mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

07 wrz 2010, 17:47

Kathrin, pewnie tego mu brakowało,Zuzia tez lubi swoja mała wziąć na ręce ,jeden z maluchów przykleił się do Zuzi i ona teraz go hołduje :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-09-07, 17:48 ]
ariciajak się czuje chomiczek ?

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

16 wrz 2010, 13:31

Kathrin śliczny maluszek.

Nasza Mimi wraca do formy, ząbki odrosły, regularnie zjada ser żółty i mleczko i jest coraz lepiej. Za to ja miałam przeboje i zaliczyłam operację, dwa tyg. w szpitalu. Teraz wracam do rzeczywistosci.
Pozdrawiam Was wszystkie.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

16 wrz 2010, 19:34

aricia, a wiesz czemu w ogóle miał problem z ząbkami?

szpital :ico_szoking: co sie stało :ico_sorki: opowiadaj :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-16, 19:35 ]
Kathrin jak ma sie chomiczek :-)

Awatar użytkownika
Kathrin
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46

17 wrz 2010, 07:40

aricia, co się stało?
Mój maluszek dobrze się ma, choć jak chce go wziaść na ręce to sie jeszcze boi tzn. ucieka. Ale jak już go wezme to jest ok. Arcia powiedź mi co dajesz chomikowi jeść bo ja anrazie to mu dawałam to mieszankę ziaren, marchewkę, jabłko, ser żółty, mleka troszeczke. Ale w sumie wprowadziałąbym mu cos nowego. Na poczatku nie chciałam za bardzo przyszaleć z jedzeniem bo malutki był i żeby go brzuch nie rozbolał a wiadomo że w zoologicznym pewnie nic wiecej nie dostawały jak ziarno.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

17 wrz 2010, 07:56

Kathrin, wysłałam tobie linka na pw .powiem tobie ,ze ja z tego sklepu skorzystałam i przy okazji znalazłam sklep u nas gdzie takie rzeczy mogę kupić...u mnie można np kupić na wagę karmę warzywno-owocowe bez ziarna dla gryzoni ,sadzę ze fajne to jest bo przynajmniej widzisz co zostaje w miseczce a co chętnie zjadają i tego można im dosypać :-)

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

17 wrz 2010, 10:00

ja polecam dla chomika suszone banany, w każdym markecie można kupić albo na wagę albo już pakowane
Mój chomik zajada się tym,ile bym mu dała,tyle by zjadł :ico_szoking:
Do tego uwielbia suchy chleb, jabłka
Natomiast marchewki nie lubi,jak mu dam,to leży parę dni,muszę zabierać,bo sie psuje :ico_noniewiem:
Daję mu też trochę ziarna,ale wybiera,co lepsze,a np zboża zostawia,nie tknie
Nie dawałam mu jeszcze żółtego sera, muszę spróbować,czy mu podejdzie :ico_oczko:

arcia, fajnie,że z chomikiem lepiej :ico_sorki:
A co się Tobei stało??? :ico_olaboga:

nie pisałam Wam,że mój chomik zmienił zabarwienie, przedtem był cały biały,a teraz biały został tylko na brzuszku,a tak jest popielato-szary :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kathrin
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46

17 wrz 2010, 10:38

BeataW, to może jednak masz dżungarskiego :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

17 wrz 2010, 10:40

Kathrin, nie mam pojęcia,wieczorem mu cyknę fotkę,to ocenicie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

17 wrz 2010, 12:27

Hej!

Beata może chomiczek zmienił tylko futerko na zimowe? Nasza Mimi też zrobiła się ciemniejsza na grzbiecie a brzuszek jej pojaśniał. Moja chomisia też nie przepada za marchewką ale ogórka wcina jak szalona.

Co było chomiczkowi? sama nie wiem, nie miałam kiedy się nim zająć, przez moje zdrówko. Wyczytałam tylko ze właśnie od nadmiaru pestek i niedoboru wapna mogą być słabe ząbki i nawet mają chomiki próchnicę :ico_szoking: dlatego nie można szaleć ze słodyczami. No i dieta z żółtym serem i mleczkiem pomogła. Co do mnie to nie ma czym się chwalić. Pomału dochodzę do siebie po operacji nerki, miałam kamień na nerce.

Kathrin ja czasami daję ugotowane jajko na twardo. Kawałek jabłka, nawet arbuza, chrupki kukurydziane, ale głównie to co sama tu wymieniłaś.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

17 wrz 2010, 21:32

miałam kamień na nerce.
ała jakie to bolesne było :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieje ,ze wszystko jest już oki ze zdrówkiem

tak sobie pomyślałam,że może ja się wam wcinam z moim gryzoniem do was chomikarzy.....

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość