Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

05 paź 2010, 10:45

hej!!
chodzę na fundusz :)
ja pierwszą wizytę przy Zuzi miałam na fundusz i też dostałam taką wielką pakę, było tam dużo próbek proszku do prania, płukania, sudocrem nawet woda mineralna i chyba z 10 gazet.
Tynusz :ico_brawa_01: dla Julci za to że rośnie zdrowo

Przeczytałam wszystko a niewiele pamiętam :ico_noniewiem:

a manenka, brzusio fajniutki i jaka laska z Ciebie fiu fiu
mania - u mnie też problemy z koncentracją, niestety do tego skleroza postępująca :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-10-05, 10:54 ]
no i jeszcze to malowanie :ico_olaboga:
wczoraj to miałam dzień okropnie pracowity. Wstałam o 6,15 rano, żeby przygotować do malowania (wynosiłam ciuchy z szaf i takie tam) na 9 do pracy, z pracy do lekarza po skierowanie do kardiologa (muszę mieć konsultację przed porodem) od lekarza do domu coś zjeść i nakarmić malarza - okazało się że akurat maluje kuchnie i nic nie zrobię więc garnek zupy do ręki i poleciałam do niani zagrzać i z powrotem na górę. Zjadłam w pośpiechu i wzięłam Zuzię od niani i zawiozłam do mamy żeby niania odsapnęła. Potem wróciłam do domu po męża bo byliśmy umówieni na oglądanie działki, okazało się że duży pokój trzeba malować 3 raz bo nie pokryło i trza dokupić farbę, więc castorama w drodze powrotnej. Mąż wyleciał malarzowi dać farbę i do mamy po Zuzię. Na szczęście poszła spać do niani a my do sprzątania i przemeblowania :ico_olaboga: o północy stwierdziłam że mam dość, wykąpałam się i zasnęłam w sekundę. A dziś powtórka z rozrywki,

[ Dodano: 2010-10-05, 11:01 ]
no to ponarzekałam sobie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 paź 2010, 13:10

AniaZaba, ale miałaś ciężki dzień bidulko :ico_pocieszyciel: Masz coś z sercem, że badania robisz?

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

05 paź 2010, 14:57

Jest chłopiec z dorodnym pisiakiem :P :):)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 paź 2010, 15:12

napisałam mega posta i wyłąćzyli mi światło :ico_zly:

kochane, bardzo przepraszam, że Was zaniedbuję,a le niestety dopadło mnie przeziębienie. :ico_placzek: zaczęło się bardzo silnym bólem gardła, ratowałam się czosnkkiem, miodem i sokiem z malin, ale niestety nie pomogło :ico_placzek: gardło nie boli, ale mam kaszel :ico_placzek: i on mnie najbardziej martwi. zadzwoniłam dziś do swojego lekarza i kazał mi wziąść bioparox. No i teraz siedzę i mam straszne wyrzuty sumienia, że musze brać leki, niby napisane w ulotce, że bezpieczny, no i gin mi zalecił i na forach inne mamy piszą, że bezpieczny, ale i tak się martwię. :ico_placzek: przez to niepotrzebne przeziębienie teraz będę się stresować usg.przyjechałam do rodziców i nie wychodzę już na dwór 3 dni, dużó odpoczywam, ale ten kaszel :ico_placzek: pocieszcie mnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


idę poczytać co u was

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

05 paź 2010, 15:15

Jest chłopiec z dorodnym pisiakiem :P )
No to gratuluję :ico_brawa_01: , a ja po Waszych wczorajszych rozmowach o wadze dzisiaj specjalnie poszłam do przychodni żeby się zważyć :-D (w domu nie mam, a tam stoi na korytarzu :ico_haha_01: wiec chyba mozna skorzystac :ico_oczko: )
No i wyszlo mi jakies 3-5 kilo na plus (5 to z tymi dwoma co zgubilam na poczatku ciazy przez jakiegos wirusa :-) ) wiec chyba nie jest zle, ale w sumie nie pamietam jak to bylo przy Oliwce, niestety nie skserowalam sobie karty ciazy (naiwnie sadzac ze jest moja)

[ Dodano: 2010-10-05, 15:17 ]
Blanka no co Ty, jak pisze ze bezpieczny to bierz i czuj sie lepiej, niech kaszel odchodzi w sina dal. Oni zawsze w druga strone przesadzaja - tak na marginesie to dobrze (sa zbyt ostrozni jesli chodzi o ciaze i branie lekarstw)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 paź 2010, 15:27

mania6891, gratuluję synka, :ico_brawa_01: same parki hehe tylko b@sia się wybiła :-D

a rozkojarzenie to i mnie się zdarza, ale na szczęscie rzadko :ico_haha_02:


manenka brzusio super super zgrabny :ico_brawa_01:
ja też nie ufam zwierzętom, dlatego żadnego nie mam, kotów nie lubię, pieski tak,a le zwierz to obowiązek, a ja i tak uważam, że mam sporo obowiązków :ico_oczko:
poza tym obrzydza mnie zwierzę przy dziecku, zwłaszcza malutkim.

buzok, super, że zakupy się udały :-)

AniaZaba, ale zabiegany dzień :ico_olaboga: Wojtuś bardzo ładnie :-)

Tynusz super, że wszystko dobrze u Julci :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-05, 15:31 ]
b@sia, o właśnie, ja też nie pomyślałam o tej karcie, co by skserować. W każdym bądź razie, ważę chyb najwięcej z Was, bo ostatnio waga mi pokazała 69 kg :ico_olaboga: tydzień temu. W ciągu miesiąca naleciało mi 3 kg. ale w tym juz pewnie tyle nie przytyję, bo jem tyle co wróbelek, przez tę chorobę, nie mam w ogóle na nic apetytu. W poprzedniej ciązy przytyłam 30 kg

[ Dodano: 2010-10-05, 15:32 ]
a dzidzia moja tak cudownie mnie kopie, jak przyłożę rękę do brzuszka to czuję kopniaczki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

05 paź 2010, 16:04

W poprzedniej ciązy przytyłam 30 kg
No to trochę, ale 69 teraz to podobnie jak i ja, dzisiaj pokazało 68 :ico_noniewiem: co przy 163cm robi ze mnie kulke :ico_ciezarowka:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

05 paź 2010, 18:48

Jest chłopiec z dorodnym pisiakiem :P :): )
gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-05, 18:56 ]
no i stawiam za 22 tydzień :ico_tort:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

05 paź 2010, 20:00

Blanka o zakupkach to dopiero teraz mogę coś napisać, bo dopiero teraz po powroci z nich włączyłam konpa :ico_haha_01: , chyba faktycznie czasami jesteś rozkojarzona :ico_haha_01: .
Ale tak masz racje, bo zakupki udane, kupiliśmy troszke ciuszków, wanienkę, rożek usztywniany, śliczny kombinezonik, buteleczke, smoczuś. Jestem strasznie zmęczona i muszę się położyć :ico_spanko: :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

05 paź 2010, 20:11

buzok14, czyli zakupki udane :-D

leć odpocznij ;*

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość