buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 paź 2010, 00:04

Zubelek a czemu malujecie ten stary? Kurcze to jest za ciężka praca dla Ciebie namachasz się tym wałkiem :ico_olaboga: .

Ja nie mogę spać, bo mnie strasznie zgaga męczy, i jakoś tak mi niedobrze :-/

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

02 paź 2010, 11:03

Witam z :ico_kawa: woda z cytrynka no i mnie dopadla choroba :ico_chory: cieknacy nos kaszel i bol gardla masakra.Praca mnie goni a ja nie moge nic zrobic nawet wyjsc z psiakiem :ico_noniewiem: Biedna sunia chodzi i czeka az pojdziemy na spacerek :ico_placzek:
Agnieszka26 Matko :ico_szoking: jakie skurczemam nadzieje ze wszystko dobrze daj nam znac!!!
zubelek babko ty nie szalej z tym malowaniem :ico_nienie: pamietaj ze musisz duzo odpoczywac :ico_oczko:
buzok14 zgaga to cos okropnego wspolczuje ale widze ze dzis to chyba odsypiasz hehe :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 paź 2010, 11:17

buzok14 zgaga to cos okropnego wspolczuje ale widze ze dzis to chyba odsypiasz hehe
no pospałam sobie, bo wczoraj usnęłam ok 3 :ico_olaboga: ,wymiotowałam od tej zgagi, jednym słowem noc miałam okropną. Wypoczywam, bo wieczorkim jedziemy na koncercik.
Aniula wracaj szybciutko do zdrowia.
Agnieszka czeu się nie odzywasz? Daj znać co i jak

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

02 paź 2010, 11:40

buzok14 to niezla nocka wiem ze na zgage mozna brac rennie zebys nie musiala sie juz tak meczyc bidulko :ico_nienie: Masz racje wypoczywaj ale macie dobrze ze razem gdzies wychodzicie :-)
A ja biore sie za sobotnie porzadki :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_prasowanko: i cala reszta pozdrawiam

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 paź 2010, 15:53

ja mialam dzis niezla adrenaline z rana
pierwszy egzamin praktyczny z prawka
oczywiscie oblalam

ale na wlasne zyczenie niejako
kurde niby taka pierdola plac manewrowy
a sie zestresowalam
i za daleko od slupka zaparkowalam
a caly rekaw wyszedl mi ideaalnie i naa koniec nonono :ico_zly:

a zaczelo sie w ogole nerwowo
bo rano juz sie pozarlam z Adamem
on tez nonono madry
wie ze mam egzamin. to zamiast olac to nakreca mnie i siebie
wiec poszlo o nonono. ale juz w fochach jechalismy
na miejscu ja sie zakrecilam na tyle ze nie pamaietalam drogi do Osrodka
a dodam ze jezzdzilaam tam dziesiatki razy
po kilka razy na jednej jezdzie wrrrr
tam i z powrotem
i nagle zamot i krazylismy wokol
kurde
ale dotarlismy na miejce 10min przed egzaminem ufff

i juz luzzz
smiejemy itd

potem wywolali moje nazwisko ale ledwo doslyszalam bo sie glosnik akurat na moim wezwaniu wwylaczyl hehe

no i pojechalam na plac

nowe autka maja
chodza super
ale inne wyczucie
ja naciskam sprzeglo zeby auto za szybko nie jechalo a ono nie jedzie prawie wcale
i tuz przed wjechanie do koperty zatrzymalo sie na chwile przez to wciskanie
i musialam rekaw powtarzac
gosc nawet podpowiedzial. zeby nie wciskac za mocno bo to nowki i lekko chodza

no to dobra. pojechalam.
i wszystko zdrobilam. i juz sama koncowka. ale stres. balam sie ze w sslupek uderze ze nie zdarze zahamowac
i zatrzymalam sie kurde za szybko
kola juz za linia byly ale przod wystawal

no coz trudno

eemocje opadly
poryczalam sobie ze zlosci

choc wiedzialam. ze obleje
ale mialam nadzieje. ze choc z placu wyjade

takaa pierdola niby
takie to latwe
ale mozna wysiasc na kazdym szczegole

jazda musi byc taka precyzyjna

ale traktuje to jako nowe doswiadczenie
juz zznam mniej wiecej auto
schemat poczatku egzaminu
te emocje tez kojarze
wiec nastepnym razem moze spokojniej bedzie

choc ja panikara. z jednej strony luzz
a za chwile panika i strach ehhhhh

juz wolalabym rodzic
przynajmniej wiem co mnie czeka i zakonczenie szczesliwe hehhehe

teraz szybki obiadek
i jedziemy do mamy

wieczorem moze bedziemy mkiec gosci
choc dzis jakos srednio mam ochote na towarzystwo...

zla od rana jestem hehe

ale z drugiej strony niech oblewaja sobie nie?
ja juz oblalam .. hehe to teraz reszta pooblewa - %

co u was dziewczyny??
napiszcie choc slowko!!!

ja wczoraj bylam u gina z wynikami
mam brac zelazo. co prawda anemii jako taakiej nie ma ale norma na najnizszym poziomie wiec na tym etapie ciazy lepiej brac
no dobra hehe

i mam mocz powtorzyc

z wymazu nic wiecej nie wyszlo. wiec ufff
dziwne bo z leonem mialam paciorkowca typu B. taka bakterie nieskzodliwa dla mnie ale utrzymujaca sie na cale zycie
a na tych wynikach ani slowa o tym
wcielo ja? czy jaka cholera? ehehhee

uciekam juz
papa

p/s ja olewam porzadki. w sobote czy w tygodniu? hehe
ogarniemy potem na szybko jak bedzie mial ktos wpasc
a jak nie to w poniedzialek
cisnienie mi dzis zbedne juz

papap


Agnieszka napisz co u ciebie? wszystko w porzadku
zmartwilam sie ale wierze ze to tylko przeepowiadajace

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 paź 2010, 16:51

hej.
My też w weekend odpuszczamy sobie sprzątanie,szkoda weekendu a tylko jego spędzamy rodzinnie a sprzątam w tygodniu.
No niestety nie mogę olac tego malowania bo czas goni...a muszę bo w zeszłym roku pomalowałam przedpokój i mały pokoik dla mojego aniołka a malowałam na jasny zielony taki ładny świeży...ale babka kazała wrócić do kremowego bo nie każdy lubi zieleń a chce ten dom wynająć.no i musimy.I robota robotą ale jaki żal zamalowywać taki ładny kolor i to dobrą farbą było robione.Teraz kupiliśmy najtańszą co będę płacić za dobrą jak ktoś się wprowadzi i może sam znowu przemaluje bo taki kremowy nudny strasznie w całym domu.
Oszczędzams ie ile mogę ,staram nie chodzić na darmo,kazdy kurs to przy okazji coś zabieram coś robię bo to latanie po schodach dobija,krzyż mi siada i chyba mam coś ze spojeniem łonowym,z miednicą,stawami...sama już nie wiem.27 mam wizytę w szpitalu może coś mnie obejrzą może nie oleją :ico_noniewiem: bo ledwo chodze i ledwo zmieniam pozycję :ico_noniewiem:

madziorka przykro mi,że oblałaś ale za drugim razem na pewno się uda.Tylko od rana relaks a nie nerwówka :ico_oczko:

byliśmy dziś z Zuzią na szczepieniu,była dzielna :ico_brawa_01: a pierwszy raz szła świadomo bo nigdy jej nie mówiłam,że idziemy na szczepienie dowiadywała się na miejscu :ico_haha_01: a dziś wiedziała po co i gdzie jedziemy i o dziwo była spokojna,przestraszyła się tuż przed ale powiedziałam zobaczysz kilka sekund i ...faktycznie moment i już .jestem z niej dumna :-D i z siebie bo weszłam z nią sama,kazałam M zostać z Gabi na korytarzu bo za dużo nas :ico_haha_01: a zawsze się stresuję przez język a teraz weszłam :ico_sorki: M chciał iść bo się dogada a ja że nie,bo będą kłuć moje dziecko to ja musze być i przytulić w razie co :ico_sorki: jak jeżdżą na kontrol do szpitala to mogą sami bo wiem,ze tam jej nie kują i nic nie robią a jak mają robić coś to już ja muszę być,nie ma to jak mamusia nie?
No i później na zakupy,mam w końcu dla nich buty,kozaczki takie długie ocieplane z baratsa ciepłe i czarne więc będa mogły mieć do szkoły.I sobie upolowałam koszulę i sweterek :-D

wieczorem mają znajomi wpaść oblewamy bo my kupiliśmy dom i im już kredyt na dom przyznali :ico_brawa_01: to ci co spodziewają sie dziecka za 2 miesiące...

no i tyle. :ico_noniewiem:
Spać mi się chce ,piję zieloną herbatkę może pomoże.

Wam życzę zdrówka :ico_sorki:

Agnieszka nic znać nie daje mam nadzieję,ze wszystko dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

02 paź 2010, 18:23

Agnieszka odezwij się :ico_sorki: co się dzieje :ico_noniewiem:

Aniula współczuję choroby, mnie na szczęście na razie omija

madziorka hihi to już teraz będziesz wiedziała o co chodzi z egzaminem tak jak i z porodem :-D a tak poważnie ja też zdawałam trzy razy, a wcześniej od 14 roku życia jeździłam samochodem, także potrafiłam, ale przy tych egzaminach to nie ma znaczenia, liczą się centymetry :ico_puknij:
Oszczędzams ie ile mogę ,staram nie chodzić na darmo,kazdy kurs to przy okazji coś zabieram coś robię bo to latanie po schodach dobija,krzyż mi siada i chyba mam coś ze spojeniem łonowym,z miednicą,stawami...sama już nie wiem.27 mam wizytę w szpitalu może coś mnie obejrzą może nie oleją :ico_noniewiem: bo ledwo chodze i ledwo zmieniam pozycję :ico_noniewiem:
zubelek takie bóle często w ciąży się zdarzają, większość moich koleżanek je miała. Miednica się rozchodzi. Jedyna rada, to mniej chodzić, no ale w Twoim przypadku to aktualnie niemożliwe. Pomimo przeprowadzki oszczędzaj się ile możesz.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

02 paź 2010, 19:10

Witam. Nie odzuwałam się ponieważ akcja porodowa trwała. Jest już dobrze udało się wstrzymac, byłam dzielna z usmiechem na twarzy i optymizmem, pomogło nawet lekarz podziwiał skąd mam tą siłę ale tak naprawde powiem wam że bałam się cholernie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wiktoś spokojny już ja też i skurczy nie ma :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: Wytrzymam do końca chocby nie wiem co!!!!!
Dziekuje za wsparcie. Gryzie mnie sumienie że narażam was na stres i piszę a póżniej nie mogę napisac że jest ok :ico_wstydzioch: Przepraszam was najmocniej...

[ Dodano: 2010-10-02, 19:20 ]
Mojego dzielnego Mężusia na piwko wysłałam bo się tak stresował że aż zielony na buzi był ale cały czas ze mną :ico_brawa_01: :ico_sorki: Ja też teraz odpoczne będę spać długo błogo i spokojnie. Pozdrawiam do jutrz pappa

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

02 paź 2010, 19:24

Agnieszka26 najwazniejsze ze juz po wszystkim bardzo cie podziwiam jestes bardzo dzielna kbieta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Napewno wytrzymasz do konca nie ma innej opcji :ico_nienie: pozdrawiam

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 paź 2010, 20:14

Agnieszka ale sie ciesze!!!!

dziewczyny moze podamy swoje nr kom? tak w razie czego moga sie przydac nie?
tylko to watek otwarty. ciagle o tym zapominam jednak
wiec pasowaloby na prive ale czy one jeszcze funkcjonuja???

zubelek jak sie dobrze czujesz to dzialaj
byleby za duzo nie dzwigac. i jak cos zaboli to odpoczac
a tak to dasz rade
ja bym mogla teraz przeprowadzke zorganizowac
i pomalowac wszystko
bo mnie adrenalina rozpiera i sie wyzywam na adamie jak nic nie robie hehe


my dopiero dotarlismy
bo dzis bez gosci jednak
i dobrze hehe
bo jakos nie mam dzis weny na impreze...
ogladamy mam talent
jemy kolacje

i zaraz sobie piwko bezalkohole walne zimne i moze chipsiki otworze
a co
jak oblewac to na maxa heheheheh


buziaki

[ Dodano: 2010-10-02, 20:18 ]
Aniula trzymaj sie zdrowo

buzok napisz relacje z koncertu
niezle cie wymeczylo ale pewnie teraz juz sie bawisz i luzzz

gagano wlasnie i to jest najgorsze kurde
w tym egz
ze normalnie to sobie podjedziesz do przodu czy do tylu jak wystajesz czy cos
a tutaj musi byc od razu zrobione i precyzyjnie
ehhhh
a duzo nie trzeba zeby to zjechac nie?
jeszcze wlasnie pod presja dodatkowo
i bez wyczucia auta

ehhhhh

maam nadzieje ze nie zasiedze sie na tym placu za dlugo hehehe


jeszcze zeby mozna bylo jezdzic juz....
jak w UK
zapisujesz sie na prawko i od razu dostajesz papier i mozesz smigac za kierownica ale obok z keirowca
i jezdzisz kiedy i ile chcesz
godzin wykupujesz tyle ile chcesz
i bez cisnienia
ehhhh

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość