Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

21 wrz 2010, 21:57

hej laski!! jejku jak ja Wam zazdroszczę!! ja dopiero w przyszłym tyg. na wizytę i usg. Dowiem się dopiero kto mieszka u mnie w brzuszku. W ogóle to jakoś mało czuję dzidzię :ico_placzek: Piszecie o kopniaczkach, a ja dzisiaj wyjątkowo dostałam jakieś 3 strzały :ico_oczko: a tak to raczej mało co. Może jeszcze faktycznie za wcześnie na jakieś konkrety. Brzuch mi w każdym razie rośnie. Od jedzenia mnie odpycha, szczególniee od słodyczy (to może nawet i dobrze). Od początku ciązy przytyłam równe 3 kg, a przy Zuzi po trzech miesiącach miałam 3,5+
Nie mogę się doczekac wizyty

Gratuluję Zosiek i Stasiów :ico_oczko:
manenka napisał/a:
ale zdjęcie mi sie nie wyświetla
a to nie wiem czemu...
mi też nie :ico_placzek:
Zepsuło nam się auto
Kurcze, mi ostatnio (w ubiegłą środę) na środku skrzyżowania stanęło. Kolega jechał za mną i mnie musiał zepchac :ico_wstydzioch: a ludzie na mnie trąbili, bo pewnie myśleli że baba nie umie pod górkę ruszyc :ico_puknij: (bo u nas wszędzie albo z górki albo pod górkę) a jak widzieli że jeden chłop ledwo pcha pod górę to mu nikt nie pomógł :ico_zly: na szczęście okazało się że to się tylko jakaś zaślepka przepaliła
.
byłam z Ulą na usg i wszystko wyszło ok
co za ulga :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

21 wrz 2010, 22:14

u mnie wczoraj nasza córcia nas zszokowała :-)
jak już polozylismy sie do spania, to M trochę poglaskał i pocałował brzuszek, i nastawił ucho i policzek i mówił "no Julcia kopnij tatusia" "pokaż tacie jaka jesteś po nim silna" no i jak poprosił tak miał dostał 4 kopniaki w policzek hehe :-D to było takie fajne :ico_brawa_01:
mądra bestia z tej naszej córy

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 wrz 2010, 22:35

W ogóle to jakoś mało czuję dzidzię :ico_placzek:
ja dopiero od paru dni czuje wyrazne ruchy, wcześniej tak jak Ty miałam, jeden kopniak na dzień... także nie przejmuj się, będzie ich coraz więcej.
Od początku ciązy przytyłam równe 3 kg
to ja mam 1 kg mniej od początku ciąży, ale ja miałam duży zapas, więc na to liczyłam. Przy Uli też tak miałam, łącznie przytyłam 7 kg z Ulą, a po porodzie miałam 14 kg mniej niż przed zajściem w ciążę.
mi też nie :ico_placzek:
to jeszcze raz zamieszczam fotkę z usg: Obrazek
no i jak poprosił tak miał dostał 4 kopniaki w policzek hehe :-D to było takie fajne :ico_brawa_01:
hehehe, to skopała tatusia, na Jego własne życzenie ;-) :ico_brawa_01:

Uciekam spać... do juterka.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

21 wrz 2010, 23:02

pinko, ale siusiaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak pięknie widać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie da się ukryć, że to prawdziwy facet z niego :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tynusz1, dobra Julka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no chciał to dostał kopniaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

AniaZaba, no ja przytyłam 2,5kg , więc podobne do ciebie :-)
USG miała tylko raz robione i to tylko dlatego, ze miałam komplikacje w 1 ciąży i byłam u gina by sprawdził czy wszytko jest ok bym mogła chodzić normalnie do lekarza, no i jeszcze tylko raz będę miała robione 30 września i nie mogę się doczekać , no i na tym koniec z USG

co do kopniaków to i ja już przestałam czuć, może czasem raz na jakiś czas zabulgocze , bardziej jak wzdęcie :ico_noniewiem: a już tak fajnie czułam , teraz znowu muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać już na konkretne kopy :ico_oczko:

Anijka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no nie mogę z Mikołaja , no co czaszkę tam widział :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
sporą masz tą dziewczynkę, a synek jaki ci się urodził ??

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

22 wrz 2010, 07:06

anijka gratululuję corci i mądrego synke :ico_haha_01: . Dziewczyny ja tylko chcialam się przywitać i zaraz zmykam z Oliwką do przedszkola, a potem ide trodzkę do mamy posiedzieć, bo narzeka, że ją ostatnio zaniedbałam :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 wrz 2010, 09:24

Dzien doberek
Wstałyśmy z Ulą przed 9 :ico_szoking: Wyspałam się jak nigdy :-)
nie da się ukryć, że to prawdziwy facet z niego :-D
heheh, ano :ico_haha_01: :ico_haha_01: kiedyś Go tą fotką będę szantażować :ico_oczko:
no i na tym koniec z USG
oj, to ja zawsze nie mogę się doczekać następnej wizyty u mojej lekarki, żeby podejrzeć malucha i upewnić się, że wszystko jest z nim dobrze.

U nas piękna pogoda, słonko i niebieskie niebo. Zaraz się będziemy zbierać na spacerek i po moje zwolnienie do gin :-)
Miłego dzionka.

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

22 wrz 2010, 10:18

pinko nie ma preferencji co do płci, ale tak szczerze. Zawsze marzyła mi się córka (i jest Oliwka) więc teraz ucieszę się z każdego rozwiązania. Po prostu żeby było zdrowe :ico_brawa_01: (no jeszcze piękne i mądre :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 wrz 2010, 11:43

witajcie :-)
gratuluję wymarzonych syneczków i córeczek :ico_brawa_01:

Tynusz1, ty już na połówce, gratuluję. mądra córcia Ci rośnie, a może córeczka tatusia??? :-D
co do badania szyjki, ja mam co wizytę, nie lubie tego, ale jak mus to mus. Dziwne, że gin Ci nie sprawdza. To bardzo ważne, bo czasem szyjka zbyt wcześnie się skraca i trzeba interweniować, może poproś teraz niech Cię zbada, dodatkowo jeszcze gin patrzy czy nie mam infekcji.
A śluzu też mam dużo żółto-białęgo, czesto mam mokro i zaraz lecę sprawdzić czy to śluz :ico_olaboga:

pinko, dzięki Bogu, że z Ulą wszytsko w porządku> ja zdjęcia Twojego nie widzę, a ni jednego ani drugiego :ico_placzek:


anijka a na zdjęciu to pupcia córci????? :ico_wstydzioch: spośród imion , które wymieniłaś najbardziej podoba mi się zosia



ja też ruchy czuję zcasem cały dzień, a czasem przez cały dzień nic, ale już takie mocniejsze :-)


alez wam zazdroszczę, ja to nawet nie wiem kiedy będę mieć usg, w poniedziałek idę na wizytę i dopiero umówimy się na usg, pewnie dopiero w październiku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

22 wrz 2010, 12:31

ja zdjęcia Twojego nie widzę, a ni jednego ani drugiego
ja też nie widzę :ico_noniewiem: a lubię oglądać siusiaczki :ico_oczko: :-D
AniaZaba, no ja przytyłam 2,5kg , więc podobne do ciebie
co do kopniaków to i ja już przestałam czuć, może czasem raz na jakiś czas zabulgocze
no to się uspokoiłam bo to dokładnie tak jak u mnie.
Tynusz1, córunia tatunia będzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Blanka26, powinnaś mieć między 18 a 20 tygodniem teraz usg połówkowe więc już niedługo. Termin porodu mamy taki sam - ja zarejestruję się na czwartek przyszły.

Ale mnie naszła właśnie ochota na ciasto drożdzowe z kruszonką, aż mi ślinka leci :ico_puknij: skąd ja tu teraz wezmę ciasto??

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 wrz 2010, 13:39

hehehe, to skopała tatusia, na Jego własne życzenie ;-) :ico_brawa_01:
dostał co chciał hehe :-D
może córeczka tatusia??? :-D
najprędzej bo ja jak poproszę to nie ma że kopnie, ale jak tatuś to owszem :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-09-22, 13:40 ]
Ale mnie naszła właśnie ochota na ciasto drożdzowe z kruszonką, aż mi ślinka lec
a ja dzisiaj znowu zjadłam 2 słoiki grzybków które mama przywiozła hehe :D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Harrysoorn i 1 gość