Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 paź 2010, 14:46

Gwona... Ja tak mialam w pierwszej ciazy :ico_olaboga: moj K byl okropny, jeszcze w polowie mi moj najukochanszy pies zginal, juz sie w ogole poczulam sama jak palec, kilka miesiecy nic tylko plakalam, teraz sie ciagle zastanawiam czy przez to Gabriel byl od poczatku taki nerwowy i rozwrzeszczany... moj K sie ocknal dopiero po porodzie, jeszcze 10 dni przed mi taka akcje wywinal, ze machnelam na niego reka w koncu. Kazalam sie wynosic... 3 dni Go nie bylo, wrocil na kolanach, na szczescie mielismy happy end, ze tak powiem i teraz jest super-nie zeby mnie nie wkurzal, w koncu to facet...
ale na co to komu bylo?! te wszystkie nerwy i placz...
dlatego niezaleznie od tego co sie stanie, ja Cie osobiscie prosze, zebys sprobowala sie zdystansowac-ja nie wiem nawet czy to jest mozliwe, bo mi sie nie udalo, moze sie nie staralam, a juz na pewno nie wiedzialam, ze sie pozniej bede zamartwiac, czy moje dziecko byloby spokojniejsze, gdybym i ja taka byla... nie da sie z nim dogadac? to sprobuj go olac...

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

04 paź 2010, 16:03

Fintifluszka Chyba masz rację,ale jest mi tak ciężko ,że nie mam w nim wsparcia. Do lekarza jeżdżę z przyjaciółką ,na badania i usg też. W ogóle w tych chwilach nie bardzo chce uczestniczyć. A ja z każdym dniem czuję się gorzej z tym wszystkim :-( Ostatnio powiedział mi,że on zarabia a ja się mam zająć ciążą... Ja rozumiem,że musi pracować...Ale myślałam ,że będziemy wspólnie w tym uczestniczyć. Bo Ja niestety straciłam pracę przez ciążę więc to nie jest moje widzi mi się ,że nie pracuję. A nie raz usłyszałam,że on zarabia a ja lezę do góry tyłkiem :/ Nie mam sił żeby z nim próbować porozmawiać za dużo mi już odmówił. Myślałam,że w wieku 31 lat jest dojrzalszy a tu tak się rozczarowałam :ico_placzek:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

04 paź 2010, 17:10

dziekuje kochane za kciuki :ico_sorki:
Dzidzius rosnie zdrowo.Ma 8 cm.
Ja mam troche malo zelaza wiec pani doktor przepisala mi zelazo w tabletkach.
Co do wagi to od poczatku ciazy schudlam 3 kilo.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 paź 2010, 17:56

agusia22, a fotke masz?
widze, ze Tobie waga tez sie do przodu przesunac nie chce...
A co gin Ci na to powiedziala?

Bo u mnie waga pokazuje max. 0,5kg wiecej... i to zalezy w jakie dni :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 paź 2010, 18:26

u mnie na razie ok 3 kilo do przodu, podobno najbardziej sie tyje po 20 tyg... nie wiem jak mialam w pierwszej ciazy-nie pamietam, jak bede w pl to karte ciazy wezme ze soba dla porownania, ale wtedy mialam na koniec +24 kilo i mimo, ze wrocilam po pol roku prawie do swojej wagi, bo 22 kilo ze mnie zeszlo-wlasciwie to po wyjsciu ze szpitala juz mialam 9 mniej :ico_haha_01: ale trwalo to 2 miesiace i pozniej przytylam znowu i teraz przed ciaza staralam sie jak moglam, zeby troche zrzucic i nici mi z tego wyszly, wiec i tak wystartowalam z 6-7kg wiecej niz wczesniej... w kazdym razie nie chcialabym teraz tak przytyc i postaram sie tego przypilnowac, bo nie wiem czy pozniej bym umiala dojsc "do siebie"

ale wydaje mi sie, ze to normalne, ze czasami w pierwszych miesiacach sie traci na wadze :ico_noniewiem: aczkolwiek wy chudzinki jestescie, bo ja osobiscie znam takie przyklady, ale u "wiekszych" moich kolezanek... jednej ciaza bardzo dobrze zrobila, bo przybrala tylko 3 kilo, a po porodzie tak schudla :ico_szoking: wyglada teraz rewelacyjnie... nie wiem od czego to zalezy...

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

04 paź 2010, 19:07

Mam fotke ale nie jest zbyt wyrazna.

Doktor mowila ze na poczatku ciazy czest sie zdarza ze sie spada z waga.
Ale wszystko przede mna.w pierwszej ciazy do konca 4 miesiaca nic nie przytylam a poznij tak nadrobilam ze ogolnie bylo 20 kilo wiecej.
Teraz moglam tak spasc z z wagi bo przed ciaza jadlam sporo slodyczy i to przewaznie na wieczor a odkad zaszlam w ciaze to mam wstret do slodkiego i jak widze wychodzi mi to na dobre.

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

04 paź 2010, 19:10

agusia22, super ze wszystko dobrze z dzidziusiem:ico_brawa_01:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

04 paź 2010, 19:25

Obrazek

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 paź 2010, 19:46

agusia22, ale fajnie sie malenstwo odwrocilo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

04 paź 2010, 19:51

agusia22, to duzy juz dzidziuś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A mialas usg genetyczne moze?? bo u nas to jest standart w 13 tygodniu,i wtedy fotka jest bardzo wyrazna i widac wszystko super

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość