchy. Dzieciom muszę zabrać po 3 kreacje... no bo wiadomo. A ja mam jedną sukienkę, długo szukaną na Allegro i muszę w niej wytrwać. Dobrze, że mamy tam zarezewowany pokój, bo jak Asia zacznie wołać cyca... nie nie ma szans na wyciągnięcie go, muszę całą sukienkę ściągnąć
Tak się cieszę...aby nic się nie wydażyło więcej

inia1985, hmmm? a co Ci jest, nie doczytałam. Mam nadzieję, że nic poważnego i szybko do zdrowia powrócisz.
Helen napisał/a:
widocznie na terenie PL jest za darmo, a Polonia za granica musi placic, bez sensu
ja też nie mogę tego obejrzeć
kurcze, to nie wiem dlaczego ja mogę... może faktycznie coś mam zainstalowane, że mogę

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości