patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

23 wrz 2010, 11:15

ja tez uciekam, milego dnia :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 wrz 2010, 12:56

wróciłam ze spacerku :-D :-D

sunia mi się wykąpała w stawie,a ja weszłam do lasku i trochę kurek widziałam to jutro też się przejdę i sobie na obiadek nazbieram na sosik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

23 wrz 2010, 14:59

Cześć dziewczyny, ja po pracy gotuję żurek.
Ja jeszcze nic nie mówiłam w pracy, a mój brzusio wygląda jak twój aniu, zresztą śliczny :-D . Na szczęście chodzę zazwyczaj w tunikach i takich wypuszczanych bluzkach to nikt nawet nie widzi.
Co do godzin w pracy, to same dziewczyny wiecie, że niby prawo,że nie można, ale jak przychodzi co do czego to ciężko to wyegzekwować od pracodawcy, a w sądzie ciężko udowodnić, zresztą która z nas by się w takim stanie o coś kłóciła, najlepiej iść na zwolnienie i mieć to gdzieś. Najwyżej wróci się potem na 3/4 etatu i cię nie zwolnią. Trochę prawo jednak też i stoi po naszej stronie.
Wiecie mam takie nastroje jedzeniowe,że nie wiem, wczoraj umierałam tak bym zjadła ten twój sosik aniu z grzybkami i dziś miałam robić, ale po drodze doszłam do wniosku,że nie i robię żur, teraz mi pachnie nim, cofa mnie i nie będę tego jadła- Szok niech to się już skończy.
Wiolu to super że nie trzeba Filipka kuć. Zdrowiejcie.
Emilia jak Marcel?
U mnie też pięknie, jak Iza wstanie idziemy na spacer, wczoraj to taki diabeł w nią wszedł i turlała się po trawie, ona jeszcze kaszle, leki, trawa mokra, a taką radochę miała,że szok i tak sobie pomyślałam, że ile jeszcze tej trawy będzie. Teraz mam problemy by ją doprać ale co tam :ico_oczko:
Idę kończyć ten nieszczęsny żurek, za który od męża dostanę, bo powiedziałam,że mnie mdli i nie gotuję i on wczoraj zupę małej ugotował, bym odpoczęła a mi się "żurku zachciało" :-D

Awatar użytkownika
Nika24347
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 21 wrz 2010, 12:48

23 wrz 2010, 16:50

Witajcie dziewczyny w ten sloneczny dzien.
Moj brzusio tez sobie powoli rosnie. Licze juz dni do wizyty u gin. bo strasznie sie zle czuje brzuch to mnie boli 24h na dobe. Bylam nawet na pogotowiu i powiedzieli ze nic sie nie dzieje dziecko sie prawidlowo rozwija ale gdyby mnie te bole jeszcze trzymaly mam przychodzic bez zastanowienia.
mama Izuni mialam dokladnie tak samo jak ty ze apetyt mialam na zupe a jak juz ja gotowalam to mnie mdlilo, na szczescie juz mi przeszlo :-)
Wszystko mi sie pozmienialo w ciazy rzeczy ktore lubilam ba nawet uwielbialam jesc teraz mi nie podchodza.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 wrz 2010, 16:51

Witam wszystkie majowe mamy. Ja ma termin na 17 maja (wyznaczony na podst. miesiączki). Pierwsze usg ma 6.10.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 wrz 2010, 16:55

http://allegro.pl/dl437-najnowsza-kolek ... 31265.html -mi ta tunika się spodobała juz wcześniej zanim w ciążę zaszłam,ale teraz to chyba sensu nie ma jej kupować :ico_noniewiem:
Wiecie mam takie nastroje jedzeniowe,że nie wiem, wczoraj umierałam tak bym zjadła ten twój sosik aniu z grzybkami i dziś miałam robić, ale po drodze doszłam do wniosku,że nie i robię żur, teraz mi pachnie nim, cofa mnie i nie będę tego jadła-
to lepiej od razu robić to na co ma się ochotę to nie będzie takiego problemu :ico_oczko:

na szczęście ja na razie na nic nie narzekam :ico_haha_01: jedynie wczoraj zjadłam 3 jabłka i wieczoram myślałam,że nie dolecę do łazienki :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-09-23, 16:56 ]
Nika24347, Murchinson witajcie :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 wrz 2010, 17:11

Wszystko mi sie pozmienialo w ciazy rzeczy ktore lubilam ba nawet uwielbialam jesc teraz mi nie podchodza.
Ja na mleko i jego wszystkie przetwory patrzeć nie mogę, ba nawet sama myśl o mleku wywołuje u mnie mdłości. Im coś bardziej kwaśne tym więcej mogę tego zjeść.

Taka ładna pogoda a ja siedzę w domu z przeziębieniem :diabelek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 wrz 2010, 17:14

Murchinson zdrówka :ico_sorki: ale z przeziębieniem możesz iść na spacer :-)
napisz coś o sobie-długo sie staraliscie?macie już dzieci? :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

23 wrz 2010, 17:57

Murchinson, gratulacje

Mnie dzis wzielo na taki maminy sos z ogromna iloscia ogorkow kiszonych, musiala mi zrobic i jechalismy do rodzicow na obiad. A teraz wlasnie miala tak jak ty aniawlkp86, po tych jablkach :ico_oczko:
Ja na mleko i jego wszystkie przetwory patrzeć nie mogę, ba nawet sama myśl o mleku wywołuje u mnie mdłości. Im coś bardziej kwaśne tym więcej mogę tego zjeść.
ja dokladnie mam tak samo ze slodyczami, myslec nich nawet nie umiem

Dzis mam dzien spania, jak sie polozylam o 15 tak przed chwilka wstalam, ogolnie jakos tak slabo sie czuje, i te miesnie, caly czas mnie te nogi bola, juz nawet te nudnosci mi tak nie dokuczaja jak te lydki i zamiast korzystac z ostatnich dni pogody ja sie klade i albo ogladam tv albo czytam ksiazki

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 wrz 2010, 17:59

patrycja_g też cię na kibelek pogoniło :ico_haha_01: co do spania to śpij ile możesz bo jak urodzisz to może nie byc tak kolorowo :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość