karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

27 wrz 2010, 20:01

na katar polecam homeopatyczny spray Euphorbium :)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 wrz 2010, 20:23

czesc
wlasnie wrocilam odd nowego gina
powiem wam ze jestem podd mega wrazeniem
ten do ktorego wczesniej chodzilam nawet do stop mu nie siega
kurcze dlaczego tyle czasu z tamtym stracilam? :ico_puknij:
jak wiedzialam dobrze, ze mnie nakreca. ze nadgorliwy albo niedouczony? co ja sobie myslalam
tamten wiecznie cos wwymyslac
magnezy nospy luteine przepisywal
a ja wiedzialam ze to zbedne. czulam ze wszysto jest super i olałam go
i sie nie mylilam
podobnie jak w Uk tak i ten nowy ginek potwierdzil ze wszystko jest b ddobrze
ze szyjka mocna. zadnych skurczy
dzieciak zdrowo rosnie

spedzilam w gaabinecie godzine :ico_szoking:
pierwszy raz

mialam cytologie. posiew. usg dopochwowe pokazal mi moja mocna szyjke. i ussg brzuszne
sprawdzil dokladnie dzieciaczka
na nasteopna wizyte serduszko sobie zostawil bo dzis nie chcialo za bardzo pokazac

mam sie niczym nie martwic

jestes zdrowa i maluszek tez

jedyny problem to mam grzybice
czulam jakas infekcje ale nie wiedzialam. ze az tak
no ale to do wwyleczenia
tyle ze szybko
bo moze spowodowac tezz przedwczesna akcje porodowa
ale spoko
poradzimy sobie z tym

ewentualnie dostane antybiotyk jak globulki nie pomoga

no to na basen dlugo nie pojde
ale mam te cwiczenia na szczescie

gosc mi wszystko tlumaczyl. co robia dlaczego. po co
duzzo mowi. duzo pisze. i jest dokladny
widac ze ma sprzet i podejscie

zakochalam sie normalnie!!!!

aaaaa dobrze ze na poczatku ustalilam ze nie chce znac plci
gosc sie zdziwil hehe
bo juz mial mowic...

i sugerowal zebym sama sie przyjrzala to zobacze
ale na szczescie dla mnie takie badanie to jak science fiction i nie widze nic. hehe

no i mowil w wtrakcie badania ze az sie prosi zeby plec podac.. kurcze . wzbudzil moja ciekawosc
wiec mowie ze pewnie chlopak. skoro takie widoczne hehe
a on ze to moze byc tez mylace..
i wlasciwie nic sie nie dowiedzialam

nigdy przedtym nie myslalam podczas badania o plci
ale dzis mnie tak nakrecil ze juz duzo nie brakowalo ajjjjjj hihihihi

ale jestem podjarana cala wizyta

bylismy jeszcze w szpitalu od razu zawiezc wymaz do laboratorium
i do mamy wstapilismy

i czekam na adama
pogoda sie spieprzyla

pada i zimno brrrr


karmelka wlasnie euphorbium stosuje dla Leona. b dobry homeopatyczny spray. jesli w ciazy mozna to tez polecam


zdrowka dla was

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

27 wrz 2010, 22:16

madziorka hihi, super że podoba ci sie ten nowy ginekolog. wiem jak bardzo ważne jest dobre podejście lekarza. Mojej Pani doktor tez bym nie zamieniła na nikogo innego.
A grzybica to z tego co mi wiadomo bardzo często pojawia się w ciąży. Nie stosuj tylko wkładek higienicznych bo to jeszcze bardziej podrażnia i jest świetnym podłożem na rozwój grzyba (ciepło i wilgotno). podobno aby wszystko sie lepiej i szybciej goiło mozna robić sobie ciepłe nasiadówki ze świeżo wyciśniętym czosnkiem. Moja koleżanka przy porodzie miała położną która jej to poleciła.

a moje bobo w brzuchu dziś ma dzień figli

Szkoda ze juz kończy sie ten dzień bo dziś nawet sie dobrze czułam, ale za to mam nadzieję że prześpię całą noc. Wczoraj tez udało mi sie spac i nie obudzić się w nocy. Mąż mi zrobił masaż łydek i nawet nie wiem kiedy odpłynęłam. Dziś tez mam nadzieje że mi zrobi i od razu zasnę, budząc się dopiero rano.

Miłej nocy.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

27 wrz 2010, 23:02

halo wpadam powiedzieć dobrej nocy :ico_haha_01:

Madziorka już ci na styczniówkach odpisałam :ico_oczko:

dzięki dziewczyny za cierpliwość :ico_haha_01: do tej mojej przeprowadzki :ico_oczko:
a jak się urządzę to fotki pokarzę :ico_oczko:
śpijcie dobrze :ico_oczko:

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

28 wrz 2010, 08:32

Witam Was serdecznie,

Dzisiejsza noc cała przespana, ale fajnie jest sie nie budzić w nocy. Rano człowiek taki rześki, wypoczęty.

Dziś ma przyjść do mnie koleżanka ze swoim dzieckiem więc będzie bardzo fajnie i miło spędzę czas.

Pozdrawiam Was wszystkie z samego rana życząc miłego dnia.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 wrz 2010, 09:48

u nas deszczowo ponuro i sennie
kalosze parasole
ale leon w Pkolu a ja sie dzis lenie
pogoda sprzyja
cwiczenia dzis odwolane

wiec luzzz hehe
czasem mozna


magda7 bez wkladek to sobie nie wyobrazam. niehigieniczniee. po to one sa przeciez.
swietnie. ze taka spokojna nocka za toba. oby wiecej takich

magda a jakie masz ulozenie maluszka? glowkowe?
bo moj leon ww 28 tyg to tak fikal bo sie wlasnie ukladal glowkowo. wczesniej byl posladkami do wyjscia przygotowany ufff

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

28 wrz 2010, 10:45

madziorka hihi, moja dzidzia cały czas poprzecznie ułożona, ale nie martwię się tym. Pani doktor powiedziała że to nie jest żaden problem nawet jeśli sie nie odwróci. Czuję moje dziecko cały czas w tym samym miejscu wiec zapewne się jeszcze nie odwrócilo.
Jeśli chodzi o wkładki higieniczne to ja kiedyś ich uzywałam i miałam bardzo duże problemy z grzybica. Poznałam na jednym ze szkolen w jakim uczestniczyłam dziewczyne która była ginekologiem i ona mi i innym dziewczyna powiedziała że wkładki to idealne podłoże dla grzyba. Mówiła tez aby nie używac często płynu do higieny intymnej tylko mydła dla dzieci bo jest lepsze. A z tymi płynami to uważac i nie stosowac naco dzien. Wiem ze bez wkladek jest ciężko - szczególnie jak ma sie jakies globulki albo luteinę ale da sie wytrzymać. Po prostu trzeba częściej zmieniać bieliznę w ciągu dnia. Teraz tez rano biore nystatynę a wieczorem luteinę i często zmieniam spodnie od piżamki, albo majtki.

U mnie też szaro, ponuro i deszczowo, ale jakoś energia mi sprzyja. och jak bym chciała sobie iśc na jakieś ćwiczenia albo basen. jeszcze trochę i niedługo bede chodziła. bardzo mi tego brakuje. Codziennie w salonie patrze na mojego orbitka do ćwiczeń i spotykam sie z koleżankami z fitnessu, ale niedługo dołączę tez do nich.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

28 wrz 2010, 10:53

hej.
wiecie co ja tez z tych co bez wkładki żyć nie mogą :ico_haha_01:
Ja naturalnie mam upławy i własnie za często bym musiała bieliznę zmieniać .
A i płyn do higieny intymnej używam ale nie każdy mogę,z bielendy mi bardzo służy i z avonu a inne już nie.Ale mydełkiem nawet dziecięcym jakbym sie umyła to mi jakoś nieprzyjemnie pachnie :ico_noniewiem: Nie mówię,że nie lepsze,nie wiem ale nie dla mnie :ico_noniewiem:
No a z wkładkami to chyba zalezy jak często się zmienia bo wiadomo,że nie jedna przez dzień ,to podłoże dla grzyba wiadomo ale kilka na dzień i jest czysto i sucho.
Używam je od 14 roku życia i nigdy nie miałam grzybicy pochwy więc moze dlatego nie widze w nich nic złego :ico_noniewiem: Bez nich czuję dyskomfort :ico_noniewiem:

Mój sprzęt do ćwiczeń też stoi...ale jeszcze parę miesięcy :ico_haha_01:
No a pogoda ponura,dobija i zimno :ico_noniewiem: jesień.Tylko tak ładnie,liście kolorowe już spadają.Tyle,że tu mniej kolorowa ta jesień jak w pl ale parki są piękne :ico_brawa_01:
no ale ja w kanapie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 wrz 2010, 11:39

magda o plynach do hig intym tez slyszalam
aa wkladki mozna zmieniac czesto jaak pisze zubelek. to jest latwiejsze niz zmiana bielizzny kilka razy w ciagu dnia. jak jestes poza domem to wwkladki sa nieodzowne

ja na codzien nie uzywam za czesto
dopiero teraz jak sie zaczelo

na orbitku sobie dopiero w czwartek pocwicze...
a na basen .. dlugo nie pojde
szkoda a buuu


a ty teraz musisz sie oszczedzac. ale po ciazy zaszalejesz i raz dwa zlapaiesz forme :ico_brawa_01:

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

28 wrz 2010, 11:59

Dzien dobry;)
u nas pogoda okropna... samopoczucie tez... przez to przeziebienie... jest coraz gorzej niestety...;(
magda fajnie masz... ja juz nie pamietam kiedy przespalam cala noc bez wstawania do lazienki... ale moja kruszynka juz w 26 tygodniu ulozyla sie glowka w dol i caly czas tak juz sobie lezy;) widac tak jej wygodnie;) i gniecie mamusi na pecherz;) na szczescie po powrocie z lazienki nie mam jakiegos dramatu z ponownym zasnieciem ale to mimo wszystko meczacer takie wstawanie.... dzis np 4 razy... no ale coz;) moja pereleczka;)

co do wkladek to ja tez uzywam od zawsze i nigdy nie mialam grzybicy... co prawda kiedys znacznie mniej... ale teraz nie wyobrazam sobie bez wkladki... a co do plynu do higieny iontymnej to juz tak sie przyzwyczailam ze jakos bez tez nie moge... kiedys z ziaji stosowalam i bylo ok a teraz lactacyd... jak dla mnie jest swietny....

madziorka hihi, super ze trafilam na dobrego gina i Ci sie podoba... To naprawde wazne zeby miec zaufanie do lekarza kroremu powierza sie swojego maluszka upragnionego i siebie oczywiscie;)

A u nas skonczone 29 tygodni;) i poczatek 30 tygodnia wiec stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Milego dnia wszystkim!!!
Pozdrawiam!!!

[ Dodano: 2010-09-28, 12:00 ]
karmelka, dziekuje;) jak mozna w ciazy to wyprobuje... bo inaczej sie wykoncze...;(

[ Dodano: 2010-09-28, 12:12 ]
a jak Wasze brzuszki???
moj juz coraz wiekszy;) normalnie jakbym pilke lekarska sobie wlozyla;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość