Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 wrz 2010, 15:48

oskrzela juz czyste ale nadal ma kaszel i katar
Oby szybciutko calkowicie wyzdrowial
ja nie zapeszam ale mój Igor zdrowiutki jak ryba
u nas wiko tez - poza ostatnim siniaczkiem nie ma problemów , no, ale to chyba Bóg mu wynagradza za te 2 operacje , dość sie namęczyl .
zrobiłam 10 dużych i 3 małe słoiczki dzemu z brzoskwiń z włąsnego ogrodu
to zrób jeszcze po 1 dla nas :-D

ja w tym roku tylko dzemy truskawkowe porobilam, nic poza tym, sil i czasu brak nawet ogórków nie mam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
smażonke
a co to ? :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2010-09-20, 15:51 ]
I dobrze, bo juz ledwo zywa jestem przez to wszystko.
oj wierze wierze :-D

oze nawet nie zauwazylam, ze wkroczxylam w 8 miesiac :ico_szoking:
a wiec stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za moj 8 miesiac
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

uz wiem co to sam plendze :-D a co to jest smazonka??? :-)
ile my sie nowych rzeczy nauczymy na forum :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

20 wrz 2010, 15:52

ja w tym roku tylko dzemy truskawkowe porobilam, nic poza tym, sil i czasu brak nawet ogórków nie mam
a ja w tym roku nic nie robilam, nawet grzybow nie marynowalam ani nie suszylam :ico_wstydzioch:

Ale grzybow pewnie dostane od rodzicow, soki z porzeczek czarnych, z wisni, z aronii i z winogrona i z malin moj tesc nam jak co roku porobil takze zapas jest, ogorki tez tesc podrzucil :-D takze mnie jak zwykle sie pieklo.

[ Dodano: 2010-09-20, 15:53 ]
ile my sie nowych rzeczy nauczymy na forum
nooooo :-D
Dzieki Justyna za torty :-D

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

20 wrz 2010, 16:08

MoniaM gratulacje za 8 miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Monia z tego co piszesz to u was już prawie wszystko gotowe na przyjście Majeczki. Szybko się sprężyłaś.
ile my sie nowych rzeczy nauczymy na forum
no własnie
a ja w tym roku nic nie robilam, nawet grzybow nie marynowalam ani nie suszylam
no i w sumie po co się męczyć-jak jest ktoś kto kto cię obdaruje :-)

Ja dzisiaj tez trochę wzięłam się za porządki, ale można powiedzieć że ze wszystkim jeszcze jestem w lesie, bo sprzątam tak aby zbytnio się nie zmęczyć. :-D
Ale mam nadzieję, że powolutku ze wszystkim zdążę.

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

20 wrz 2010, 19:30

sylwiab0000, ja mam wrazenie, ze te przygotowania w tej ciazy to ida mi jak krew z nosa :ico_noniewiem:
Co prawda kupione pawie wszystko, wszystko poprane i poprasowane czeka na niunie w jej komodzie :-D ale tak jakos czuje niedosyt :ico_oczko:
Z Matim w 32 tc pakowalam juz torbe do szpitala, a potem stala 9 tygodni w szafie i zarastala pajeczynami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 wrz 2010, 20:29

gorki tez tesc podrzuci
dobrze masz z tym teściem, moje dzieciaczki to nie maja zadnego dziadka, zarówno mojem ojcu jak i ojcu K. na starość sie we łbach poprzewracalo i żyją z kobietami ( dziewczynami raczej) w moim wieku.Ja ze swoim ojcem sama kontakt zerwalam a u K> jest tak ze on dawno wyjechal do usa jak K. byl maly i przesal sie odzywac, ttak ze moi synowie sie nigdy nie dowiedza kto to dziadek.


a my dzis pospalismy, tak jak wiko w dzien juz nie spi to zasnal 14,30 spal godzine obudzil sie z placzem to go na naszym lóżku utulilam i oboje usneliśmy jeszcze na 2 godzinki i nas moja mama obudzila - przyniosla nam ogórkową - znaczy dla mnie bezmiesna a dla wika rosolek, wcinal jak niewiem, no i poszlismy do sklepu i o 20 standardowo dalam mleczko i sam usnąl :)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

20 wrz 2010, 21:55

kochane moje smażonka to jakby to określić .....jak sama nazwa mówi "smażona" wątróbka,mięsko,cebulka razem, okropnie tłuste ale pyszne

ja dziś jeszcze gołąbeczki zrobiłam tzn z K zrobiliśmy razem
nawet foto porobiłam bo chciałam sie pochwalić :ico_wstydzioch: ale net mam dziś na kablu i siedze w igora pokoju, także nici :ico_noniewiem:

juto nic nie robie
tylko musze w kuchni podłoge od rana umyć bo ją zapaćkałam tymi wojażami dzisiaj :ico_haha_01:

a teraz ide do wyrka
jakoś dzisiaj mam ochotę na mężulka :ico_wstydzioch: ........

dobranoccccccccc

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

21 wrz 2010, 09:04

ale tak jakos czuje niedosyt
byc może dlatego że masz już jedno dziecko i tym razem inaczej to przezywasz.
Z Matim w 32 tc pakowalam juz torbe do szpitala, a potem stala 9 tygodni w szafie i zarastala pajeczynami
o to wczesnie. Ja tak planuję spakować ok. 37 tygodnia, czyli już nie długo. :ico_szoking:
moje dzieciaczki to nie maja zadnego dziadka,

mój mały będzie miał tylko jednego dziadzka i jedna babcię, bo rodzice T już nie żyją
moi synowie sie nigdy nie dowiedza kto to dziadek.
czasami może i tak lepiej jeśli dziadek jest taki jak piszesz
"smażona" wątróbka,mięsko,cebulka razem, okropnie tłuste ale pyszne
a to już wszystko jasne-też czasami uwielbiam zjeść coś takiego, ale jak to zrobię to muszę jeść sama, bo mój T nie lubi
jakoś dzisiaj mam ochotę na mężulka ........
mam nadzieje, ze noc się udała :-D

Dzisiaj u nas szaro buro.
Wczoraj zaliczyłam dwa długie spacery. Po południu wyciągnęłam koleżankę-też ciężarówkę i sobie trochę połaziłyśmy.
Kurcze odkąd jestem w ciąży jest mi cały czas gorąco. Ubieram się lekko a mimo wszystko strasznie się pocę. Jak jestem w kościele to rozbieram się do krótkiego rękawka, bo inaczej nie da rady. Pewnie to zasługa wiekszej ilości krwii krążącej w organizmie.

[ Dodano: 2010-09-21, 09:07 ]
Och bym zapomniała-stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za rozpoczęty 34 tydzień

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

21 wrz 2010, 09:49

hejka:)
oj ja tez bym chetnie smazonke zjadla....mniammm :-D
na dworzu zimno i wietrznie..brrr wyskocze do sklpeu z Sarka i reszte dnia w domku ...
na obiad dzis podaje kotlety ziemniaczane z sosiekiem pieczarkowym :-D
sylwia :ico_brawa_01: ja mam jakos 2 dni po Tobie termin :ico_oczko: wlasnie ostatnio zastanawialm sie ktora z nas pierwsza urodzi :ico_haha_01: ja pewnie przenosze przez ten pessar...ehh

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

21 wrz 2010, 11:39

wlasnie ostatnio zastanawialm sie ktora z nas pierwsza urodzi
to chyba tylko wie ten na górze :-D
Chciałabym urodzić w okolicach planowanego terminu, bo z tego co wiem lekarze dają zwolnienie tylko do terminu porodu, a później już trzeba korzystać z urlopu macierzyńskiego.

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

21 wrz 2010, 14:01

hejka
Krzysio śpi, W. pojechał do pracy wiec mam chwilke dla siebie

co do przygotowań to ja jeszcze nic nie zrobiłam, nic nie mam przygotowane, jakos tak inaczej niz z Krzysiem - tak jakbym miala rodzic za pół roku moze dalej
az dziwnie
no ale w październiku bede sie musiala zabrac za jakies pranie czy cos takiego bo jak nie to nie wiem kiedy to zrobie
teraz Krzys w domu wiec nie mam zbyt duzo czasu na cokolwiek wiec zwlekam

co do torby to nawet jeszcze nie mysle o jej pakowaniu - jakos takie to dla mnie odległe jest - choc z drugiej strony dwa miesiące to nie tak dużo czasu

u nas pogoda super, cieplo słonko świeci, oby sie tylko to utrzymało jak najdłużej
bo panowie na budowie działają wprawdzie pomału ale najważniejsze ze robota idzie do przodu :-D

[ Dodano: 2010-09-21, 14:02 ]
jak dam rady to wkleje jeszcze zdjecie nim Krzys sie obudzi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość