Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

28 wrz 2010, 11:19

witajcie
kochane co z tymi choróbskami :ico_olaboga:
ciągle ktoś :ico_olaboga:
także zdrówka życzę :ico_sorki:
ejustysia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzień
Monia M, pisz szybciutko jak po usg :ico_sorki:

a ja w końcu byłam u dentysty
rano mnie tak zabolało, że szok :ico_placzek:
poszłam z bólem, przyjęła mnie
co się okazało....była dziurka, a pod dziurką jaskinia :ico_noniewiem:
założyła mi lekarstwo, jak bedzie bolało nadal to czeka mnie leczenie kanałowe :ico_placzek: :ico_placzek:
tylko w sumie nie pytałam czy to lekarstwo nie zaszkodzi Szymkowi,no ale chyba wie co robi ta dentystka :ico_noniewiem:

u nas dziś pogoda paskudna
pada mżawka cały czas
szaro, buro i ponuro
wrrrrr nie nawidzę takiej pogody :ico_zly:

a mój przedszkolak dzisiaj sobie popłakał i nie chciał iść do przedszkola
ale jakoś udało mi się go namówić

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 wrz 2010, 13:05

aniaj84, ja z Wikiem mialam leczenie kanalowe i mialam zakladane i lekarstwo i trucizne i znieczulenie i bylo ok czyli nie martw sie szymusiowi nic nie bedzie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

28 wrz 2010, 13:45

ejustysia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzie n
aniaj84, bedzie dobrze z tym przedszkolem - przyzwyczai si e i będzie chetnie chodzil
Monia M, ja tez mam nadzieje ze te chorubska to tylko takie przejsciowe i jakos sobie nasze chlopaki z tym poradzą

dzis moj Krzys dzielnie poszedl do przedszkola i nawet nie zaplakal tym bardzie ze po tak dlugiej przerwie, zobaczymy co bedzie jutro, za chwile ma go przywiesc moja siostra wiec zobacze jak minal pierwszy dzien
ja nadal pociagajaca
cos natomiast mnie niepokoi - czy ktoras z was to miala
otóż wczoraj zaczela mi sie przeczulica dloni, wieczorem juz przeczulona byla do samego ramienia, a dzisiaj wstalam i jeszcze mam przeczulona lewą czesc buzi,
co to moze byc, czy to jakis ucisk na kregoslupie?? musze dzis zadzwonic do swojego gin i zapytać sie bo zaczynam sie denerwowac coraz bardziej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

28 wrz 2010, 14:07

Dzieki dziewczyny za kciuki :ico_sorki: pomogly :ico_brawa_01:
Moja córeczka dzis bezwstydnie na maksa zaprezentowała swoje "prawo do noszenia sukienek" :ico_haha_01: Wazy 1895 g, w dniu porodu przypuszczalna masa to 3500 :-)
U Maji wszystko ok. rosnie sobie proporcjonalnie i prezentuje sie fantastycznie :-D
Jestem przeszczesliwa. Choc powiem, ze napatrzylam sie na biedny kobietki, bo na usg byłam w tym szpitalu w ktorym planuje rodzic i akurat kurde gabinet usg jest na oddziale patologii ciazy i wychodzily te babki z tego usg takie zaplakane smutne :ico_placzek: straszne to i nawet nie chce wiedziec co one tam widzialy i slyszaly :ico_placzek:
Ciesze sie bardzo bo trafilam akurat na tego doktora Zioło do którego chodze prywatnie wiec 200 zł w kieszeni :ico_brawa_01:

Justysia wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniaj84, bidula :ico_placzek: mam nadzieje, ze juz Cie nie bedzie bolec. a dentystka na pewno wie co robi i na pewno synkowi nie zaszkodzila!!!!!
ja tez mam nadzieje ze te chorubska to tylko takie przejsciowe i jakos sobie nasze chlopaki z tym poradzą
miejmy nadzieje, lekarz mowi, ze to ta pogoda..... :ico_zly: raz cieplo raz zimno, a Panie w przedszkolach wietrza na potege :ico_zly:

malgoskab, nie mam pojecia co sie dzieje u Ciebie ale mi od dwoch miesiecy non stop dretwieje cala prawa reka.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

28 wrz 2010, 14:38

mi na temat dretwienia nic nie wiadomo..lepiej zapytac lekarza...

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

28 wrz 2010, 15:32

niedzielne fotki :-D
moj lobuziak i wieloryb mama poczatek 33 tygodnia :ico_haha_01:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Obrazek

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

28 wrz 2010, 17:02

niedzielne fotki :-D
moj lobuziak i wieloryb mama poczatek 33 tygodnia :ico_haha_01:
sliczne fotki a ty pieknie wygladasz a nie zaden wieloryb

dzwonilam do lekarza i kazal mi tego nie lekcewazyć i zglosic sie na konsultację do neurologa :ico_noniewiem: juz sama nie wiem co mam myslec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

28 wrz 2010, 17:29

Monia M, to extra, że po usg wszystko w porządku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a młody przystojniaczek wiedzę, że rośnie :ico_brawa_01:
brzusio pokaźny, taki okrąglutki :ico_brawa_01:
mój to chyba jakoś nie rośnie od dłuższego czasu :ico_noniewiem:

malgoskab, dobrze, że zadzwoniłaś do swojego lekarza
i nie zwlekaj tylko konsultuj to z neurologiem
bo ja ci też nie pomogę, nie miałam czegoś takiego

ja właśnie kawkę spijam
stawiam taką cieniutką :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

28 wrz 2010, 19:53

malgoskab, dzieki jestes bardzo miła :ico_sorki:

aniaj84, oj rosnie ten moj lobuz rosnie :-D

Kurde dziewczyny dołączam do klubu chorych :ico_placzek: trzymałam sie dzielnie, 3 choroby Mateusza i jedna męża nie łapałam od nich nic. Tym razem nie dałam rady :ico_placzek: wzięlo mnie :ico_chory: boli mnie glowa i gardlo i wszystkie kostki. Kurde zeby to grypa nie byla :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 wrz 2010, 20:16

dzwonilam do lekarza
a co ty dokladnie masz? Bojesli chodzi o dretwienie to z Wikiem nie mialam a teraz miciagle reka dretwieje i w dloni nieraz trace calkowicie czucie, kiedys wam nawet pisalam i pytalam czy któras to ma, szukalam inf. w internecie wczesniej i niby tojest normalne, no ale nie zaszkodzi sprawdzic jesli lekatrz radzi.

Monia M, no super brzusio a ten Twoj syncio to przystojniacha
Kurde dziewczyny dołączam do klubu chorych

no to witaj :) mnie w nocy dzis zlapalo :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość