Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 wrz 2010, 13:49

aga216, dopiero teraz zauważyłam zdjęcie Twojej dzidzi :ico_sorki: śliczna!!!

NowaSejana, a chciałabyś synka czy córeczkę, bo ja czuję u Ciebie syneczka :ico_oczko:

Dobrusia, najważniejsze, że dzidziuś rośnie. ja też nie mogę się doczekac usg. Też dopeiro będę mieć po 20 tygodniu

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 wrz 2010, 14:16

NowaSejana, a chciałabyś synka czy córeczkę, bo ja czuję u Ciebie syneczka :ico_oczko:
syneczka oczywiscie... ja tez tak czuje... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 wrz 2010, 14:17

aga, dzidzius to chyba paluczka ssie?
nie martw sie szyjka... moja kolezanka miala pierscien zalozony bo szyjka sie szybko skracala-jak bedzie trzeba to na pewno cos lekarz poradzi...

u nas ladna pogoda, ale na nic nie mam sily, ani checi, bo katar mam od wczoraj, niby nie jest najgorszy, ale glowa mnie teraz przez to okropnie boli... a popijam


co do brzuszka to moj juz widac na maxa-czasami wieczorem tak mnie wyciagnie, ze chodze wygieta do tylu, az mnie skora szczypie...

spodnie ja tez zawsze musze przymierzyc, ale wezcie pod uwage, ze ciazowe maja kawal tego sciagacza, wiec na prawde nie trzeba wielkiej filozofii, zeby byly dobre, a przez neta mozna na pewno kupic taniej... ja sobie kupilam spodnie, ktore nazwalabym pumpy, na aukcji sie harem hose nazywaly-one akurat wcale nie musza byc dopasowane :ico_oczko: to tez jakies wyjscie

Ha, sejana ja mam wizyte za 2 tygodnie w piatek i tez sie ludze, ze moze bedzie plec widac. moja lekarka twierdzi, ze o ile sie dzidzia nie zasloni to w 13 tygodniu bez problemu oceni plec-zobaczymy... choc podobno jesli jest chlopczyk i widac jajeczka to wiadomo na 100% a czasami wydaje sie, ze to dziewczynka, bo jeszcze jaderka nie "wypadly" z podbrzusza, a rodzi sie chlopczyk :ico_haha_01: my tak mielismy ostatnio.. dobrze, ze ani jednego ciuszka nie kupilismy w babskich kolorach :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-23, 14:21 ]
syneczka oczywiscie... ja tez tak czuje... :ico_oczko:
:ico_sorki: ja bym chciala dziewuszke. Ostatnio moj kuba ciagle mowil, ze zobaczymy wszyscy, ze to chlopak bedzie-mimo, ze 2 lekarzy potwierdzilo, ze to dziewczyna... teraz mowi, ze to corka, dlatego gorzej ta ciaze znosze, bo sobie ksiezniczka wygody mosci :ico_haha_01: ale jak sie go serio spytac, to sie smieje, ze chlopak drugi bedzie i mi sie tez tak wydaje :ico_haha_01:

zwariuje z tymi chlopami moimi niedobrymi wtedy...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 wrz 2010, 14:38

Fintifluszka, u nas to tylko ojciec P. sie z nas nabija i mowi: mowi Wam to bedzie corka... cala reszta zyczy nam syneczka... :-)
dzisiaj jedna mama w przedszkolu do mnie podeszla i sie zapytala czy moze mi zadac pytanie... A ja tak na nia patrze i mowi, ze tak.. (nie wiedzialam o co jej chodzi) a ona do mnie czy ja w ciazy jestem, bo juz w zeszlym tyg widziala brzuszek i sie zastanawiala :-D
i powiem Wam, ze jestem strasznie dumna z tego, ze ludzie jednak widza moj brzuszek nawet rano i po poludniu, a nie tylko wieczorem jak najmocniej wychodzi :-D

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

23 wrz 2010, 14:39

Ja tez czuje ze bedzie chlopak.Moj synek to ciagle o bracie mowi :ico_haha_01:
Maz chce corke i mowi ze bedzie dziewczynka ale w pierwszej ciazy tez mowil ze bedzie cora a jest synek :-)

Ja do lekarza dopiero za niecale 2 tygodnie.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 wrz 2010, 14:40

ja ostatnio bylam u gina 5 tyg temu to chyba nam sie w koncu nalezy heheh :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

23 wrz 2010, 18:24

hej zaczełam chodzic do pracy codzien na 7 do 15 i padam jak tylko wracam spie wiec nawet tu teraz nie zagladałam w przyszły poniedzialek kolejna wizyta ale leca te tygodnie juz nie moge sie doczekac ja mam juz nawet spory brzuszek bo dzis kolezanka mowila ze ona to taki miala w 5 miesiacu ;) ale to nic jak narazie tylko piersi i brzuszek mi ursły oby w inne partie nie poszło ;) czy tez czasem czyjecie ze macie taki twardy mocno brzuch dzis mnie troszke z tego powodu pobolewa ... musze na nowo sie wbic w rytm pracy bo rok minał jak nie pracowałam ale kierownik gdzie wczesniej pracowałam 3 lata okazał sie naprawde wporzadku i dał mi zatrudnienie mam popracowac chociaz przez 3 tyg a pozniej przyniesc mu zwolnienie a tak bym nic nie dostawała ciesze sie ze bede miala jakies pieniazki na dzidziusia
pozdrawiam was wszystkie mamuski ;)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 wrz 2010, 18:27

patrycjaaa, super szef :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi czasem twardnieje ale tak jakby kulka sie robi, z lewej albo prawej strony, caly brzuch nie...
a pokaz fotke brzuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

23 wrz 2010, 18:56

ja właśnie przed chwilą miałam twardą kulkę z lewej strony.

Chyba nie wytrzymam tych 3 tygodni i pójdę za tydzień prywatnie, by zobaczyć tego malucha :P przynajmniej będę pewna, że dadzą mi zdjęcie :-D

oby wam się dziewczyny po spełniały wasze marzenia co do płci :)
Mi jest obojętnie, bo to moje pierwsze dziecko, ale dla tatusia chciałabym synka :ico_oczko: a dla siebie później (tak za 4,5 lat) córunie :-)

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

23 wrz 2010, 20:17

patrycjaaa, tylko pozazdroscic takiego szefa.

ja tez sie pochwale brzuszkiem
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość