Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

23 wrz 2010, 18:01

witajcie :-) maz ma tydzien urlopu, dlatego nie mialam jeszcze dzisiaj okazji zajrzec. U nas dzisiaj piekna pogoda, prawie lato :ico_brawa_01: wybralismy sie na dlugi spacer za miasto, maz nosil Kiare na plecach, a ona sobie spala na swiezym powietrzu :-)

A jutro wybierzemy sie chyba do szwagierki, bo jej cora miala w poniedzialek urodziny (4-te), a jej narzeczony dzien pozniej i wypadaloby jeszcze pogratulowac osobiscie, dla malej mamy prezent, gorzej z jej tata :ico_noniewiem:

Inia oby komputer przestal strajkowac :ico_sorki:

Anetka piekne wloski ma Klara, kolor tez super :ico_brawa_01:

Dorotka a Lence jak juz wloski zdazyly urosnac :-) I widac, ze nie grymasi przy jedzeniu, kluseczka slodka :-D a Ty tez fajnie sie prezentujesz w swojej fryzurce, kolorek tez Ci pasuje :-)
.temp nie ma. Nie wiem, może to zęby
Kiara tez znow zaczela po 2 tygodniach spokoju marudzic, paluszki pcha do buzi, dzisiaj placzliwa byla - chyba kolejny zabek w drodze :ico_noniewiem:
a ona pali w oknie...bo nie mamy balkonu...no i weż się tu nie odezwij...
jesli czuje tak usilna potrzebe, to niech na spacer idzie z papierochem... Ja wiem, ze mlodzi ludzie jeszcze nie mysla o konsekwencjach palenia, ale wlasnie sie dowiedzialam, ze dobra kolezanka mojej psiapsioly ma zlosliwego raka krtani i nie wiadomo, czy uda sie to usunac i czy nie ma juz przerzutow (mloda dziewczyna, malutkie dziecko), a moj sasiad juz po operacji, tez nasz rowiesnik... tak mi sie jakos skojarzylo...

[ Dodano: 2010-09-23, 21:38 ]
Ale pustki!!!!

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

23 wrz 2010, 23:02

Przeczytałam, mąż mnie zagadał i zapomniałam...
Helen masz rację :ico_nienie:
Humorek mi się poprawił nieco...może jutro będzie lepszy dzień :-)
póki co idę spać żeby mieć dużo sił :-)

spokojnen nocy :ico_brawa_01:

ps. Helen udanego urlopowania Wam życzę

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

24 wrz 2010, 09:48

Wczorajszy wieczór jakiś taki dziwny. Niunia zasnęła na drzemkę o 19 do 20, a potem nie chciała nam do 24 spać :ico_szoking: Na czas choroby musieliśmy zawiesić samodzielne zasypianie, bo niestety płacz źle wpływa na chore gardełko :ico_noniewiem: Teraz znowu mamy problem :ico_puknij:
Nasz mały łobuziak gdy tylko widzi że siadam do komputera, zaraz przybiega i stuka mi w klawiaturę, potem muszę siedzieć i poprawiać wszystko co napisałam :ico_oczko:

anusiek, ja bym siostrę porządnie ochrzaniła :ico_wstydzioch: Jak śmie palić u Ciebie w domu przy małym dziecku, co z tego że okno otwarte, dym i tak pójdzie na mieszkanie. Jak chce palić (to jest jej sprawa) niech wyjdzie na dwór.

Helen, straszne są te statystyki, coraz młodsi ludzie chorują i umierają :ico_olaboga:

dorotaczekolada, no świetne zdjęcia. Lenka taka okrąglutka na twarzy, super. Fajną masz fryzurkę :-)

anetka607, mam nadzieję, że Klarze jednak nic nie jest :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

24 wrz 2010, 10:17

witajcie,

słońce świeci to pustki na forum. Ja dziś średnio przytomna bo mały na nogach od 6 :ico_olaboga:. Ostatnio wstawał ok 8.30 i się odzwyczaiłam.
Jak nie śpi to ciągle trzeba go mieć na oku :ico_olaboga:
Puszcza się albo próbuje chodzić wzdłuż łóżka i upada :ico_noniewiem:

dzień piękny słoneczny a do tego piątek :ico_brawa_01:

siostra dziś albo jutro jedzie, problem w tym że jej się nie da powiedzieć bo zaraz wybucha kłótnia...rodzice ją tak rozpieścili że szok! ale i tak zwróciłam uwagę...mam nadzieję że się zastosuje.
Mój syn też pokazuje charakterek...nie da się położyć np do zmiany pieluchy tylko pręży się i krzyczy. Mąż mówi żebym szybko go przebierała ale bez przesady...nie mogę mu tak ustępować, musi wiedzieć że czas jest na zabawę i na zmianę pieluchy itp.

potem jak czegoś zarząda i nie dostanie natychmiast, będzie wrzask więc robie we własnym tempie...trochę krzyczy ale krzywda mu się nie dzieje tylko ze złości :ico_zly:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

24 wrz 2010, 10:26

hejka

moje dziecko dzisiaj tez troche wczesniej wstalo bo o 7
teraz wlasnie szykuje sie do drzemki :ico_oczko:

za oknem piekne slonko, oby tak dalej :ico_sorki: :ico_sorki:
nie da się położyć np do zmiany pieluchy tylko pręży się i krzyczy
moj sie nie zlosci ale tez mam wielki problem z przebraniem, chwili nie ulezy na plecach, zaraz sie przekreca, siada :ico_olaboga:
nawet zabawki w rece na dlugo nie pomagaja :ico_olaboga:
czasami pieluche ubieram na stojaco bo inaczej nie da rady :ico_haha_01:
Niunia zasnęła na drzemkę o 19 do 20, a potem nie chciała nam do 24 spać
no jak sie wyspala wieczorkiem to nie ma sie co dziwic :ico_haha_01: :ico_oczko:

Marcel jak pospi przed 18ta i jak go klade przed 20 to nie ma szans zeby usnal, szaleje w lozeczku przynajmniej z godzine

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

24 wrz 2010, 10:56

czasami pieluche ubieram na stojaco bo inaczej nie da rady :ico_haha_01:
he he he ja też tak czasem robię, zwłaszcza po kąpieli, bo wtedy Niunia jest tak rozbrykana, że o posiedzeniu mowy nie ma ;-)
nie da się położyć np do zmiany pieluchy tylko pręży się i krzyczy.
chyba teraz większość dzieci tak ma, są trochę bardziej samodzielne, więc nie chcą by im kazać grzecznie leżeć :ico_oczko:
siostra dziś albo jutro jedzie, problem w tym że jej się nie da powiedzieć bo zaraz wybucha kłótnia...rodzice ją tak rozpieścili że szok! ale i tak zwróciłam uwagę...mam nadzieję że się zastosuje.
no to trzymam kciuki by się jednak zastosowała :ico_sorki:
za oknem piekne slonko, oby tak dalej :ico_sorki: :ico_sorki:
u nas podobno tak będzie do poniedziałku :-D

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

24 wrz 2010, 11:23

czasami pieluche ubieram na stojaco bo inaczej nie da rady
U nas jest tak samo. Z Krystkiem nie miałam takiego problemu, a tutaj to czasem mam wielkiego nerwa na niego że nie mogę go przebrać.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

24 wrz 2010, 11:38

a tutaj to czasem mam wielkiego nerwa na niego że nie mogę go przebrać.
oj ja podobnie :ico_wstydzioch: :ico_olaboga:
u nas podobno tak będzie do poniedziałku :-D
ja bym chciala zeby tak bylo jak najdluzej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

24 wrz 2010, 12:39

u nas ze zmiana pieluchy tez koszmar, niekiedy jak na nia wrzasnę to sie boi i leży cicho i spokojnie ale to tez nie za długo :ico_zly:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

24 wrz 2010, 15:10

u nas też super pogoda i cały czas poza domem jesteśmy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dodatkowo nakłada sie na to weekend więc wogóle nas pewnie nie będzie w domu..

ale wieczorem może uda mi sie was doczytać :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość