Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

30 wrz 2010, 07:53

hej

Ja tez się witam pracująco.

U nas spoko, tylko pogoda nieciekawa, rano bylo tylko 5 st.
Mnie troche gardlo pobolewa od wczoraj,biore Septolete i pije herbatki z sokiem malinowym, mam nadzieje, że przejdzie :ico_sorki:
M małą umył i położył, ale w nocy o 2 obudziła mu się i zaczęła bardzo płakacć, nie mógł jej uspokoić. Więc musiałam wstać. Położyłam ją, ale źle spała, czuwałam całą noc przy niej, dziś padam. Nie wiem czy to przez te 3 trójki, czy może ją coś bierze.
współczuje nocki
10 min temu wrocilam od lekarza, masakra jeszcze nigdy nie przyjmowal mnie przed 23. Ale jak zobaczylam malenstwo to przeszla mi zlosc Ma 2,4 cm i dostalam zdjecie jak wyciaga obie raczki. Napatrzec sie nie moge
super :ico_brawa_01: , ale pora faktycznie nieludzka :ico_puknij:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

30 wrz 2010, 08:03

hej dziewczyny
ja tam mialam byc na 19 i pojechalam ale zobaczylam poczekalnie i wrocilam do domu, pojechalam o 20 i zrobilam to samo dopiero o 21 zdecydowalam sie czekac i czekalam do 23 :-D
Fotke dzidzi chetnie bym pokazala jakbym tylko wiedziala jak ja tutaj umiescic

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 wrz 2010, 08:25

czesc

u nas znowu brzydka pogoda
wczoraj Marcel dostal goraczke, bylismy u lekarza, okazalo sie, ze ma zapalenie gardla :ico_noniewiem:

dziewczyny wracajcie do zdrowia :ico_sorki:

milego dnia

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 wrz 2010, 10:00

Witam ja tak tylko na chwilke bo nie mam zbytnio czasu, ale widze ze jakies chorobska ciagle kraza nad dami :ico_olaboga:

Ja na szczescie ok sie czuje i Filip tez.

Pogoda okropna i nie zacheca do niczego :ico_zly:
Papa miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 wrz 2010, 11:00

witam

koleżanka niestety dzisiaj pojechała,bo córka jej narzekała na brzuszek i źle w nocy spała to pewnie do lekarza pójdą,a do niedzieli miała siedzieć :ico_sorki:

moja panienka zdrowieje,więc może w poniedziałek pójdzie do pkola,ma tylko kaszel :ico_sorki:

ja czuję się lepiej choć też kaszelek suchy męczy,ale to się od Hani zaraziłam,piję mleczko z miodkiem,czosnek zajadam i soki owocowe piję więc bez leków się obeszło :-D

pogodę mamy piękną,bo słoneczną,choć zimno jest,mój w pracy dzisiaj na 12 godz :ico_sorki: i cały dzień sama siedzę :-/

wasze dzidziusie już ponad 2 cm mają :ico_brawa_01: jeszcze 2 tygodnie i ja swojego maluszka zobaczę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zdrówka dużo dla chorowitków :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-30, 11:02 ]
i stawiam torcik za rozpoczęty dzisiaj 3 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

30 wrz 2010, 12:22

aniawlkp86, gratuluje 3 miesiaca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zaliczyłam dzis szczepienie z córcia -dzielna była teraz sobie smacznie lula :ico_sorki: :ico_sorki:

w ogóle bardzo mi sie chce spac.........wczoraj usnełam o 19.30 :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 wrz 2010, 12:41

zaliczyłam dzis szczepienie z córcia -dzielna była teraz sobie smacznie lula :ico_sorki: :ico_sorki:
dzielna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

30 wrz 2010, 18:31

u nas taka bida, nikt dzis nic nie pisze, niedluga watku bedziemy na drugiej stronie szukac wiec postanowilam sie odezwac :-)
super rzeczy sa na wyprzedazy dzis w markecie kocyki, body wszystko dla niemowlat ale jakos nie mam odwagi jeszcze nic kupowac, bo ja to nie mam starszych dziec wiec wszystko bede musiala od podstaw kompletowac. Ja to w ogole jakas ciemna jestem, przez to ze wzdecia mialam nie mieszcze sie w spodnie, znaczy dopiac przez brzuch nie umiem i dopiero we wtorek od tesciowej sie dowiedzialam ze moge fajne spodnie do pracy na gumie sobie kupic, pojechalam do pierwszego lepszego sklepu z odzieza ciazawa i faktycznie :ico_wstydzioch: z moja wiedza ciezko widze te przyszle 7 miesiacy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 wrz 2010, 18:36

patrycja_g hejka :-)
no wiesz,ja sama ze sobą pisać nie będę,czekałam aż ktoś się odezwie :ico_sorki:
jak są fajne wyprzedaże to kupuj,albo chociaż pieniądze odkładaj na później bo potem spory wydatek będzie cie czekał,a tak po troszku odłożysz albo pokupujesz i będzie ok :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

30 wrz 2010, 18:42

aniawlkp86, podobno moja chrzestna trzyma jeszcze ciuszki po mnie i jak powiezielismy mojej stronie ze bedzie dzidzius (pierwszy w najblizszej rodzinie od 17 lat) to sie ucieszyla ze bedzie mogla je wyciagnac, niektore naprawde ladne (wiesz z zachodu :ico_oczko: )
A wyprzedaze swietna sa dzis np body 2,5 zl, koce takie duze do lozeczka 15 zl, posciel 20 zl i wszystko tak dosc dobre gatunkowo i tak sie zastanawiam czy rzeczywiscie sobie juz pierwszych zakupow nie porobic

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość