leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

27 wrz 2010, 22:34

za duzego wyboru nie ma
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

27 wrz 2010, 22:40

glowa mnie boli, maz mnie denerwuje :ico_zly: ide spac... do jutra :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

27 wrz 2010, 22:44

Helen, dobrej nocki

moj mezu siedzi cicho i oglada tv, ja czekam az sie grzyby troche podsusza :ico_oczko:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

28 wrz 2010, 08:50

Miałam też mały zabieg, wycięcia znamienia, które w czasie ciąży powiększyło się i bolało. Lekarze stwierdzili że lepiej to usunąć...no i mam szwy teraz. Zdejmę je w poniedziałek przyszły :ico_sorki:
!
a boli taki zabieg?? bo ja mam taki jeden rosnący pieprzyk i się go boje :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:


rybko przykro mi z powodu operacji :(

anetko ale twoja mala jest fajna :ico_haha_02: :ico_haha_02:

moja siedzi w lozeczku i poza nim tez nie broi za mocno :-D :ico_sorki: ale jak np zabiore jej cos "zakazanego" to placz jakbym jej straszna krzywde robila :ico_olaboga: :ico_haha_01:
u nas to samo :ico_olaboga: :ico_olaboga:

leona moja Dominika zobaczyła twoj podpis i mówi "mamo, o rany, jaki ładny chłopiec! kiedy się z nim spotkam? :ico_haha_01: :ico_haha_01: "

[ Dodano: 2010-09-28, 08:51 ]
a teraz na szybko jeszcze wam powiem, że weekend zaliczamy do udanych :ico_brawa_01:
byliśmy na zamku w Ogrodzieńcu i w Parku Miniatur Zamków. Było super! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

to jest ten zamek:
Obrazek

przy okazji trafailiśmy tam na pokazy ratownictwa gorskiego:
Obrazek

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

28 wrz 2010, 09:18

Helen, leona, ja nie zmieniam na razie fotelika,maz prawdopodobnie bedzie auto sprzedawal bo to skarbonka jest i zima nie da sie nim jezdzic :ico_olaboga:
mikusia, fajna mieliscie wycieczke :ico_brawa_01:
my nie mamy nawet jak sie dzis z domu ruszyc.ciagle leje :ico_olaboga:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

28 wrz 2010, 10:06

byliśmy na zamku w Ogrodzieńcu i w Parku Miniatur Zamków. Było super! :ico_brawa_01:
super ze wycieczka sie udala :ico_brawa_01: :-)
moja Dominika zobaczyła twoj podpis i mówi "mamo, o rany, jaki ładny chłopiec! kiedy się z nim spotkam?
a Marcel lubi starsze kobietki :-D do wszystkich ekspedietek sie usmiecha :ico_haha_01:

my juz bylismy i w sklepie i na poczcie :ico_oczko:

a tu Marcelek podczas sniadanka :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

28 wrz 2010, 10:59

mikusia, ale fajnie ten zamek wyglada, a moj maz nie chce jezdzic na wycieczki...
maz prawdopodobnie bedzie auto sprzedawal bo to skarbonka
nasze stare takie bylo, nic, tylko sprzedac...
my juz bylismy i w sklepie i na poczcie
my wstajemy, a wy juz odhaczyliscie wiekszosc punktow z planu dnia :ico_oczko:
a zdjecie urocze, jak fajnie Marcel celuje chlebkiem do buzi :-D Kiara takich kanapeczek nie je, tylko malutkie kawaleczki samego chleba, jak jej posmarowalam maslem, to zaczela pluc i sie krztusic

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

28 wrz 2010, 11:36

Kiara takich kanapeczek nie je,
Marcelowi dzisiaj pierwszy raz zrobilam :ico_oczko: zazwyczaj dostawal kawalek ode mnie ale ze ja chleba ostatnio nie jem to mu zrobilam :ico_oczko:

a chleb z maslem uwielbia :-)

[ Dodano: 2010-09-28, 11:38 ]
a moj maz nie chce jezdzic na wycieczki...
moj za bardzo tez nie :ico_noniewiem:
chociaz co sie dziwic, po calym tygodniu w pracy to i mi by sie nie chcialo tylka z domu ruszyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

28 wrz 2010, 11:47

Witajcie, Justynka właśnie robi sobie drzemkę, więc mam chwilę by napisać i zrobić obiad.
leona, świetne zdjęcie, ja póki co daję małej tylko od siebie trochę chlebka, albo suchą skórkę. Chyba czas spróbować jak sobie sama poradzi ;-)
my nie mamy nawet jak sie dzis z domu ruszyc.ciagle leje :ico_olaboga:
u nas też brzydko :-( A szkoda, bo poszłabym z mała na spacer...

mikusia, super, że wypad się udał, a zamek rzeczywiście robi wrażenie. Zdaje się, że to jedno z Orlich Gniazd...
leona moja Dominika zobaczyła twoj podpis i mówi "mamo, o rany, jaki ładny chłopiec! kiedy się z nim spotkam? :ico_haha_01: :ico_haha_01: "
he he he widać poznała się na przystojniaku :-D

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

28 wrz 2010, 12:00

a co dobrego Marcelek jadł na śniadanie? :-)
moja Dominika zobaczyła twoj podpis i mówi "mamo, o rany, jaki ładny chłopiec! kiedy się z nim spotkam?
a Marcel lubi starsze kobietki :-D do wszystkich ekspedietek sie usmiecha :ico_haha_01:
to chyba koniecznie musimy ich zapoznać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tym bardziej, że chętnie wezme za "syna' chłopca o imieniu Marcel, bo strasznie to imie mi się podoba :ico_brawa_01: mój Wojtek mial być Marcelem, ale mój R. się nie chcial na to zgodzić :ico_zly:

shiva tak, jedno z Orlich ;-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość