Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 wrz 2010, 18:46

A wyprzedaze swietna sa dzis np body 2,5 zl, koce takie duze do lozeczka 15 zl, posciel 20 zl i wszystko tak dosc dobre gatunkowo i tak sie zastanawiam
czy rzeczywiscie sobie juz pierwszych zakupow nie porobic
kochana,ja bym kupiła,chociaż jedną pościel,jeden kocyk parę bodów,żeby nie zaszaleć za bardzo :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

30 wrz 2010, 18:50

tak, tylko ta gazetka z promocjami tylu ludzi przyciagnela ze kolejki to chyba szacowany czas oczekiwania na skasowanie - 20 min conajmniej, zobacze jak tam bedzie wygladac jak prace skoncze a jak nie to moze w sobote wczesniej sobie przyjade moze cos jeszcze zostanie :ico_oczko:
aniawlkp86, powiedz mi prosze jak mam dodac fotke z usg zebyscie mogly sobie zobaczyc

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

30 wrz 2010, 21:13

Witam, dopiero teraz mogę usiąść i coś napisać.
Murchinson jak się czujesz?
Lepiej choć kaszel suchy przechodzi w mokry, jednak z dnia na dzień męczy coraz mniej. Nacieram się amolem i do ssania mam propolki.

patrycja_g jak taka promocja to warto kupić tylko bez szaleństwa.
Ja to teraz dla siebie kupuję a rzeczy dla maleństwa oglądam.
Kończę bo mecz siatkówki, w weekend jestem sama więc spokojnie będę mogła posiedzieć i popisać.

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

01 paź 2010, 07:40

Witam
patrycja jak chcesz w suwaczek to tak jest taka opcja wklejania zdjęć z komputera, ale jak chcesz wstawić fotkę taką całą to musisz się zalogować w takie programy jak fotosik albo ja wklejam w Image Shack, są za darmo, tam dodajesz do galerii zdjęcie i program przerabia ci je na kod url jak w suwaczku i wklejasz go do swojego profilu. Co do ciuszków to ja bym się nie zastanawiała - jak tanie to kup, bo potem może być różnie. Ania ma rację lepiej po mału i systematycznie wydawać pieniądze niż potem przeżyć wielkie bum, tyko pamętam, że nie lubiłam tych body zakładanych przez głowę, szybko je wyrzuciłam, bo się bałam zakładać dziecku jak takie małe i kupowałam wszystko rozpinane, polecam bardzo praktyczne i bez większego stresu. Również jak szukałam śpiochów to byle zapinanych na dole, nie musisz wtedy całego dziecka rozbierać by je przebrać tylko dół odpinasz.
Ja w pracy. Wczoraj byliśmy u teściów i już nie zdążyłam zobaczyć co u was. Zabieram się do pracy.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 paź 2010, 08:47

czesc

patrycja_g, fajna okazja z tymi ubrankami dla maluszka, tez bym kupila :ico_oczko:
a w jakim to sklepie? :ico_oczko:

milego dnia

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

01 paź 2010, 09:53

hej dziewczyny :-)

mama Izuni, bardzo dziekuje za wskazowki, tylko ze ze skanerem cos nam sie w domu stalo niby kopiuje ale jakby do nicosci nigdzie na kompie znalezc nie mozemy fotki :ico_noniewiem: zobacze jeszcze przez weekend w pracy moze tam sie uda

emilia7895, w carrefourze, nie wiem czy we wszystkich ale w bytomiu tak :ico_haha_01: na ostatniej stronie gazetki jest lista sklepow gdzie promocja jest dostepna ale niestety nie przynioslam sobie jej do domu

Ale macie racje, jak jutro jeszcze cos z tego zostatnie, to kupie sobie pare rzeczy
Acha, a pajace, rozpinane od dolu sa po 7 zl :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

01 paź 2010, 12:28

Ja za pół godziny idę do domu. Jak patrycja nie będziesz wiedziała jak wlejić to daj znać. Ja jeszcze zobaczę na stonę carrefora może faktycznie coś fajnego to z M podjadę. Nie ma co się zastanawiać tyko kupować, ja to bardziej będę szukała rożków i pościelki, bo tu mam deficyt. Muszę Izie kupić już nowe buty :ico_noniewiem: znów wydatek rzędu stówki, nie wspomnę o kombinezonie. A słyszałam,że w pażdzierniku ma być już ostra zima i śnieg. To lepiej w tym tygodniu o tym pomyśleć.

Awatar użytkownika
Nika24347
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 21 wrz 2010, 12:48

01 paź 2010, 13:05

Witam dziewczyny. Pogoda totalnie nie dopisuje :( szaro buro. U mnie bez zmian 13 mam wizyty to zobacze co u mojej kruszynki :) Kupilam sobie ostatnio sponie ciazowe :) a jutro jak bedzie ladna pogoda wybieram sie na dalsze zakupy, na razie dla siebie. Licze juz dni do konca pierwszego trymestru i zaczynam kupowac dla kruszynki. Jesli bedzie dziewczynka to bedzie Laura a jesli chlopak to juz M bedzie myslal.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 paź 2010, 15:05

dzień doberek
dzisiaj zimno i pochmurno bleeee
zjadłam właśnie pyszną zupkę w moim wykonaniu mniam :-D :-D
tyko pamętam, że nie lubiłam tych body zakładanych przez głowę, szybko je wyrzuciłam, bo się bałam zakładać dziecku jak takie małe i kupowałam wszystko rozpinane
ja akurat miałam wszystkie przez głowę zakładane i nie bałam się zakładać dziecku :ico_oczko:
A słyszałam,że w pażdzierniku ma być już ostra zima i śnieg.
też o tym słyszałam,ciekawe jak to będzie,bo dla niuni kozaczki mam ale z kurtką będzie ciężko,trzeba będzie poszukać po sklepach :ico_noniewiem:
Jesli bedzie dziewczynka to bedzie Laura a jesli chlopak to juz M bedzie myslal.
to widzę podział na imiona będzie :ico_oczko:
u nas synek będzie Ignaś a córka to nie wiemy :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 paź 2010, 17:15

Witam :607: , u mnie dziś nie pada ale jest straszliwie zimno.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość