Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

05 paź 2010, 14:00

Agnieszka26 czuje sie juz lepiej dziekuje za rroske :ico_haha_02:
Bardzo sie ciesze ze jestes juz w domku i ze juz jest dobrze :ico_brawa_01: napewno nie bedziesz jeszcze rodzic :ico_nienie: dzidzia poczeka do stycznia napewno :604:

[ Dodano: 2010-10-05, 14:01 ]
przepraszam za bledy mialo byc "troskę"hehe juz mi na wzrok pada :ico_olaboga:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

05 paź 2010, 14:01

Aniula, Nie musi aż do stycznia w grudniu już Wiktośiowi odpuscimy :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-05, 14:04 ]
Ja wczoraj wyczytałam w jakiejs gazecie że dziecko zabiera matce rozumu w czasie ciąży :ico_noniewiem: Może i jest w tym prawdy troche ostatnio najprostrzego hasła nie potrafiłam w krzyżówce rozwiązac :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

05 paź 2010, 14:12

Aga fajnie,że już w domciu :ico_brawa_01:

Aniula :ico_brawa_01: za kolejny tydzień

Porobiłam łazienkę i kuchnię i okno w kochni na razie tylko :ico_haha_01:
jeszcze obiad muszę zrobić ,dobrze,że na 5. :ico_sorki: dzieci w szkole jedzą :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 paź 2010, 16:46


agnieszka
witaj w domu!!!
aa z tym rozum to fakt
mnie tez czasem tak zakreci, ze szok
hehe
przynajmniej mamy wytlumaczenie co? hehe

zubelek owocny dzionek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-05, 16:50 ]
Aniula za kolejny tydzien :ico_brawa_01: coraz blizej.. coraz blizej lalala

wrocilismy..
padnieta
bo po cwiczeniach jeszcze sie zlazilam po sklepach
potem pedem do Pkola prosto
i glodna musialam pochlonac najpierw zupke
a teraz luzik do wieczora juz hihi

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

05 paź 2010, 18:45

i na razie tylko :ico_haha_01:
Aż kobieto po każdej robocie 30 min odpoczynku obiecaj :ico_nienie: :ico_sorki: No ale głodna to być nie możesz obiaadki sobie gotuj dużo i zdrowo :ico_sorki: :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-05, 18:46 ]
witaj w domu!!!
A dziękuje dziękuje :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-10-05, 18:46 ]
madziorka hihi, Jak ja Ci zazdroszczę tego biegania po sklepach :ico_wstydzioch: :-D

[ Dodano: 2010-10-05, 18:48 ]
aa z tym rozum to fakt
mnie tez czasem tak zakreci, ze szok
hehe
przynajmniej mamy wytlumaczenie co? hehe
:ico_smiechbig:
Ja jakis czas temu z kartką na zakupy poszłam i nic z niej nie kupiłam :ico_wstydzioch:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

05 paź 2010, 19:36

Witam wszystkich! Sorki, ze mnie nie bylo dziś, ale byliśmy z mężem na zakupkach dla dzidzi i nie tylko. Wykorzystałam to, ze miał wolne o te badania po jutrze je odbiore, ciekawe jak wyjdą. Kupiliśmy troszkę ciuszków Adriankowi, rożek, wanienkę, nosidełko i śliczny kombinezonik :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

05 paź 2010, 21:00

buzok14, wow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zakupy!

Agnieszka26, odpoczywam ,zwłaszcza jak czuję,że mam dosć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 paź 2010, 21:48

Czesc :)

za kolejne tygodnie i kwiatki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja dzis chyba 25 kończe? ;)

u mnie strasznie dużo roboty, staram się jakos ogarniać, ale niewiele czasu zostaje na prywatne życie hehe źle się czułam w dodatku przez ostatni tydzień...

Ja dzisiaj musiałąm "zabić" 1,5 godziny, to łaziłam po sklepach dziecięcych, alez sie piękności naoglądałam, od razu inny humor. :-D

Ja jakoś nie wiem.. nie czuje, że poród się zbliża coraz bardziej, a to już niedługo 100-dniówka.. i w ogóle jakoś - dziecko chcę mieć przy sobie, a porodu nie chcę :-D :-D :-D jak ja pomysle, że znowuuuuu yyyyyyyyyy nie kcem :ico_noniewiem:

Nas też przeprowadzka czeka, jak Zubelka. Poskładać, przewieźć, rozłożyć.. no ale przynajmniej w okolicy przyjaznej dla młodych rodzin, a nie w tej betonowej dżungli...

Lecę ogarnąć jeszcze papiery zaplanowane na dziś, trzymajcie się dziewczynki :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2010-10-05, 22:13 ]
ach no i synka Wam pokażę :D
Tata nie posiada się z radości

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

06 paź 2010, 08:30

Alineczq, Jaki słodki maluch :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-06, 08:33 ]
buzok14, No brawa za zakupki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rób zdjęcia i się pochwal... :-D
zubelek, Bidulko nasza już nie długo koniec dasz rade tylko spokojnie. Szkoda że nie masz tam blisko Mamy lub jakiegos rodzenstwa to jakas pomoc jest :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-10-06, 09:09 ]
Dziewczyny opowiem wam przerażającą historie co mi się w głowie nie miesci normalnie :ico_szoking:
Mam taką ala koleżanke którą poznałam dawno temu młodziutka 21 latka zagubiona dziewczyna której mama pozwalała na wszystko. Mianowicie w wieku 16 lat zrobiła sobie sobie pierwszy tatuaż to nic złego wiem tylko że teraz to ma całe ciąło w tatuażach nie ma pracy bo kto ją wezmie z takim ciałem nawet na szyi ma! Pojechała więc do Angli na 4 miesiące tam jakis chłopak ją utrzymywał, nie wiem za co bo sam nie ma pracy, więc wróciła 2 tyg temu i była u mnie wczoraj tak o czasami wpada się pożalic a ja słucham i kiwam głową :ico_olaboga: Nie ma miesiączki 2 miesiąc poszła do lekarza dał jej luteinę miała brac 5 dni dalej nie ma miesiączki nic innego jak ciąża bo ten lekarz nawet usg jej nie zrobił ( tak tu jest nie prywatnie) , Zrobiła test i ma dwie kreski rozpłakała się że nie wie czyje to dziecko i że usunie a ja całą noc myslałam jaka głupia baba. Tłumaczyła się tym że od kilku miesięcy prowadzi ekstremalną dietę ćpa jakies gówna i bierze psychotropy :ico_olaboga: :ico_puknij: Matko jak to usłyszałam to mi cisnienie skoczyło. Nie wiem jak ją przekonac żeby poszła do jakiegos normalnego lekarza i porozmawiała??? Jej matka mówi ma 21 lat jak się poscieliła tak się wyspi ale to chyba od wychowania i piorytetów życiowych przekazanych zależy kurcze powinna jej pomóc. Może wy znacie jakis instytut który pomaga takim kobietom, albo jakies rady macie jak ją przekonac żeby się ustatkowała??? Lubie ją bo fajna dziewczyna zagubiona bez poznania wartosci życiowych, Cały czas mama dawała a teraz sama została bez pracy i ojca dziecka. Szkoda jej chociaż sama tak sobie wybrała :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

06 paź 2010, 09:16

Wszyscy się przeprowadzają, ale fajnie, niedługo dzidzia się urodzi, nowe miejsce zamieszkania, to tak jakbyście dziewczyny nowe życei zaczynały :ico_brawa_01: . Zazdroszcze.
Ja dzisiaj musiałąm "zabić" 1,5 godziny, to łaziłam po sklepach dziecięcych, alez sie piękności naoglądałam, od razu inny humor.
prawda, ja też nieby niewiele wczoraj kupiliśmy ale jestem od razu w lepszym humorku :ico_brawa_01: .
rób zdjęcia i się pochwal...
Kobietko gdybym nie miała co robić to pewnie pobawiłabym sie w fotografa i bym się pochwaliła, ale ja mam teraz od piątku zjazd na uczelni i mam sporo roboty przy kompie :ico_olaboga: , między innymi muszę napisać wstęp do pracy dyplomowej. No i właśnie tak zasiadłam i forum otwarłam :ico_haha_01: zamiast działać :ico_puknij: , a o 12 jadę po małą do przedszkola, więc już zaczynam pisać

[ Dodano: 2010-10-06, 09:17 ]
Aha i dziewczynki dla oslody :ico_tort: za mój 24 tydzień. Jeju jeszcze 12 dni i 100-dnióweczka :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość