patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

04 paź 2010, 17:29

ja zasypiam, przez te zatoki zapchane spie w nocy max 5 godz i teraz odlatuje, zrobilabym sobie kawe no ale nigdy jej nie lubilam wiec zmuszac sie nie bede. Jutro do lekarza bo juz tydzien sie znow lecze na wlasna reke

mama Izuni, idz do gina niech sprawdzi. Mnie tez na poczatku strasznie bolal brzuch i kazal mi brac 5 dni nospe a jak nie pomoze to powiedzial ze bedziemy sie martwic, wiec to chyba do konca takie normalne nie jest. Na szczescie pomogla i od tej pory nie wiem co to bol brzucha.

Te spodnie na gumie to ja musze sobie juz kupic a u nas w sklepie sa za 90 - 100 zl. Ale ja sie nie dopinam, tam mi po tych wzdeciach zostalo. Jak siedze to guzik rozpinam. W pracy pod biurkiem, guzik rozpiety, wsiadam do auta zanim odpale, guzik rozpinam i pozniej wychodze na parkingu i zapomne go zawsze zapiac zanim do pracy wejde :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 paź 2010, 17:38

aniawlkp86 bardzo dobrze, dziękuję za pamięć-wszystko przeszło.
Ja po ubrania dla siebie wybieram się w weekend bo ze spodniami też powoli mam problem z zapięciem.Niestety nie mogę wziąć od siostry boi jest niższa ode mnie.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 paź 2010, 18:07

Te spodnie na gumie to ja musze sobie juz kupic a u nas w sklepie sa za 90 - 100 zl.
to nie aż tak drogo bo u nas to poniżej 130 zł nie schodzą :ico_olaboga:
aniawlkp86 bardzo dobrze, dziękuję za pamięć-wszystko przeszło.
to fajnie,że wszystko juz ok :ico_brawa_01:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

04 paź 2010, 18:25

no w jednym sklepie byly za 89 i myslalam ze to drogo chcialam sprawdzic jeszcze w drugim a tam 99 wiec jutro chyba pojade do tego pierwszego, przy okazji odwiedze tesciowa bo to obok niej, nabije sobie plusa :ico_oczko: Jakbym miala tyle energii co przed ciaza to bym pewnie latala po sklepach i porownywala nawet nie dla oszczednosci ale z ciekawosci ale teraz to tak mi sie nic nie chce ze nawet moj R nie umie tego pojac. On zawsze oaza spokoju a ja wiecznie nie umiejaca znalezc sobie miejsca, teraz on podsuwa pomysly zeby gdzies jechac, cos robic i ciagle slyszy magiczne "nie chce mi sie", "chce do domu" ale naprawde to sa teraz moje najwieksze potrzeby - dom i spokoj :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 paź 2010, 18:57

Hejo jestem i ja :-D widzialam ze juz czerwcowki sie pojawily no super ten czas leci strasznie :-)

aniawlkp86, a robie tipsy i tesciowej tez wtedy robilam wiec troszke czasu mi to zajmuje.

Filipek juz zdrowy i szczescie ja tez zdrowa.
W srode ide oddac krew i mocz na badania a potem za tydzien na wizyte do gina.

Wybaczcie ale jakos nie mam weny i czasu do pisania, buziaki :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 paź 2010, 21:16

przy okazji odwiedze tesciowa bo to obok niej, nabije sobie plusa :ico_oczko:
no tak od czasu do czasu trzeba zajrzeć :ico_oczko:
teraz to tak mi sie nic nie chce ze nawet moj R nie umie tego pojac. On zawsze oaza spokoju a ja wiecznie nie umiejaca znalezc sobie miejsca, teraz on podsuwa pomysly zeby gdzies jechac, cos robic i ciagle slyszy magiczne "nie chce mi sie", "chce do domu" ale naprawde to sa teraz moje najwieksze potrzeby - dom i spokoj :-)
biedny ten twój mąż teraz :ico_haha_01: ty byś tylko w domu siedziała a on chce się jeszcze wyszaleć póki dzidziusia nie ma na swiecie :-D
aniawlkp86, a robie tipsy i tesciowej tez wtedy robilam wiec troszke czasu mi to zajmuje.
to tak jako hobby robisz? i zarabiasz?
bo bratowa A sobie dorabia na tipsach,pracuje w sklepie a tipsy robi tak jak ktoś chce,ja już 2 razy u niej robiłam i fajnie jej to wychodzi,a sama się wszystkiego uczyła z internetu :ico_sorki:
Filipek juz zdrowy i szczescie ja tez zdrowa.
dobrze,że już zdrowi jesteście :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 paź 2010, 08:17

czesc
ja jakos tez weny i czasu nie mam, mamy male problemy

milego dnia

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

05 paź 2010, 09:57

hej dziewczyny,
Filipek juz zdrowy i szczescie ja tez zdrowa.
super, ze was juz oszczedza, ja na 11 do lekarki i tez moze juz w koncu bede zdrowa. Chcialabym :-)

aniawlkp86, po prostu zamiana rol. Teraz wie jak mnie zawsze nosilo a on wolal komputer niz gdzies isc. Ale rzeczywiscie mam nadzieje ze niedlugo te niechcenie mi przejdzie bo to ostatnie momenty we dwoch i trzeba by bylo je jakos jeszcze wykorzystac

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 paź 2010, 11:15

witam
dzisiaj się biorę za mycie okien :-D pranie wstawione,w piecu się pali żeby było cieplutko,mąż jeszcze śpi :-D ale dzisiaj ma wolną nockę to wieczorek będzie dla nas :ico_haha_02:
mamy male problemy
co się dzieje kochana?

patrycja_g no pewnie,teraz trzeba by troszkę poszaleć,bo później po porodzie nie będzie od razu na to czasu ani siły :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

05 paź 2010, 11:36

hej

u nas bez zmian, nie mam na nic sily, ani ochoty, a perspektywa zblizajacej sie zimy jeszcze to poteguje
dzisiaj się biorę za mycie okien pranie wstawione,w piecu się pali żeby było cieplutko,mąż jeszcze śpi ale dzisiaj ma wolną nockę to wieczorek będzie dla nas
ale masz energii, oddaj trochę :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość