Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

04 paź 2010, 09:18

witam z rana :ico_oczko:
my z amelka zawiozlysmy tate do pracy i za jakas chwilke ja zawoze do przedszkola :ico_oczko: zazyczyla sobie dzisiaj sukienke wiec juz czeka wystrojona :ico_oczko:

ja wczoraj zaczelam pakowac torby, jedna na porod, druga na po, wprawdzie jeszcze musze pare rzeczy wlozyc ale zrobilam dwie listy i mam wszystko zorganizowane :ico_oczko:

u nas caly czas czekamy na wyrownanie naszych pesnji ale poki co cisza wiec z kaska cienko :ico_placzek: ale co zrobic :ico_placzek:

ja mialam dzisiaj sen ze urodzilam, ze Wiktorek byl duzy i ze bardzo ladnie jadl z piersi a bylam taka szczesliwa z mezem i ze mial brazowe wloski i piekne brazowe oczka :ico_oczko: ale jaja :ico_oczko:

milego dnia dziewczynki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

04 paź 2010, 09:22

witajcie poniedziałkowo :-D
ejustysia, małgosia ma racje, powinnaś jechać albo od razu dzwonić do swojego lekarza!!
daj znać jak tam sie czujesz :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas dziś zimno brrr
niby słońce świeci ale jest wiatr i tak nieprzyjemnie :ico_noniewiem:

młody w przedszkolu
jak to przy poniedziałku był troszkę smutny

dzisiaj mam męża w domu, ma wolne bo w weekend na 2 imprezkach byliśmy i wiadomo promile..
dzisiaj będę robiła snikersa bo mój mały mężczyzna ma jutro imieninki i napewno dziadki wpadną na kawusie

miłego dzionka życzę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

04 paź 2010, 09:26

hej dziewczyny, u mnie noc ok, naraziewszystko dobrze,oby do jutrra

malgoskab, obrazona czy nie, ja poprostu jestem zdania ze oni moga zaszkodzic a nie pomóc, niestety zbyt wiele razy sie przekonalam na wlasnej skórze ze jak sie nie zaplaci to ci jeszcze pogorsza,w tv tez sie nasluchalam o nfz i dziekuje za ich usługi.

a my dzis znowu na szczepienie nie idziemy bo 2 tydzien pielegniarki nie ma.

ide troche poleze, na szczescie czuje sie b.dobrze nie zapeszajac

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

04 paź 2010, 10:48

ejustysia ja tez bym nie czekala moze dadza ci cos na podtrzymanie jeszcze chociaz do skonczonego 36 tyg...
my zaraz idziemy na plac zabaw pogoda wzgledna, trzeba korzystac...
nic mi sie nie chce dzis,len totalny...

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

04 paź 2010, 10:49

ejustysia, mam nadzieje że dotrwasz jeszcze te kilka tygodni w dwupaku! :ico_sorki:

malgoskab, zdrówka dla Krzysia :ico_sorki:

aniaj84, Monia M, oby dzieciaczki już Wam nie chorowały i mogły chodzic do przedszkola :ico_sorki:

Ja już tez wyciągnelam rzeczy do spakowania do szpitala bo ostatnio coraz gorzej sie czuje, ale to też przez ostatnie zabieganie :ico_noniewiem: Może dzis lub jutro spakuje już torbe na wrazie czego...choć znów nie mam jeszcze pomysłu jak wszystko zorganizować (opieke nad dziewczynkami by K mógł byc ze mną) jak zaczne rodzić wcześniej, a moja siostra przylatuje do nas właśnei w mój termin i to o 23:00 :ico_olaboga: Obym dotrwała :ico_sorki:

Wybaczcie że ostatnio mało jestem na forum, ale najpierw była u nas moja tesciowa przez 3 tygodnie, teraz znów mamy sporo spraw do załatwiania a chce zdażyć jeszcze przed porodem :ico_sorki: no i samopoczucie mi też szwankuje ostatnio a do tej pory nie mogłam narzekać... :ico_noniewiem:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

04 paź 2010, 13:12

my po lekarzu
Krzysio śpi wiec moge cos skrobnąć,
niby wszystko czysto w płucach i oskrzelach ale gardło troche czerwone i błona w uszkach od kataru, wiec jak narazie syrop na kaszel i kropelki do nosa i czekamy jak rozwinie sie sytuacja,
no i skierowanie do laryngologa dostalismy coby to wszystko sprawdzić

ja obiadek mam na dzisiaj zrobiony wiec luz, jakies pranko tylko musze nastawic i ziemniaki ugotowac
lece cos porobić

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

04 paź 2010, 14:39

a ja wlasnie wstawilam krupniczek bo moja corka chciala ziupke :ico_oczko:
:ico_oczko: ale sobie :ico_oczko: pospalam, czuje sie jak nowo narodzona :ico_oczko:
ogolnie zaczelam myslec czesciej o porodzie i musze przyznac ze juz bym chciala byc po bo ledwo chodze, samopoczucie fatalne a kondycja jeszcze gorsza, ale coz trzeba czekac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

04 paź 2010, 17:01


robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

04 paź 2010, 17:23

hmmm ja jakos jestem anty nastawiona na takie wynalazki...do mnie nie przemowilo...a wrecz przeciwnie , czysty biznes takie moje zdanie....

[ Dodano: 2010-10-04, 17:24 ]
mialam Was pytac...jak u Was z apetytem?bo mnie moj apetyt przeraza wrecz chlone wsyzstko a olbrzymich ilosciach!!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

04 paź 2010, 18:20

hmmm ja jakos jestem anty nastawiona na takie wynalazki...do mnie nie przemowilo...a wrecz przeciwnie , czysty biznes takie moje zdanie....

no ja raczej tez, ale czytam opinie i faktycznie dziala, a jak nie to moze chociaz pewnosci siebie doda:)
mialam Was pytac...jak u Was z apetytem?bo mnie moj apetyt przeraza wrecz chlone wsyzstko a olbrzymich ilosciach!!!
u mnie tak od tygodnia tez apetyt nie opuszcza

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość