Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 wrz 2010, 11:33

Agnieszka26, dzięki,no mam nadzieję,że i mi jakoś uda sie z tym oswoić,co bym jakiejś deprechy nie złapała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

24 wrz 2010, 11:53

zubelek narzekaj dziewczyno, narzekaj - lżej Ci będzie :-D i tak jak piszesz masz czas się z tym oswoić. Pomyśl sobie, że będzie tak jak u mnie, po trzech dobach będziesz latała jak fryga. Ja najbardziej bałam się znieczulenia w kręgosłup, ale okazało się, że nie jest ono takie złe. Dwie godziny po cesarce już miałam Młodego przy cycku. Także głowa do góry.

Agnieszka26 ciuszki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no ale najlepsze są części do Skody z aukcji nr 2 :-D :-D
A jak Cię ten brzuch boli, tak jakoś jednostajnie, czy masz bóle cykliczne jak na miesiączkę. Jak te drugie to lepiej to sprawdzić.

Dobra idę pracować, bo coś się dziś zebrać nie mogę, co chwilę robię sobie przerwę na neta :ico_olaboga:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

24 wrz 2010, 13:34

gaga22, Ups cos żle wpisałam chyba Nawet skody nie mam tylko renault. :-D A co do brzuszka To on tak czasami boli mocno, i za chwilę puszcza nie wiem czy to skurcz raczej nie... A pozatym straszny ból biodra że ruszac się nie moge a mało tego cała noga przy tym mi drętwieje :ico_olaboga: Pobolewa mnie czasami tak własnie jakby na miesiączkę ale jak poleże to przechodzi. Myslisz że powinnam pójsc do lekarza??? Ja już sama nie wiem na poniedziałaek mam wizytę ustawioną może poczekam...

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

24 wrz 2010, 13:46

Agnieszka26 jak bóle się nie nasilą, to chyba możesz poczekać do poniedziałku :ico_noniewiem: ale jak te bóle jakby na miesiączkę się nasilą, to zasuwaj do lekarza. Ból biodra jest przykry, ale niegroźny dla dziecka. Po prostu dzidzia uciska Ci na jakieś nerwy.

Dziewczyny jak Was czytam, to sądzę, że jestem niesamowitą szczęściarą. Mi po prostu nie dolega nic i oby tak dalej, bo niestety do mojego łobuziaka to muszę być w 100% sprawna i czasami nawet na drugie piętro go wytargać jak nie ma humoru chodzić po schodach. Także oby tak jak najdłużej :ico_sorki:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

24 wrz 2010, 14:18

Dziewczyny jak Was czytam, to sądzę, że jestem niesamowitą szczęściarą. Mi po prostu nie dolega nic i oby tak dalej
no ja już przestałam pisać bo po prostu nie mam o czym, ja też dobrze się czuję więc tylko poczytuję sobie forum od czasu do czasu. Po prostu defetyzm bije od dziewczyn troche więcej optymizmu. :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

24 wrz 2010, 15:38

Agata86 i tak trzymaj dalej, a pomimo braku dolegliwości odezwij się do nas czasem :ico_oczko:

A ja już w domku, po obiedzie i zaraz jedziemy na zakupy, bo w lodówce echo.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 wrz 2010, 15:43

Dziewczyny jak Was czytam, to sądzę, że jestem niesamowitą szczęściarą. Mi po prostu nie dolega nic i oby tak dalej,
ja odpukać też ostatni się super czuję, ale taka jakaś leniwa się na wszystko zrobilam nic mi się nie chce. Nawet dziś był u mnie brat pomył mi okna, a ja siedziałam i się przyglądałam. A to lenistwo chyba z tą że wszyscy wszystko robią za mnie :ico_haha_01:
no ja już przestałam pisać bo po prostu nie mam o czym
Kochana, ale to nasze forum nie jest tylko od narzekania :-D . Pisz co u Ciebie, jaka pogoda i takie tam, zawsze jest fajnie poczytać

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 wrz 2010, 19:06

ja już nie będe narzekać :ico_sorki:

dziś kupiliśmy dom :-D 8 października się wprowadzamy :ico_brawa_01:

stawiam bezalkoholowe :-D

:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 wrz 2010, 20:46

dziś kupiliśmy dom
no i nareszcie powody do szczęścia. Bardzo dobra wiadomość Zubelek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Gratuluję i mam nadzieje, że wypijemy jeszcze jednego bezalkoholowego na parapetówce :564:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

25 wrz 2010, 09:42

dziś kupiliśmy dom :-D 8 października się wprowadzamy :ico_brawa_01:
super zubelek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to teraz będziesz mega zajęta

A u mnie dziś pogoda się psuje :ico_zly: normalka, bo zamierzam umyć okna

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość