Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

16 wrz 2010, 12:10

witajcie :-)

buzok14 gratuluję synka :ico_brawa_01: i życzę by to nie była ta mucoplazma.

pinko wątroba?????mam nadzieję, że szybko uda wam się dostać do lekarza i wątpliwości zostaną pomyślnie rozwiązane

mania6891, ja też bardzo bym chciała dziewczynkę :-) milenkę :ico_haha_02:
mój W. też nie chciał drugiego dziecka na początku ale się przekonał - on jest jedynakiem i twierdził że samemu jest fajnie :ico_puknij: tylko jak przyszło do chrzcin Zuzi to nie było kogo na chrzestnego poprosić
mój M. też jest jedynakiem,a le my zawsze chcieliśmy dwójkę dzieciaczków. A z chrzestnymi też będziemy mieć teraz problem :ico_olaboga:
No ale o drugie byśmy się starali jak już wszystkie problemy będziemy mieli za sobą (czyli ok 5 lat ).. i jak już M dostanie przydział swojej ziemi, i będziemy mogli na wsi u jego babci wybudować wymarziny nie duży domek
a ja marzę o własnych kilkunastu metrach :ico_sorki:


a moja Ola mówi, że tez ma dzidziusia w brzuszku :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

16 wrz 2010, 12:11

buzok14 no to super ze to nie to chorobsko :)

Oj tez nie chcielismy zeby nasza cora byla jedynaczka - chociaz wczoraj mi cos mowila ze nie chce zebym miala jeszcze jednego dzidziusia, ze ona lubi jak jest tylko sama (pierwszy raz sie to jej zdarzylo) bo tak ogolnie to bardzo chce dzidziusia, a najlepiej 3 - zeby byl jeden dla mamy jeden dla taty i jeden dla niej (rozwala mnie takimi tekstami :-D )
No ale my z mezem chcielismy kiedys 4 - teraz mowimy ze co najmniej 2 :ico_haha_01: a co dalej - zobaczymy :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-16, 12:17 ]
a moja Ola mówi, że tez ma dzidziusia w brzuszku
hehe mojej tez sie to zdarza, zwlaszcza jak sie naje i ma taki okragly brzuszek, to mowi ze ma jak mama i jak jej jeszcze troszke urosnie to tez urodzi dzidziusia :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 wrz 2010, 15:09

mój M. też jest jedynakiem,a le my zawsze chcieliśmy dwójkę dzieciaczków. A z chrzestnymi też będziemy mieć teraz problem
my tak długo zwlekaliśmy z drugim, bo mąż wychodził z założenia, że najlepij mieć jedno, i żeby to jedno miał wszystko, tak to musielibyśmy zapewnić byt dwójce. Ale w pewnym momencie jakoś tak samo przyszło uczuci, że czegoś jednak nam w tym domu brak...staraliśmy się ponad rok, ja miałam jakieś zaburzenia hormonalne, i ciężko mi było zajść, ale w końcu się udało i jesteśmy przeszczęśliwi. Termin mam na 26 styczna, a moja córa ur się 28.01, więc jak wszystko dobrze pójdzie to różnica między dziećmi będzie 6 lat.
Dziewczyne strasznie Wam dziękuję za gratki. Aż człowiekowi tak fajnie na sercu jak się czuje wsparcie tak wielu osób :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 wrz 2010, 16:23

najważniejsze, że to nie ta mucoplazma
no to super wiadomość :-)
stanęło na Kasia dla dziewczynki i Wojtuś dla chłopczyka.
super, KAsia mi się też zawsze podobało.
a moja Ola mówi, że tez ma dzidziusia w brzuszku :ico_haha_02:
hehehe, to pewnie rozumie Cię bardzo dobrze, jeśli jej powiesz, że masz mdłości poranne ;-)
najlepiej 3 - zeby byl jeden dla mamy jeden dla taty i jeden dla niej (rozwala mnie takimi tekstami :-D )
kochana, myśli o wszyskich, zeby nikt nie poczuł się urażony ;-)
No ale my z mezem chcielismy kiedys 4
mój mąż chce 5 :-D żeby prześcignąć swojego tatę... hehehe ale ja bym nie dała rady.

My wróciłyśmy niedawno do domu. Ja na swoje wejście do internisty czekałam pod gabinetem aż 2 godziny, bo pani nie umiała pisać na kompie i przyjmowała pacjentów na dwa gabinety... masakra, ważne że wypisała mi zwolnienie i siedzę w domku do wtorku. Dla Uli od pediatry dostałam skierowanie do poradni chorób wątroby dzieciecej i już zarejestrowałam Ulę na 24.09. Tam jej zrobią badania i zobaczymy co powiedzą.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

16 wrz 2010, 18:19

hej

gtaruluje tym co poznali płeć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi w też wszytko jedno co będzie , na prawdę bez różnicy :-)
ale wiem to , że na 2 dzieci na pewno sie nie skończy , ja chcę mieć 3 a może nawet 4 :-)
bo u mnie w domu też mam 3 rodzeństwa i jest wesoło :-)
ja wychodzę z zalożenia , że jedynie co rodzice mogą dać swojemu dziecku czego sam nigdy nie zdobędzie to rodzeństwa, bo sam nie zrobi sobie rodzeństwa, a kasę, wykształcenie wszytko może sam osiągnąć i szczerze wierzę w to bo pochodzę z bardzo biednej rodziny i jakoś udało mi się , ale gdybym miała cofnąć czas i mieć wybór biedne dzieciństwo i duże rodzeństwo, lub bogate dzieciństwo i samotność wybrałabym biedę
ale wiecie to jest tylko moje podejście do zycia :-)
każdy może mieć inne i innych za inne poglądy też szanuję :-)

pinko, trzymam bardzo bardzo mocno kciuki by z tą wątroba to nic poważnego nie bylo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

buzok uff do dobrze, że to jednak nie ta choroba :ico_sorki: :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 wrz 2010, 18:32

Dla Uli od pediatry dostałam skierowanie do poradni chorób wątroby dzieciecej i już zarejestrowałam Ulę na 24.09. Tam jej zrobią badania i zobaczymy co powiedzą.
_________________
Trzymam za małą kciuki! I wierze, że będzie dobrze.
gdybym miała cofnąć czas i mieć wybór biedne dzieciństwo i duże rodzeństwo, lub bogate dzieciństwo i samotność wybrałabym biedę
ja też nie pochodze z jakiejś bogatej rodziny i dlatego mimo podejścia mojego męża że chce tylko jedno dziecko to ja go zaraziłam chęcią powiększenia rodziny i bardzo mi teraz z to dziękuje, i przeżywa każdy dzień synka w moim brzuszku

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 wrz 2010, 07:50

Dzień doberek kochane mamuśki :-)
Ja docelowo też chcę 3 dzieciaczków, ale do tego musimy mieć większe mieszkanko, bo z dwójką w tym naszym będzie nam już ciasno. Ja też pochodzę z biedne rodziny i nigdy nie mieliśmy tego co chcieliśmy, ale i tak nie zamieniłabym tego na nic innego. Wszyscy się kochaliśmy, a to najważniejsze.

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

17 wrz 2010, 08:24

Nas jest troje i zaczynalismy biednie, ale w sumie ja tego nie pamietam bo bylam mala. Rodzice ciezka praca doszli do na prawde dobrego poziomu zycia. I odkad pamietam zawsze chcialam miec jeszcze jednego czlonka rodziny :ico_brawa_01: wiec nie wiem jakby to bylo gdyby nas mialoby byc mniej :ico_olaboga:
Dlatego w sumie chcialabym zeby nasza rodzinka tez byla bogata w osoby :ico_sorki: ale po pierwszym porodzie mowie ze moze byc czworka ale rodzimy pol na pol z mezem :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

17 wrz 2010, 09:58

hej!
U nas na 2 dzieci się skończy, chociaż nigdy nic nie jest na 100% pewne :ico_oczko: Nasze związki rodzinne nie są mocne, bo z siostrą rózni nas prawie 6 lat więc o wspólny język trudno było od zawsze, czasem nawet do teraz. Jednak zawsze mogę na nią liczyć, kiedy ją poproszę pomoże, poradzi, zostanie z Zuzią :ico_oczko: no i jeśli ona potrzebuje pomocy to oczywiście może liczyć na mnie. Niestety nie za bardzo przepada za moim mężem, a to jak wiadomo rodzi pewne "kwasy" :ico_noniewiem:
a najlepiej 3 - zeby byl jeden dla mamy jeden dla taty i jeden dla niej
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super dziewczynka :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 wrz 2010, 14:09

Hej kobietki gdzie się podziewacie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość