Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

27 wrz 2010, 20:41

To aniu zapraszam, znajdzie się kawałek dla ciebie :-D . A tak sobie pomyślałam aniu czy musicie mówić ,że to wpadka, chyba to nie powinno nikogo obchodzić? My rodzinie już powiedzieliśmy, wiem, że nie byli szczęśliwi bo ponoć tak szybko? ale raczej się nie tłumaczyłam czy planowane czy nie, ja to patrzę tak, że ślub mamy, pracujemy pieniędzy od nikogo nie bierzemy co kogo interesuje ile dzieci mamy i kiedy? To jest wasze życie i wasze szczęście rośnie. Powodzenia w przekazywaniu tej nowiny rodzinie.
M myje Izę, ja weki zrobiłam, trochę się narobiłam i brzuch mnie teraz trochę boli. Zbieramy się spać, pewnie usnę razem z Izą i obudzę się nad ranem, jak do pracy trzeba będzie wstać. Teraz jak się wstaje to ciemno za oknem i nie wiem czy mam spać czy się podnosić :ico_szoking: . M będzie jeszcze sprzątał kuchnie i ma buraczki do starcia. Jeszcze miałam dziś twaróg robić ale jutro zrobię. Dobrej nocki dziewczyny. Do jutra

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 wrz 2010, 06:28

Dzień dobry, życzę miłego dnia. Wejdę po 16, zbieram się do pracy.Pa.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 wrz 2010, 08:25

Hej

Ja tez witam z pracy
Teraz jak się wstaje to ciemno za oknem i nie wiem czy mam spać czy się podnosić
niestety :ico_placzek: , nie znoszę tej pory roku, najchętniej to bym w sen zimowy zapadła :ico_sorki:

ania to masz kawał cyca :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

28 wrz 2010, 08:46

witam sie i ja i biedne was doczytac :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 wrz 2010, 08:47

czesc

znowu brzydka pogoda :ico_noniewiem:

co do rozstepow, to mi po pierwszej ciazy zostala zebra na brzuchu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

milego dnia

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

28 wrz 2010, 08:52

no duzo nie napisałyscie :ico_nienie:

ja w pierwszej ciazy rozstepów nie miałam wcale i mam nadzieje ze w obecnej tez nie zawitaja :ico_sorki: :ico_sorki:

aniu ,mama Izuni, ma po stokroć racje nikomu nie musisz sie spowiadac czy dzidzius jest planowany czy nie to wasza sprawa w końcu nie zyjemy w epoce kamienia upanego......

u nas obie ciaze były baardzo planowane :wink:

a jesli chodzi o piersi to juz nie moge sie doczekac kiedy mi urosna bo Nataszka wyjadła mi wszystko co miałam :ico_placzek:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 wrz 2010, 08:56

aniu ,mama Izuni, ma po stokroć racje nikomu nie musisz sie spowiadac czy dzidzius jest planowany czy nie to wasza sprawa w końcu nie zyjemy w epoce kamienia upanego......
racja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

28 wrz 2010, 13:48

no i gdzie sie podziewacie ????

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

28 wrz 2010, 14:58

Witam, ja po pracy i właśnie skończyłam pomidorową, o dziwo mi smakuje. Chyba naprawdę mi przechodzą te mdłości, bo dziś wzięłam sobie, powidła te co wczoraj zrobiłam i zjadłam cały słoiczek z bułką :ico_szoking: i nie zemdliło mnie :ico_oczko: . Zrobiłam dziś też sama twaróg (tak się pochwalę) nie odbiega od kupnego a roboty z tym żadnej.
Ja nie mam rozstępów. Po Izie nie miałam, jakoś nie stosowałam kremów za nie wiem ile, używałam tego Mama Perfecta ale raczej wątpię czy krem ma coś wspólnego z tym czy pomaga czy nie, raczej uważam, że jak ktoś ma predyspozycje by mieć rozstępy to je będzie miał. Znam matki, które niczego nie używały a nic nie mają, a inne kupę kasy wydawały i mają.
o Iza wstał. Pa

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 wrz 2010, 18:06

hej

my siedzimy w domu, na podwórku fatalnie, ciemno, zimno i pada :ico_olaboga: , a ja dzis dosłownie padam :ico_spanko: , niestey kawki się nie napiję, bo mnie od niej odrzuca :ico_noniewiem:
przechodzą te mdłości
mnie też jakby trochę mniej meczą :ico_sorki: , ale pod wieczór jest gorzej
raczej wątpię czy krem ma coś wspólnego z tym czy pomaga czy nie, raczej uważam, że jak ktoś ma predyspozycje by mieć rozstępy to je będzie miał. Znam matki, które niczego nie używały a nic nie mają, a inne kupę kasy wydawały i mają.
a ja myslę, że troche jednak ma, uwazam , ze jak sie skórę nawilża to jak sie rozciaga to wiadomo nie jest sucha i tak nie pęka.
Mi po Poli na piersiach sie porobiły. Jak zaczely mi rosnąć (jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży nie smarowalam wtedy zadnym specjalnym kremem, dopiero potem, ale niestety było juz za późno, ale potem smarowałam juz regularnie i w sumie oprócz piersi nie mam nigdzie.
Zobaczymy jak będzie teraz :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość