buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

26 wrz 2010, 09:21

Przecież ja wczoraj zakończyłam 24 tydz
jeju jak to leci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I co się tak przemęczasz
nawet się tak strasznie nie przemęczałam, mój P nadrabiał, ale ja oststnio cokolwiek zrobię to juz zmęczenie czuję. A i te skurcze pośladka coraz częściej mi dokuczają. Jak soć zrobilam to musiałam zaraz się położyć, bo tak mnie rozbolał pośladek, że na noge stanąć nie mogłam, no i całą noc na lewą stronę się nie mogłam położyć (no i znowu się narzekanie zaczyna :ico_sorki: )
U mnie dziś od rana paskudnie, leje deszcz.
u mnie pochmurane ale jeszcze nie leje, i mam nadzieje, że tak zostanie, bo w moim rodzinnym miasteczku dziś jest jakiś tam festym i się na niego wybieramy, a jak będzie lało to lipa.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

26 wrz 2010, 10:09

buzok14, Leci leci Już sobie tak mysle że kurcze jeszcze tylko 15 tyg zostało :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A pogoda to tragedia myslałam że na jakis spacerek skoczę a tu lipa leje zostało siedzenie wdomu.

[ Dodano: 2010-09-26, 10:11 ]
Gaga pewnie przy drugim też tak będe miała jak Ty :-D Ja coraz czesciej zaczynam się zastanawiac czy czasami podejscie psychiczne nie ma wpływu na przebieg ciąży??? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-09-26, 10:12 ]
buzok14, Mi pośladek przeszedł i zaczeło się biodro :ico_olaboga: Masakra już wolałam posladek....

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

26 wrz 2010, 10:52

nawet się tak strasznie nie przemęczałam, mój P nadrabiał, ale ja oststnio cokolwiek zrobię to juz zmęczenie czuję
ja na razie jeszcze nie, ale za to wieczorem najczęściej zasypiam przed 22 ledwo się położę :ico_olaboga: a zawsze byłam nocny marek

buzok14 to łykaj magnez na te skurcze

Agnieszka26 gratulacje za 24 tygodnie, już bliżej niż dalej
Ja coraz czesciej zaczynam się zastanawiac czy czasami podejscie psychiczne nie ma wpływu na przebieg ciąży??? :ico_noniewiem:
trochę na pewno, ale bez przesady. Ja w 37 tygodniu leżałam na patologii ciąży, bo mojemu ginowi się duża ilość wód płodowych u mnie nie podobała i leżała ze mną dziewczyna w moim wieku, niesamowicie pogodna i pozytywnie nastawiona do życia, a w ciąży się jej wszystko czepiało co tylko mogło. Tyle tylko, że tego typu osoby lepiej znoszą wszelkie przeciwności i się nie załamują. Ty po prostu miałaś wcześniej problemy ze zdrowiem, no i teraz to wychodzi.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

26 wrz 2010, 10:58

gaga22, Masz racje ja czasami nie pamiętam że byłam jedną nogą tam na drugiej stronie. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

26 wrz 2010, 12:43

dzień dobry :ico_kawa:

ah dziewczyny przecież my wszystkie bardzo dzielne jesteśmy :ico_oczko: :ico_haha_01:
A tak zapytam to ty terazniejszy domek wynajmowałas tak?
tak,wynajmowałam.Jak przylecieliśmy do uk mieliśmy taki bardzo duży przez niecały rok i ciężko go było utrzymać,ogrzać,opłacić to poszukałam małego a tu zaś ciasno :ico_haha_01: no i teraz postanowiliśmy spróbować kupić udało się a dom nie za wielki i nie za mały.Mam nadzieję :ico_haha_01: wyjdzie w praniu :ico_oczko: W końcu będziemy na swoim,nie będziemy się martwić,że dzieci coś zniszczą,że coś trzeba będzie odkupywać no i za czynsz płaci się tu tyle co za kredyt będziemy a co innego komuś płacic a co innego spłacać swój domek.Jestem mega szczęśliwa i mam nadzieję,ze damy radę :ico_oczko:

ja ostatnie 2 noce śpię jak zabita,fakt,że późno chodzę spać ok 12 ale mała gdzieś wyżej podchodzi i nie naciska na pęcherz więc wstaję jedynie raz i śpię do 11 :-D

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

26 wrz 2010, 15:14

zubelek, Pewnie że najlepiej na swoim nic nie trzeba pilnowac a raty to teraz chyba mają wszyscy :-D Nie da się uzbierac chocby nie wiem co. My z moim planujemy się wybudowac i to mieszkanie też wynajmowac pózniej co by się kredyt spłacał ale to dopiero gdzies za rok może...
Ale Ci zazdroszczę tych nocy :ico_szoking: Ja po cztery razy wstaje nie tylko na siusiu ale też jem :ico_wstydzioch: Matko w dzrzwi się nie zmieszcze... Ale jak tu się położyc jak burczy w brzuchu :-D :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

26 wrz 2010, 19:27

Agnieszka26, ja też po tyle razy w nocy wstawałam jakoś teraz 2 noce mam luz ...
a jeść...czasem w nocy zjadłam bananka albo jogurt ale może ze 3 razy mi sie zdarzyło jak za mało na kolację zjadłam :ico_noniewiem: Staram się jednak nie jeść w nocy nawet jak trochę przygłodnieję ,wytrzymuję do rana .ale i tak nonono rośnie :ico_haha_01: nie ma na to rady :ico_haha_01:
Nie rozumiem czemu własnie najwięcej to mi poszło w tyłek uda i nogi :ico_noniewiem: śmieję się,że mam nogi jak świńskie racice :ico_haha_01: ale to w sumie wcale nie jest śmieszne :ico_noniewiem: ............... :ico_haha_01:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

27 wrz 2010, 09:19

zubelek, A ja jakos nie narzekam że w tyłek mi idzie wreszcie mam normalny rozmiar (tylko że brzuchol wystaje) bo tak to ciężko mi było pory kupic 34 i czasami za duże :ico_olaboga: A teraz to każde 38 wciskam i jest ok :ico_oczko:
Idę na 11.40 do lekarza mam jakies dziwne przeczucie że mnie w szpitalu zostawi :ico_noniewiem: Ale jak trzeba będzie to zostane.... Zobacze mego chłopca :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

27 wrz 2010, 11:07

Witam, a ja już dziś z rana zaliczyłam dentystę i z zębami mam już spokój.

Pogoda paskudna - leje od wczoraj non stop.

zubelek noto super, że nareszcie się wysypiasz. Ja chodzę spać około 22, no ale po 6 już budzę się wyspana.

Agnieszka26 może Cię jednak nie zostawi, daj znać po wizycie.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

27 wrz 2010, 11:26

Idę na 11.40 do lekarza mam jakies dziwne przeczucie że mnie w szpitalu zostawi
Nie no miejmy nadzieje, że nie. Napisz koniecznie co i jak

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość