robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

25 wrz 2010, 19:40

hejka:)
my dzis bylismy u lekarza bo Sarka straszny ma kaszel i katar i dostala bactrim bo ma infekcje juz, tydzien leczylam ja wit c i calcium i niestety nie pomoglo....

mi wczoraj tesciu przyniosl wielkie wiadro wegierek i dzis zrobilam powidla.....mniaaammm

a co do obiadku dzis rowniez mialam pulpeciki z pomyslu na.... te z mmarchewka nawet smaczne , ziemniaczki i moja salatka z ogoreczkow co robilam w sloiki :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-09-25, 19:56 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us




Obrazek

Uploaded with ImageShack.us




przedstawiam Wam dziewczyny Majke;)
to przy nosku to raczka ,szkoda ze nie chciala calej buzki pokaza ale i tak uwazam ze nawet wyraznie widac :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

25 wrz 2010, 20:09

ja do ejustysi wpadłam sie pochwalic ......zaliczam szanowne grono cięzarówek

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


wiedzialam,wiedzialam, normalnie czulam - wczoraj czytalam ze bedziesz tescik robila i normalnie mialam przeczucie ze wyjdzie pozytywnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: OGROMNE GRATULACJE,super,az sie wzruszylam no i wspólczuje tych ciezkich 9 miesiecy a wlasciwie końcówki przez która przechodze teraz z reszta listopadówek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-09-25, 20:19 ]

Posty: 889

Wysłany: Dzisiaj 11:01
Czesc sobotnio!
Sylwia to musisz byc wysoka, bo wogole po Tobie tej wagi nie widac. Naprawde.
to samo pomyslalam, bo 100 to ja wazylam z dniu porodu a przytylo mi sie 35 kg :) choć ja to wysoka nie jestem 167 cm ledwo
Choc powiem, Wam, ze mam takiego lenia, ze nic mi sie nie chce.
Masz prawo :) a u mnie z kolei tak ze mam lenia ale jak juz wstane cos robic czy wyjde z Wikiem to mi siezachciewa :) i chybadobrze bo szczerze mamduzo ruchu i zero dolegliwosci, nic nie boli, tyle ze ciezko z lózkasie wstaje :) no i schylac sie ciezko :)
Mowicie o tych obiadach i tylko smaka robicie :ico_oczko:
no to i ja napiisze co robilam :) - chlopaki mieli bitki w marynacie z duszona marchewka i porem plus ziemniaki a ja sobie zrobilam pomidorowa ze swierzych pomidorków:)
my dzis bylismy u lekarza bo Sarka straszny ma kaszel i katar
zdrówka !!!!
przedstawiam Wam dziewczyny Majke;)
to przy nosku to raczka ,szkoda ze nie chciala
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

bardzo ladne zdjecia a na tym2 jak sie usmiecha slodko :)

przepraszamwas ze nieraz spacja mi nie wchodzi ale mój syn pozbawil mnie kolejnych 3 literekna klawiaturze w tym wlasnie spacji i ciezko sie pisze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

25 wrz 2010, 20:49

robak, Piękne zdjęcia. Córa jak malowana :ico_brawa_01:
No i zdrowka dla pierworodnej :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

25 wrz 2010, 22:11

piekne zdjecia majeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no ja tez powoli dobijam do 100 i ja to niska kjestem i im blizej konca tym mam wiecej chetek roznych, dzisiaj chora jak byk ale apetyt mi dopisuje :ico_oczko:

upieklam ta drodzowke jedna blache ze sliwkami a druga z jagodami i wlasnie wcinam ze szklanka mleka, maz wpracy na noc a amelka juz polozna, troche za dlugo je przzetrzymalam w piecu ale i tak wyszlo pycha :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-25, 22:24 ]
jeszcze pochwale sie ze dzisiaj moj mezus mi sprawil wielka przyjemnosc, wczoraj mu mowie ze nawet nie mam porzadnej pizamy cieplej w ktorej bym sie wygodnie czula i wogole takie tam a dzis wrocil z pizamka dla mnie taka ladna i kupil mi dwie koszule nocne do szpitala dosc ladne i nowe kapciochy po domku zeby mi nozki nie marzly, moze malo romantyczny prezent ale spawil mi wielka radosc...ide zaraz sie umyje i wskocze w nowa pizamke a potem do lozeczka, ale sie objadalam tym ciachem :ico_oczko:
jak tam sie ruszaja wasze maluchy?? ja mam wrazenie ze moj maly chce juz wyskoczyc, prezy sie i wierci i ma chyba bardzo malo miejsca :ico_oczko: calymi dniami sie tak rozpycha :ico_oczko:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

26 wrz 2010, 10:02

witam niedzielnie....:)
spijam :ico_kawa:
dziekuje za mile slowa dziewczyny :ico_sorki:
Majka tez sie prezy az czasem mnie boli :ico_noniewiem:
musimy dzis cos zorganizowac niedzielinie zeby w domu nie siedziec bez sensu.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

26 wrz 2010, 10:05

ja tez witam z rana, u nas w noy tak wialo ze myslalam ze chalupe porwie a ja ledwo spalam, wszystko mnie bolalo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

26 wrz 2010, 10:28

Boze dziewczyny, usypiam na siedzaca,a przespalam cala noc, wypilam duza kawe i nie wiem co mi jest, czuje sie jakbym miala odplynac

ja z waga dobijam do 80 kg mam nadzieje ze 85 nie przekrocze

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

26 wrz 2010, 18:38

witam prawie po weekendowo

weekend minął nam nudno
nic sie nie działo
wczoraj byli znajomi
dzisiaj bez zmian byliśmy u moich rodziców, mama moja strasznie sie pochorowała, byłam z nia u lekarza, ma grypę, dostałą antybiotyki
oby jutro było lepiej
a mnie męczy ból zęba :ico_placzek:
masakra jakaś normalnie :ico_placzek:
nie mogę jeść bo ząb reaguje na ciepło i zimno :ico_placzek:
jutro uderzam do dentysty
a jak weekendzik u was laseczki...?

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

26 wrz 2010, 19:16

Witam
karolina-ch jeśli chodzi o ruchy to ja czuję je tak delikatnie. Najczęściej wieczorem jak kładę się spać.
robak super zdjecie Majeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja z waga dobijam do 80 kg
pogratulować :ico_brawa_01: - to ja takiej nie miałam wyjściowej
a mnie męczy ból zęba
co z tymi zębami się dzieje? Mój mąż i moja siostra też cierpią na ból zęba.
a jak weekendzik u was laseczki...?
Całkiem przyjemnie. Niedzielę spędziliśmy u rodziców. Trochę zażywałam słoneczka na ławeczce, ale niestety nikogo nie udało mi się wyciągnąć na spacer do lasu. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

27 wrz 2010, 08:51

My bylismy wczoraj na dzialce u tesciow, wypad na grzybki, na grilla, bardzo udany :ico_brawa_01:

U nas dzis leje jak z cebra :ico_olaboga: boze jak ja nienawidze takiej pogody nonono, nonono, nonono.....

Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za w sobote rozpoczety 33 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do wagi, to na ostatniej wizycie wazylam 78 kg, zaczynalam z 64 kg
z Matim zaczynalam od 63 a w dniu porodu bylo 86.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość