patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 paź 2010, 12:29

aniawlkp86, tak tylko wiesz, my od sprzedazy mamy premie a teraz to ja sie juz dobrze czuje to czemu mam siedziec w domu 7 m-cy :ico_olaboga: w grudniu szykuje sie fajna sprzedaz bo wtedy jest najwieksze zainteresowanie wczesna rezerwacja, dlatego ja od razu postanowilam ze chce isc po nowym roku.
Ja rozumiem ze dla niej sa teraz ciezkie miesiace ale ona mi nigdy nie szla na reke, nie chciala mi dac w lipcu 2 dni urlopu na obrone magisterki bo byl sezon a my w sezonie brac urlopu nie mozemy :ico_noniewiem: mi rece opadly i teraz tez nie widze powodu zebym jej miala ustapic tym bardziej ze na tym strace

a tak na marginesie to bardzo sie ciesze ze mam termin na maj bo caly sezon (pierwszy od kilku lat) bede miala wolny :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 paź 2010, 12:38

patrycja_g skoro tak ma się sytuacja to siedź w pracy żeby więcej zarobić,przynajmniej babie na złość zrobisz :ico_haha_01: :ico_haha_01:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 paź 2010, 12:43

aniawlkp86, no wlasnie tak samo mysle, no chyba zeby sie cos dzialo (oby nie) ale teraz sie zastanawiam czy znow kilku dni nie wezne bo przeziebienie coraz wieksze zamiast sie polepszac to coraz gorzej sie czuje. Ale jak sie z tego wykaraskam to wroce po kilku dniach :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 paź 2010, 12:49

parę dni odpoczynku od pracy ci się przyda i przynajmniej się wykurujesz i wrócisz zdrowa do pracy :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 paź 2010, 12:59

mysle dokladnie tak samo mysle. Ale do lekarki po zwolnienie moge isc dopiero we wtorek wolalabym jednak zeby do wtorku mi przeszlo :ico_oczko:

aniawlkp86, duzo jeszcze grzybow przynosi? bo chyba sie powoli koncza

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 paź 2010, 13:02

aniawlkp86, duzo jeszcze grzybow przynosi? bo chyba sie powoli koncza
już mało przynosi :ico_sorki: dzisiaj tylko na rydze poszedł i kani nazbierał,właśnie idę mu je usmażyć :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 paź 2010, 14:30

u mnie dzis w pracy taka nuda ze ciesze sie ze sobie ksiazke przynioslam

aniawlkp86, my grzybow to tyle tylko co sobie kupimy, las daleko od czasu do czasu sie pojdzie ale to tak raz na rok i potem jajecznica :-D a teraz to juz w ogole nie pojde bo mam od R zakaz wstepu do lasu zebym znow jakiegos kleszcza nie przyniosla :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

02 paź 2010, 14:34

hej

mąż sprząta, od rana szaleje :-) mnie standardowo niedobrze od samego rana, Pola poszla spać a więc chwila spokoju jest.

Rano byłam na fitnessie (aktywne 9 miesięcy), ćwiczenia spejcalne dla kobiet w ciązy, w sumie nic innego jak normalny aerobic, tylko w wolniejszym tempie i mniej powtórzeń. Brakowało mi ruchu bardzo wiec chętnie poszlam, dzien i godzina mi pasuje, ale z kolei mam dalej do tego klubu. Bo normalnie chodziłam na 19.30 na step, ale to jednak duzy wycis byl, poza tym o tej godzinie to ja dętka jestem :-)

patrycja_g, podziwiam za pracę do 20 :ico_sorki: i to jeszcze w wekendy :ico_olaboga:
A ta twoja szefowa strasznie kombinuje :ico_olaboga: .
Ja się zastanawiem kiedy w pracy powiedzieć, miałam zamiar zaczekac do nastepnej wizyty u lekarza (mam 18.10), ale juz wczoraj jedna baba sie pytała, czy nie jestem w ciązy, a to wszystko przez taką sukienkę, a la ciązowa, faktycznie w niej wyglądalam jakbym w ciąży była :ico_oczko:

ania my na dzisiaj planów zadnych nie mamy, za to jutro jedziemy na imieniny do mojej mamy :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 paź 2010, 14:41

NOWA, fajnie z tym fitnessem w poblizu mnie nie ma takiego specjalnego niestety no i jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy musialam zrezygnowac i tak sie nachodzilam ze do dzis zmeczenie czuje :ico_oczko: bo zapisalam sie miesiac wczesniej, szkoda no ale sa rzeczy wazne i wazniejsze

moja szefowa to straszna kombinatorka pod kazdym wzgledem, chcialam jej teraz dopiero powiedziec ale bralam L4 3 tyg temu jak bylam tak solidnie przeziebiona i na zwolnieniu mi lekarka napisala ten specjalny kod zebym miala 100% placone wiec chcac nie chcac musialam powiedziec wczesniej. Jeszcze niektorzy w rodzinie nie wiedza a ona juz tak no ale trudno.
Tez mam taka bluzeczke na lato, luzna i jest strasznie wygodna bardzo ja lubie i tez pare osob przez to pytalo nieraz czy w ciazy nie jestem, teraz grube swetry to dlugo nie bedzie pewnie widac, jak sie na wiosne odkryjemy to zaraz rodzic bedziemy wiec dla niektorych moze byc szok :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 paź 2010, 14:46

patrycja_g jaką książkę czytasz? grzybki z jajecznicą to ja też uwielbiam,ale teraz mam wszystkie posuszone,może jutro A wygonię do lasku po grzybki to na kolację by były :-D w ogóle to ciacho mi się chce jakieś i muszę kupić masło tylko zeby upiec i zrobię później wieczorkiem jak od rodziców przyjedziemy :-D :-D

NOWA fajnie masz jak mąż szaleje od rana sprzątając :ico_brawa_01: podziwiam za chodzenie na fitness,choć szczerze gdyby u nas było bliżej to pewnie też bym się zapisała bo by to dobrze mi zrobiło,niestety dojeżdżać bym musiała 20 km to jednak nie ma sensu :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość