Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

01 paź 2010, 15:19

chyba trzeba auto zmienic :ico_haha_01: :ico_oczko:
trzeba bedzie sie nad tym zastanowic :ico_oczko: my jestesmy na razie zadowoleni, bo rzadko trzeba bylo do tej pory autko reperowac, wymieniamy raczej drobiazgi typu filtry czy zarowki, a stare auto bylo prawdziwa skarbonka i nie oplacilo sie go dalej trzymac

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

01 paź 2010, 15:20

trzeba bedzie sie nad tym zastanowic :ico_oczko: my jestesmy na razie zadowoleni, bo rzadko trzeba bylo do tej pory autko reperowac
no my w tamtym roku ten samochod kupilismy, na razie tez nic nie robilismy przy nim, ale olej zaczyna zzerac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

01 paź 2010, 15:21

Nie jemy miesa, przede wszystkim moj maz to zagorzaly wegetarianin juz od kilkunastu lat...
Ogladalam dzisiaj fragment "Dzieci z Bullerbyn" i pomyslalam sobie o Tobie i o tym, ze Ty moglabys ogladac w orginalnej wersji jezykowej :ico_oczko:
Milej drzemki :-)

[ Dodano: 2010-10-01, 15:23 ]
no my w tamtym roku ten samochod kupilismy
my tez, kombi, bo czekalismy na :ico_ciezarowka: i pomyslelismy, ze sie przyda na dzidzi i psa :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

01 paź 2010, 15:23

Nie jemy miesa, przede wszystkim moj maz to zagorzaly wegetarianin juz od kilkunastu lat...
ahaa, chyba kiedys pisalas o tym :ico_oczko:
"Dzieci z Bullerbyn"
no obejrzalabym sobie :ico_oczko:

ok, spadam :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-01, 15:24 ]
my tez, kombi, bo czekalismy na :ico_ciezarowka: i pomyslelismy, ze sie przyda na dzidzi i psa :ico_oczko:
my tez kombi, a jeszcze nie wiedzielismy ze jestem :ico_ciezarowka: :ico_haha_01:

pa

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

01 paź 2010, 15:29

my tez kombi, a jeszcze nie wiedzielismy ze jestem
my kupilismy autko krotko zanim zaszlam w ciaze :-)
pa

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

01 paź 2010, 15:31

ja nie umiem gotowac bez przypraw
ja bardzo nie cierpię dużo soli, więc moja rodzina w sumie się dostosowała do mnie :-)
nie używamy przypraw typu vegeta, kostki, tylko naturalne i w małej ilości
a słoiczki teraz nie kupuję, bo mnie poprostu nie stać na nie

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

01 paź 2010, 15:42

ja bardzo nie cierpię dużo soli, więc moja rodzina w sumie się dostosowała do mnie :-)
nie używamy przypraw typu vegeta, kostki, tylko naturalne
brzmi zdrowo :-) mi czesto brak pomyslow na gotowanie, tym bardziej, ze mieso odpada, ryby tez, bo maz nie je... a jak chcialabym gotowac miesnie dla samej tylko Kiary to by mi to pewnie drozej wyszlo niz miesny sloiczek raz w tygodniu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

01 paź 2010, 15:53

Hejka:-)

Udało mi się jakoś doczytać co u Was :-) Gratuluję dzieciaczkom postępów i kolejnych ząbków, szczególnie Kiaruni (szybko u niej to idzie).

Rybka, trzymaj się!!! Normalnie trudno uwierzyć, że kolejna operacja jest konieczna... ehhh... brak słów...

Helen, pochwal się koniecznie jak Kiara wygląda w foteliku

Co do jedzenia, to postanowiłam, że Wika zje te zapasy słoiczkowe, które mam porobione i będzie jadła to co my, chyba, że tak jak Shiva pisze, nie będzie się dla niej coś nadawać, to ugotuję jej coś ekstra. Najchętniej dalej dawałabym jej słoiczki, ale ona ich już nie chce jeść, woli podjadać do co my, więc to w sumie jej decyzja :ico_oczko:

Wikunia zdrowa i coraz większa agentka z niej :-D Czasem ubaw po pachy mam przy niej :ico_haha_02:

Remont skończony i jestem z tego strasznie dumna, z naciskiem na strasznie, bo w końcu wszystko sama robiłam :-D

Komputer też mam chwilowo czynny (piszę chwilowo, bo znów nie wiadomo jak długo pohula), mój 15-letni kuzyn mi go zrobił :ico_sorki:

Zdrówka dla wszystkich chorujących :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

01 paź 2010, 16:01

inia1985, fajnie, ze sie odzywasz :-) :ico_brawa_01: dla zdolnego kuzyna i dla Ciebie za szybkie uporanie sie z remontem :-)
Helen, pochwal się koniecznie jak Kiara wygląda w foteliku
jak zrobie jakies zdjecie to wstawie
Wikunia zdrowa i coraz większa agentka z niej
to super :-D

a zywienie naszych pociech to temat rzeka... :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

01 paź 2010, 16:30

ja bardzo nie cierpię dużo soli, więc moja rodzina w sumie się dostosowała do mnie :-)
to fajnie :-) ja uwielbiam wszystko baaardzo przyprawione :ico_oczko:
o by mi to pewnie drozej wyszlo niz miesny sloiczek raz w tygodniu :ico_oczko:
to miesko dajesz raz w tygodniu?? u nas codziennie obiadek z miesem :ico_oczko:
bo w końcu wszystko sama robiłam :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


jak widac my juz po drzemce :ico_haha_01: :ico_oczko:
maly buszuje, najgorsze jest to ze caly czas wchodzilby na moja szafke nocna :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość