buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 wrz 2010, 18:40

nie ma takiego emotikonka, taka jestem szczesliwa, druga CÓRA ma byc
gratuluje :ico_brawa_01: .
A tak przy okazji płci to powiem Wam, że kilka dni temi urodziła moja kuzynka, której przez całą ciążę mówiono, że będzie dziewczynka (to jej pierwsze dziecko). Cały pokoik różowy i wogóle wszystko szykowane dla dziewczynki, a urodził się synalek :ico_haha_01: . Jeju ja się tak zastanawiam jak to będzie ze mną.
Tynusz ja się czuję całkiem dobrze, ale kurde zgaga zaczęła mi dokuczać. Dziś to mnie okropnie męczy.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 wrz 2010, 18:51

buzok14, u mojej koleżanki też tak samo było;)
tylko u niej miał być chłopczyk ;)

ja to w poniedziałek mam dokładną wizytę więc może będę miała już dowód hehe ;)

[ Dodano: 2010-09-29, 18:52 ]
ja na szczęście zgagi nie mam :)-i oby mnie ominela :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 wrz 2010, 19:07

No właśnie ja chyba będę musiała się zdecydować na jakieś prywatne usg żeby potwirdzić syneczka, bo tak to zwariuje, a mojego gina doprosić się o USG to :ico_olaboga: , a wizyte mam jutro taką kontrolną no i musze iśc po zwolnienie. Ja z Oliwką miałam zgage od pierwszych do ostatnich dni, a teraz do tej pory nie miałam, a dziś mnie męczy, i w sumie nie wiem po czym, bo zjadłam dzis na obiadek barszczyk czerwony z ziemnaczkami, no chyba, że po wczorajszym kotlecie :ico_noniewiem:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 wrz 2010, 19:10

buzok14,
ja mam tą wizytę darmową , dostałam skierrowanie od swojej gin ;)
a czemu tak ciężko Ci się doprosić o USG ?

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 wrz 2010, 19:20

Bo on u siebie nie ma sprzętu i jak już to robi mi w szpitalu u siebie na oddziale. On jest ordynatorem na ginekologii i jak przychodzę na usg to zleca je komuś, mówi, że jestem jego prywatną pacjętką i żeby mi zrobiono USG. Ostatnio robiła jakaś Pani doktor, która fakt długo robiła to badanie i sprawdziła wszystko, ale np jak zapytałam ile waży to spojżała namnie i powiedziała, że w tym tyg wagi się nie określa :ico_puknij: . A jak zapytałam o płeć to owszem powiedziała, i potwierdził to praktykant, który był przy badaniu, ale jakaś taka niepewna jestem, i bardziej mnie przekonuje moje inne samopoczucie od tego co miałam jak chodziłam z córcią, niż to, że ona mi powiedziała. A na koniec badania zołza powiedziała: No proszę Pani, same dobre wiadomości Pani przekazałam, że synuś i to jeszcze zdrowiutki powinna Pani jakąś flaszkę za to postawić :ico_szoking: . Normalnie ją olałam, wzięłam fotki i wypis z USG i podziękowałam i wyszłam. Także chyba pójdę gdzieś prywatnie ale nie bardzo wiem gdzie, niby jest u nas 3D i tanie bo 80 zł, ale podobno długo się na nie czeka.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 wrz 2010, 19:34

to postaw jej te flaszeczke hehe..- ale się uśmiałam
to może zorientuj się 80 zł to nie dużo u nas sie płaci 260 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

29 wrz 2010, 21:03

Tynusz1, u mnie samopoczucie bardzo dobre :-)
bo jutro mam USG :ico_brawa_01: i dowiem się jaka dokładnie jest płeć i termin porodu :ico_brawa_01:
chodź tak sobie myślę, że jak powiedzą mi, że nie wiedzą jaka pleć to chyba będzie niespodzianka bo już więcej USG nie będę miała , a no chyba, że coś mnie skorci to wtedy prywatnie pójdę :-) , ale też tak sobie myślałam, że jak będą mi całą ciążę gadać, że to dziewczynka a urodzi się chłopak to miła niespodzianka by była :-) na szczęście na bardzo dużo ubrań na chłopca i na dziewczynkę :-)

buzok14, ty ni niezła pani doktor z flachą to wyskoczyła :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_puknij:
a zgagi współczuję, ja jeszcze nigdy w życiu nie miałam do czynienia ze zgagą i mam nadzieję, że nie będę mieć :ico_sorki:


ja właśnie czekam na top model a potem plotkarę jeszcze obejrzę i spać pójdę bo jutro od 8 rano muszę zająć się siostry synkiem bo do przychodni ze swoją córką idzie na szczepienie, no ale synek jej ma 2,5 roku i z Mikiem ładnie się bawi, ale najgorsze jest te wstawanie poranne :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja najwcześniej o 9 otwieram oko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 wrz 2010, 22:36

manenka, 100 lat dla babci :ico_brawa_01: ja już żadnej nie mam i żadnej nie pamiętam...
od razu humor pewnie masz lepszy :-)
zdecydowanie :-D
taka jestem szczesliwa, druga CÓRA ma byc,
to super :ico_brawa_01: gratulacje :-) A co na to córcia?
Oliwcie już wiele razy uchroniły przed antybiotykiem.
a jak Ona to znosi? Nie protestuje?
Dziś to mnie okropnie męczy.
witaj w klubie, też właśnie szklankę mleka wypiłam, żeby się jej pozbyć.... mam nadzieję, że pomoże :ico_sorki:
powinna Pani jakąś flaszkę za to postawić :ico_szoking: .
ło matko :ico_puknij: :ico_olaboga: JA chodzę prywatnie, wizyta kosztuje mnie 100 zł, gabinet świetnie urządzony, w każdym jest małe usg i za każdym razem moja lekarka sprawdza wszystko czy jest ok, a 3 razy w ciąży robią takie duże usg dopplerowskie na profesjonalnym sprzęcie, sprawdzają tam przepływy, pępowinę, łożysko i wszystko inne, do tego na specjalne życzenie 3 d i wychodzę z płytą. Jestem zadowolona, ta pani doktor prowadziła też moją pierwszą ciążę i mam do niej pełne zaufanie, zawsze zachowuje się bardzo profesjonalnie.
u nas sie płaci 260 :ico_noniewiem:
to bardzo dużo, ja za 3d 150zł będę płacić.
bo jutro mam USG :ico_brawa_01: i dowiem się jaka dokładnie jest płeć i termin porodu :ico_brawa_01:
to czekamy na info :-)
ja najwcześniej o 9 otwieram oko :ico_oczko:
szczęściara ;-)

JA mam też dobre samopoczucie, ale coś zmęczona jestem i idę zaraz spać. Mężuś mój ma nocki i mi tak jakoś smutno się samej śpi.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 wrz 2010, 22:41

to postaw jej te flaszeczke hehe..- ale się uśmiałam
to może zorientuj się 80 zł to nie dużo u nas sie płaci 260
_________________
to było zagranie w kirunku łapóweczki, a takigo dostanie :522: nie jest moją doktorką, ja swojemu płace co 2 tyg 80zł a ją mam gdzieś. Właśnie się zastanawiam, czy powinnam coś o jej zachowaniu wspomnieć mojemu ginowi, ale chyba przemilcze.
A co do USG to w najbliższym czasie podejmę decyzję i musze zdobyć namiary na tego gina co ma 3d i się umówie.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 wrz 2010, 23:26

to bardzo dużo, ja za 3d 150zł będę płacić.
dużo dużo.. moja kumpela tyle musiała zapłacić, ja na szczęście mam za free :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość