Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 paź 2010, 23:23

hejka

matikasia, fotki świetne , ja choruję na taka sesje ale zawsze kaski brak na takie fanaberie :ico_placzek:
a my jutro jedziemy juz nie moge sie doczekać
super przygoda :ico_brawa_01:

a my dziś mielismy szalony dzień
rano pojechaliśmy z P do w-wyna szybkie zakupki dla niego , szef wpracy zabronił przychodzićw jeansach do pracy i trzeba było zmienić garderobę,zakupiliśmy 2pary spodni , jakieś koszule , marynarkę ,kurtkę,buty i wydaliśmy fortunę :ico_noniewiem:
a i jeszcze Ali wziełam kurtkę bo była ostatnia ale niestety moja panna jest bardzo wybredna i powiedziala że chce tą którą sobie sama wybrała i trzeba będzie tą zwrócić (chociaż mnie osobiście to nie na rękę ,bo tajest fajna i praktyczna ), aleto ona ma w niej chodzić , więc trzeba zwrócić :ico_noniewiem:
ja tez patrzyłam dla siebie kórtkę ale na nic się nie zdecydowałam ,wszystko na jdno kopyto i nie moja kolorystyka ,więc dalej muszę się rozglądać

a potem zajechaliśmy na chwilkę do domu po Lolka, bo został z babcią i pojechaliśmy na imieniny do teściowej i wróciliśmy koło 20 ,śpać :ico_oczko:

a dzis wypadała 12rocznica naszego ślubu i z tego zapędu jakośwogóle nie uczciliśmy tego :ico_noniewiem:
mogę tylo :ico_tort: postawić

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

04 paź 2010, 07:31

witam z rańca, moje dziecko juz tańczy :)
u nas ostatnio hitem na wszystkie smutki i żale jest wstęp do filmu "prosto w serce" - teledysk wymyslonego na potrzeby filmu zespołu POP, musze wiecej z netu teledysków sciągnąć, niestety mtv brak
nom nic, lece bo musze jeszcze sie poszykowac

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 paź 2010, 08:02

Witam z ranka.

Wiolaw dużo miłości z okazji rocznicy.
A w ogóle lepiej już u Was??
Co do sesji, to zajmuje się tym moja koleżanka z osiedla. Nam robi za darmo, ale za 20 fotek bierze 200 zeta, a jeśli mają być w albumie to 300 także nie dużo naprawdę.

Ja się jakoś nie wyspałam. Karmiłam po 1 i po 5. Wtedy już ją wzięłam do siebie. Potem już po 5 wyciągnęła 2 cycki i nadal szukała. Zrobiłam jej 100 butlę i wszystko wypiła :ico_szoking:

Teraz przeglądam ulotki z biedronki, lidla, netto, jak co poniedziałek.
Dziś idę z dziećmi do lidla bo będę fajne kolorowe kartki i koperty.

Na obiad resztki z wczoraj, a potem muszę ugotować na jutro bo do pracy a na 12 mati ma teatrzyk.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

04 paź 2010, 10:01

Wolne, wolne i po wolnym. Teraz się dopiero zacznie sajgon. W ogóle męża nie będę mieć. Będziemy się widywać tylko w nocy. W tygodniu to standard. Tylko jak zostanie kierownikiem, czyli od 1 listopada, w sumie od dnia jego urodzin to będzie wcześniej wyjeżdżał więc nawet rano mało czasu. Tyle się będziemy widzieć co w czasie kiedy mu śniadanie będę robić i będę Kingę karmić, a potem wieczorem jak wróci koło 19:30-20:00 do domu. W weekendy ja standardowo na 8 do szkoły i koło 19-20 powrót. I praktycznie tydzień w tydzień. Więc LEŻYMY.
A tyle wolnego miał, bo teraz dopiero urlop odebrał ten 2-tygodniowy, co wszyscy odbierali w wakacje. No, ale przeszło jakby to jeden dzień był. Strasznie żałuję. Czuje się jakby mi zegarek spieszył. No i poszedł do pracy. Kinga pierwszy raz na zawołanie zrobiła "papa", bo tak to robiła kiedy chciała, posłała tacie "rybko-buziaczka", poklepała po ramieniu, ja dałam kanapki w łapę, buzi w policzek, no i poszedł.
a jak tam szkola sie juz zaczela?
W sobotę byłam na inauguracji i szkoleniu bhp, a pierwsze zajęcia mam w przyszły weekend. Od rana do wieczora podejrzewam, bo jeszcze dokładnego rozkładu nie ma. I mamy mały problem, bo ja mam zajęcia w Chrzanowie, a Kamil ma w sobotę i w niedziele egzaminy w Krakowie. I chyba pojedzie z Kingą i będzie prosił ciocię żeby przypilnowała nam dziecka.
wczoraj odebralam wypis ze szpitala i co sie okazalo sie Zulka ma sklejone wargi sromowe
Ci lekarze sami nie wiedzą o co im chodzi. :ico_noniewiem: A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase. Pewnie jakbyś dała to by się nagle wszystko wyjaśniło.
byliśmy w tygodniu na sesji zdjęciowej u mojej koleżanki:)
Śliczne fotki. :):)
a my jutro jedziemy juz nie moge sie doczekać :ico_brawa_01:
Oczywiście chcemy zobaczyć efekty. :)
a dzis wypadała 12rocznica naszego ślubu
Kolejnych 12, a potem kolejnych i kolejnych!!! :) :ico_tort:
Nam robi za darmo
Ja robie wszystkim za darmo, ale studia nie mam. :ico_noniewiem:
Zrobiłam jej 100 butlę i wszystko wypiła
To znaczy, że już wcale cyc nie jest jej potrzebny. Podejrzewam, że odstawianie już łatwo Ci pójdzie. :) Tylko proponuje nie przyzwyczajać jej do jedzenia mleka w nocy, ja Kindze nawet wody w nocy nie dawałam. Przytulałam, śpiewałam, głaskałam aż zasnęła i teraz mi każdą noc całą przesypia. I zasypia sama w łóżeczku i śpi u siebie. :)

Ja dziś rosołek z makaronem i zapiekanka ziemniaczana z boczkiem, cebulą i jakimś tam sosem. :)

Mam prośbę, mogę Wam wstawić tu zdjęcie, które zrobiłam? Bo jest konkurs i nie wiem czy mi się opłaca je wystawiać, powiedziałybyście mi czy sie podoba. :)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

04 paź 2010, 10:11

Witam sie i ja :ico_kawa: :ico_kawa:
Mikusia ale jak wargi sklejone?? to jest aż tak widoczne??
no ona ma czesciowo sklejone wargi sromowe :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
troche jest widoczne

dzwonilam juz dzsi do pediatry bo musze miec skierowanie na CRP i mowilam jej o tym i kazala przyjsc to ustalimy termin i ona sama obejrzy bo moze to sie nasila przy infekcjach niewiem zobaczymy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
w kazdym badz razie patrzalam teraz ze ja bylam u gina 14 wrzesnia a teraz 26 trafilismy do szpitala i oni stwierdzili ze jednak ma takze ja jzu glupieje

boje sie bo w najgorszym wypadku oni robia zabieg chirurgiczny :ico_placzek: :ico_olaboga:

ach jutro chce sie jeszcze przejsc do tej ginki i zapytam moze jak bedzie miec czarno na bialym napiasne to wkoncu raczy zapisac ta masc :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ajka nie to sie umowie znow na wizyte i bede czekac 2 miechy :ico_zly: :ico_zly:
kuzwa :ico_zly:

matikasia, super ze spotkanko udane
sesja ekstra zazdroszcze takiej kolezanki :-D :-D
i czekamy na wiecej fotek :ico_oczko:
ale za 20 fotek bierze 200 zeta
no naprawde nieduzo :ico_oczko:
Zrobiłam jej 100 butlę i wszystko wypiła
maly glodomorek :-D :-D

isiawarszawa, trzymam kciuki za sesje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a dzis wypadała 12rocznica naszego ślubu i
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
no wlasnie jak tam teraz wasze relacje??juz lepiej czy nadal tak samo

acha chcialam ci powiedziec ze masz piekny kolor wlosow zrobiony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mnie tez sie taka rudosc podoba
tylko ze ja taka blada jestem hehe :-D

kurka wszystkie jestesmy smarkate ja ,Wiki ma zatkany nosek i Zuzka tez :ico_zly: musze to szybko zlikwidowac zeby sie nic wiecej niezrobilo :ico_nienie: :ico_nienie:


kurka ale afera w Wiki szkole
duzo dzieci nieumie czytac,choc w zerówce ich nieuczyli bo nowy program wszedl i zero nauki tylko zabawa
no i pare dzieci nieumie czytac i mojej kolezanki syn rowniez i dostaje coodziennie 2 :ico_szoking:
no i ona poszla do wychowacy i pyta sie ze przeciez po to szkola ze powinni ich uczyc a na to wychowawca ze :pani jesr śmieszna ,rodzice sa od tego ze powinni uczyc dziecko w szkole a ona jest od tego zeby przerobic material :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

jaka masakra
kumpela poszla do dyrektorki wyjasniac sprawe ciekawe jak sie skonczy :ico_olaboga: :ico_olaboga:

na szczescie moja Wiki umie czytac i pisac :-D :-D
ja ja uczylam sama w domu w wakacje robila w cwiczeniach zadania,sama chciala niezmuszalam jej
pracowalam zeby choc troche umiala,a czytac tez sie uczylismy na spacerkach szczegolnie Wiki mi literowala rozne slowa i składala takze to duzy plus

ale mysle ze niepowinno sie wymagac po miesiacu ze dziecko nauczy sie dobrze czytac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

umylam sobie wloski teraz sie susza potem ide na spacerek z Zulka i jakies drobne zakupki :ico_oczko: :ico_oczko:

miłego dnia zycze :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 paź 2010, 11:43

Jestem po lidlu. Mała spała ponad godzinę :ico_szoking:
Kupiłam kolorowe kartki i kolorowe koperty, ale spodni damskich dresowych już nie było tych najładniejszych.

Kasia90 na pewno będzie Wam ciężko, ale tak to już jest, że trzeba sobie jakoś radzić w życiu. Młodzi jednak ciężko mają. Życzę chociaż by Kamil lepiej zarabiał.
Fotka śliczna, a co to za konkurs??

Mikusia
w zerówce jest raczej tylko zabawa. Dzieci uczą się literek w 1 klasie i nikt nie może za 2 wstawiać. Czytanie jest chyba od 2 semestru jakoś. Także aferę niech robią.
Nie każdy rodzic siedzi z dzieckiem, ale i nie każde dziecko w takim wieku wyraża chęć. Mój Mat np 4 latka a zna cały alfabet i odczytuje 4 literowe wyrazy, a każdy nawet najdłuższy podzieli na sylaby, ale on sam wyraża chęć nauki, więc ja korzystam.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

04 paź 2010, 12:55

Fotka śliczna, a co to za konkurs??
To nie ta fotka. :) To akurat zmieniłam w profilu. A konkurs jest na najlepsze zdjęcia. Baaaardzo wątpie, że w ogóle zauważą moje zdjęcie, bo ja nie mam pojęcia profesjonalnego o fotografii. Jestem amatorką, a tam startują też ludzie, którzy są fotografami z zawodu i to od kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat, a spróbować można.

Obrazek
Tu to zdjęcie. ;)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 paź 2010, 14:24

Kasiu90 zdjęcie bardzo ładne. Przede wszystkim dziewczyny śliczne. A to Twoje modelki? :-D

My już po placu zabaw. Teraz omlecika dzieciom robię i pewnie znów wyjdziemy, a mam tyle wycinania na jutro że szok.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

04 paź 2010, 14:26

Koleżanki. :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 paź 2010, 14:34

ładne koleżanki:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość